Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak csak olyanok kellenek akik egyetemre járnak?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és cukrász , nem azt mondom hogy kő gazdag vagyok ,de havi netto 150,000 keresek magyar viszonylatban annyira talán nem gáz... télen 200 körül... nincs hitelem se.. Mehettem volna egyetemre,de engem nem érdekelt... nyilván mindenki sötét aki nem járt egyetemre..


Most hogy ismerkedek korombeli lányokkal mindegyik egyetemista vagy éppen beakar kerülni valahova.. miután megtudják hogy cukrász vagyok kb elszáll az érdeklődésük...

és nem azért mert húú akkor biztos mindig dolgozik.. Amúgy nem ősszel 8-9 óra novembertől dec-24 ig húzós kicsit 10-11 óra is lehet néha annál is több. Tavasszal 8 óra nyáron meg ilyen 7-8..


2016. jún. 26. 12:24
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
:D:D Csomó koncertre fesztiválra járok.. meló után ide oda haverokkal bulizni, nyilván begyöpösödött 80 évesként élem az életem...
2016. jún. 26. 12:43
 12/37 anonim ***** válasza:
68%
Értelmiségi általában szinten értelmiségi körhöz tartozóval keresi a kapcsolatot.
2016. jún. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Van sok egyetemista barátom..van amelyik kevesebbet bulizik mint én ..van aki egyáltalán nem és tanul látástól vakulásig van mikor 2 hétig nem is látjuk...
2016. jún. 26. 12:46
 14/37 anonim ***** válasza:
11: sz.r vagy! :D
2016. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
67%

Igen, csak olyanok. Nincs a világban egy szakmunkás/érettségis ember sem, akinek van barátnője. Ők egyedül halnak meg.


Kérdező, volt pár előítéletes, pénzre hajtó nő az életedben, de ettől még vannak mások is. A havi nettó 150 meg szerintem kifejezetten jó, ha nem kell albérletet fizetni, meg mint mondtad hiteled sincs.

Főiskolai végzettséggel, pályakezdőként nekem is ennyit ajánlottak, szóval a diplomás pályakezdők sem keresik hülyére magukat.

2016. jún. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
14%

Ez nem igaz.


A lányok az ALFA hímekre hajtanak. Ez az elsődleges szempont.


Ha megvolt az egyéjszakás kaland a saját külön lakásodban, vagy bérelt garzonodban, csak akkor kezdenek el kérdezősködni, hogy mennyi pénzed van és miből, Tehát a jövedelem csak másodlagos szempont.

2016. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 Komolyan mondod? ***** válasza:
100%

Én csak a saját tapasztalataimból tudok kiindulni!

Randiztam már nagyon értelmes szakmunkás sráccal és nagyon buta főiskolára járó pasival is.


Nem a diplomán múlik, hogy kivel mennyire tudok jól elbeszélgetni.


(Amúgy azt sosem értettem, hogy mitől különb az az ember, aki a főiskolán/egyetemen bukdácsol, mint aki már egy szakmával évek óta keményen dolgozik..., na de mind1)


Kérdező, erre kár rácsodálkozni. Mindig lesznek olyan emberek, a te esetedben olyan nők, akiknek ez kevés lesz. De szerintem ne bánd, ugyanis már rögtön elválik a dolog, nem egymást keresitek, ennyi!

2016. jún. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Nekem cukrász/szakács pasi volt az álmom, nem rajtam múlt, hogy egyetemet végzett sráccal járok. :D
2016. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
72%

Egyszerűen nem bírom megunni az általánosítós, megkeseredett pasikat! :D


Az én páromnak érettségije sincs, nem keres sokat, informatikus és mégis vele vagyok.

Bőven elég az nekem, hogy intelligens, érdekes és rendkívül okos személyiség.


Engem soha nem érdekelt ismerkedésnél, hogy kinek milyen végzettsége van, jár-e egyetemre vagy sem.

Megkérdeztem azért hogy tudjam, de nem volt döntő semmiben! 24L

2016. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem írtam volna ki a kérdést ha eddig nem futottam volna bele olyan 10-12 alkalommal a 15 ből. De már azon is gondolkozom megcsinálok egy egyetemet hogy legyen diplomám. Valami ami ételekkel táplálkozással kapcsolatos. Talán még jól is jöhet.
2016. jún. 26. 13:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!