Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, egyikőtöknek sem...

Lányok, egyikőtöknek sem jönnek be a visszahúzódóbb pasik akik nem szociálisok, nincsen sok haverjuk és szeretnek otthon takarítani meg tv-z ni, enni stb. És soha nem voltak még bulizni sem úgy rendesen?

Figyelt kérdés

És olyan aki még nem is volt nővel, de tegyük fel hogy ez a srác egész jól néz ki(nem alacsony 185cm és elég kidolgozott teste van mert abban sok időben amit egyedül tölt otthon egy része kondizással megy el...

És soha nem volt még barátnője és szűz is meg nem iszik alkholt sem.

Egy ilyen pasi kinek kéne?

Most vonatkoztassunk el tőlem, e/3-ban válasazoljatok légyszíves,


2014. máj. 20. 23:26
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
ja és 21 éves
2014. máj. 20. 23:27
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
te tuti hogy hazudsz
2014. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
8%
A szociopatáknak ritkán kellemes a társasága, hiába magasak, kigyúrtak stb.
2014. máj. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ilyen nem letezik!

De imádnám:))

18/L

2014. máj. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ő Igen hasonlít egyik haveromra! Még az életkor is stimmel!
2014. máj. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Barátom ilyen csak ő még nem is edz, nincsen kidolgozott teste, szerencsére, mert pont így tetszik. Takarítani mondjuk nem hiszem, hogy kifejezetten szeretne - ki az aki SZERET takarítani és nem csak azért csinálja, hogy rend és tisztaság legyen...?
2014. máj. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
De. Vannak olyan lányok akiknek ez bejön. Pl én is ilyen vagyok. Szoktam inni alkoholt, de csak mértékkel és ritkán, és nem járok bulizni. A Szociális cuccokon simán lehet javítani. Eleinte én is visszahúzódó vagyok mindenkivel szemben. Ne add fel! Egyszer biztos találsz valakit akinek ez nagyon bejön. :)
2014. máj. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
5%
Volt már ilyen pasim. Soha sehova nem mentünk, ha nagy ritkán mégis, akkor meg a savanyú képét bámulhattam. És itt most nem csak a bulikról van szó. Nekem még egy ilyen nem kellene, nézhet ki akármilyen jól. Ráérek még ilyen impulzusmentes életet élni, ha majd nagyi korú leszek.
2014. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Képet, légyszi. :)
2014. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
5%
A szűz dologra meg annyit tudok csak reagálni, hogy az előző pasim az volt, és nem akarnék még egyet, kivéve, ha szerelmes lennék. Akkkor nem érdekelne. De tapasztalat nélkül, olyan bénán ujjazott meg mindig, hogy az kínzás volt nekem, fájt... Egészen mostanáig pedig abban a hitben voltam, hogy velem volt a baj, de ma már tudom, hogy ő bénázott...
2014. máj. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!