Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A visszahúzódóbb "otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszahúzódóbb "otthon ülős" lányok akik nem járnak bulizni. Mit csinálnak?

Figyelt kérdés

Én ezt az otthon ülést nem gondolom szó szerint. Több ilyen lány is van aki arra panaszkodik, hogy nem talál párt. Ti nem vagytok fenn társkeresőn? Miért nem jártok sehova? Nincs semmi a közelben vagy valami más oka lehet?


Én csak magamból tudnék ebben a helyzetben kiindulni. Akik így "magányosan" vannak, hol van például a baráti kör? Ők sincsenek? Vagy az kevés? Vagy ritkán találkoznak csak? Miért "bujkáltok" a világ elől? :)


2016. jún. 27. 15:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Otthon ülnek.
2016. jún. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én hetente egyszer-kétszer kimozdulok, de akkor is barátnőkkel, így hiába bámul a fél busz, nem jön oda hozzám senki. A körülöttem lévő emberek nem értik hogy miért nincs pasi, azt hiszik hogy mindenkit elutasítok, pedig nem jön oda senki, csak bámulnak meg hatszor végigmérnek. Fogalmam sincs hogy mi lehet a baj, párszor már direkt egyedül megyek, mert tudom hogy nem vagyok olyan ronda, de nem jön oda senki szóba jöhető, csak jópár évvel idősebbek. Szerintem én egész életemben egyedül maradok :D Ja és a társkeresőket már próbáltam, de csak perverz és ostoba embereket találtam ott, persze azért biztos van kivétel, csak már meguntam.
2016. jún. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is otthonülős lány vagyok,bár nyilván nem szó szerint,minden nap kimozdulok,legfőképpen kutyasétáltatás miatt. Itthon kertészkedek,olvasok,zenét hallgatok,sorozatot nézek,tanulok,szeretek kirándulni,stb. Barátom nincs sok,legtöbbjük messze lakik tőlem,így leginkább neten tartjuk a kapcsolatot,vagy az egyetemen találkozunk,ha van közös óránk,vagy volt osztálytársakkal évente egyszer,kétszer összefutunk (mozi,beszélgetés,fallabda,ilyesmik) Nem bujkálok a világ elől,csak szimplán nincs kedvem nagy társaságokba járni (vagy egyáltalán társaságba),mert nem nagyon érdekelnek az emberek :D Jobban szeretem róni az erdőt meg a mezőket a kutyámmal, ahol nincs szinte senki rajtunk kívül.
2016. jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Soha nem voltak lany barataim. Es fiuk sem. Egyetlen fiu szerelmem van. Senki massal nem vagyok hajlando beszelni.

20L

2016. aug. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok: azert meseltem mert ilyen egy otthon ulos :D

Egyebkent nem ulok otthon. Kozosen eljarunk mindenfele csak ketten. Massal nem beszelunk max csaladdal immel ammal :D

2016. aug. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!