Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak csak olyanok kellenek akik egyetemre járnak?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és cukrász , nem azt mondom hogy kő gazdag vagyok ,de havi netto 150,000 keresek magyar viszonylatban annyira talán nem gáz... télen 200 körül... nincs hitelem se.. Mehettem volna egyetemre,de engem nem érdekelt... nyilván mindenki sötét aki nem járt egyetemre..


Most hogy ismerkedek korombeli lányokkal mindegyik egyetemista vagy éppen beakar kerülni valahova.. miután megtudják hogy cukrász vagyok kb elszáll az érdeklődésük...

és nem azért mert húú akkor biztos mindig dolgozik.. Amúgy nem ősszel 8-9 óra novembertől dec-24 ig húzós kicsit 10-11 óra is lehet néha annál is több. Tavasszal 8 óra nyáron meg ilyen 7-8..


2016. jún. 26. 12:24
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
De akkor miért egyetemista lányokkal ismerkedsz? Neked miért nem jó egy fodrász, műkörmös, bolti eladó, cukrász csaj?
2016. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

#19: Ez most komoly? Érettségi nélkül informatikusként milyen helyen lehet dolgozni? Csak azért kérdezem, mert én mérnök hallgató vagyok, de így is vért kell majd izzadnom, ha aktuális lesz a gyakornoki hely keresése és be akarok kerülni egy céghez. Pls. írd már meg nekem privátban!

Egyébként a kérdezőnek: Akár levelezőn, érdemes lenne megcsinálnod egy turizmus-vendéglátás szakot vagy ahhoz hasonlót. Hidd el, a csajok 90%-ánál sokkal nagyobb esélyed van, ha ismerkedéskor azzal kezded, hogy "xy diplomám van, de nagyon szeretem a szakmámat is", mintha azt mondanád, hogy "cukrászként dolgozok 150-ért".

2016. jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem doktorim van de lány még a kezem se fogta meg soha.
2016. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Utolsó :D remélem csak vicceltél.
2016. jún. 26. 13:38
 25/37 anonim ***** válasza:

22

Vidéken kisebb városokban elképesztően leadják abban a mércét hogy informatikusnak kit vesznek fel. Főleg mert a legtöbb informatikus elvándorol az ilyen helyekről és hatalmas a munkaerőhiány


Nagybátyám a Tsz-ben dolgozott 1990-ig aztán valamilyen gyorstalpalóval átképezte magá informatikusnak, de felsőfokú papírja 20 év után sincs

Netto 170-et keres egy vidéki 20 ezres városban úgy hogy nincs családja sem ami ott vidéken elképesztően jónak számít. (Ha akarna majdnem 100 ezret félretehetne, olyan olcsó a megélhetés). Nekünk is volt hogy kiskorunkban tesómmal néha 10-20 ezreket csúsztatott a zsebünkbe fejenként

2016. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
49%

Nekem fontos volt, hogy a társam ízig-vérig értelmiségi legyen: intelligens, művelt, tanult. Nyilván ezt nem adják automatikusan a diplomával, szóval önmagában az, hogy valaki diplomás, nem jelent semmit.

Elismerem, hogy vannak intelligens emberek diploma nélkül, viszont az én értékrendemben az, hogy valaki nem használja a képességeit a szakmai fejlődése érdekében, eléggé visszatetsző. Egy intelligens ember játszva tud tanulni. Olyan emberre vágytam, akinek a tudás, a tanulás érték (ahogy nekem is).

Teljesen mindegy, hogy mi a szakmája, csak az adott területen törekedjék a folyamatos fejlődésre.

Emellett fontos számomra az általános műveltség, tájékozottság. El tudok beszélgetni bárkivel, bármiről, de hosszú távon nagyon is fárasztó tud lenni, ha valakinek állandóan magyarázni kell számomra alapvető kultúrtörténeti fogalmakat, vagy olyan idegen szavakat, amelyek az én (hétköznapi) szókincsemben szerepelnek. Volt már dolgom olyan személlyel (barátilag), aki nagyon is intelligens, kellemes személyiség, de nem tanult... nála ez volt: minden harmadik mondatomat el kellett neki magyarázni.

Számomra nagyon is fontos tehát, hogy a társam szellemi partner is legyen. Nem kell, hogy pontosan ugyanazokhoz a dolgokhoz értsünk, bizonyos dolgokban ő a tájékozottabb, más területen pedig én, de van egy közös metszetünk általános műveltség tekintetében. Plusz én nagyon tudom értékelni a párom szakmai céltudatosságát, azt, hogy folyamatos fejlődésre törekszik, kihasználva az agyi kapacitásait.

2016. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
81%

22-es, látom erre izgulsz, ha valakibe beleköthetsz...


Egy büdös szóval nem írtam, hogy akármilyen cégnek dolgozna.

Remélem most már össze tudod rakni a képet. :)

2016. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
(Gyengébbek kedvéért: szabadúszó, magának dolgozik.)
2016. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
#24: teljesen komoly, nem túloztam. És kapaszkodj meg, de kicsivel kevesebbet keresek mint te. :) Mondjuk ezt nem is a pénzért csinálja az ember.
2016. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Szánalom ami itt Magyarországon folyik, mind emberi téren mind pénztéren.
2016. jún. 26. 13:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!