Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is felszínes vagyok emiatt? 21l

Figyelt kérdés

Egyik este lementem egy bárba barátnőkkel iszogatni egy kicsit, és odajött hozzánk pár férfi. Az egyikőjükkel nagyon jót beszélgettem. (Egy testesebb pasiról van szó, akinek "mackós" alkata van.) Teljesen értelmes volt, elnevetgéltünk, ilyesmik. Aztán bejelölt Facebookon, és persze megkérdezte, hogy elmennék-e vele randizni. A válaszom az volt, hogy ne haragudjon, de nem, mert bár jól elbeszélgettünk, nekem nem az esetem. Erre persze megsértődött, hogy bezzeg, ha kockahasú izomagy lenne, akkor biztosan adnék neki egy esélyt, mert az olyan sportos és vékony nők, mint én, mind csak ilyen modellszerű pasikra vágynak, és nekünk egyáltalán nem is számít a jellem.

Először is leírtam neki, hogy attól még, hogy egy nő sportos, lehet, hogy bejönnek neki a nem éppen sportos alkatú pasik is, ne általánosítson. Aztán hozzátettem, hogy való igaz, azért nem megyek el vele randizni, mert testileg nem vonzódom hozzá, de ezt muszáj lesz elfogadnia. Heti 5 órát töltök edzéssel, és ez meg is látszik rajtam. Teszek érte, hogy jól nézzek ki, és nem akarok felszínes lenni, de arra vágyom, hogy a párom is legalább sportoljon valamit, mert valóban a fitt alkat jön be. Ez nem jelenti azt, hogy csupán ez alapján választanék párt, de egyszerűen nem tudok olyan pasihoz vonzódni testileg, aki mackós/punnyadt.

Rosszul érzem magamat, hogy valóban "csak a fizikai okok" miatt nem randevúzom ezzel a pasival, mert nem akarok felszínes, buta liba lenni, de más részről meg, ha én teszek a testemért, akkor talán nem túl nagy elvárás, hogy a partnerem is tegyen magáért.



2016. jún. 28. 11:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

"mert az olyan sportos és vékony nők, mint én, mind csak ilyen modellszerű pasikra vágynak"

Szóval, ő "kiválasztott" téged, mint csinos, sportos leányzót, és sír a szája, amiért nem tetszik neked, mert mackós. És itt komolyan nem érezte az ellentmondást?

Ez az, amit sose szoktam megérteni. Egy átlagos, mackós...stb pasi odamegy egy csinos, sportos, szép arcú lányhoz, és ki van akadva, hogy a csaj felszínes, mert nem értékeli az ő belső értékeit :D Nőkből is van ilyen, mielőtt bárki is feminizmussal vádolna.

Mindenkinek számít a külső, ezzel nincs baj. A gond az, ha:

1 itt meg is áll a dolog, további értékek/hibák nem számítanak az illetőnek.

2 annyi agyi kapacitása már nincs az illetőnek, hogy normálisan fel tudja dolgozni, ha esetleg annak, aki neki tetszik nem ő az álmai netovábbja.


Ne érezd magad rosszul. A srác akármennyire is értelmesnek tűnt, egy kisgyerek érzelmi szintjén áll. Pontosan az volt a célja, hogy te rosszul érezd magad, pedig nincs rá okod.

2016. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
2%

Nem is felszínességnek hívnám ezt, inkább csőlátásnak. Már elkondiztad az agyadat is. De ne aggódj, a neked tetsző izomagyú kretének úgyis csak ilyen magadfajta lányokkal jönnek össze, úgyhogy biztosan megtalálod te is a párodat.

Nem számít, ha egy bunkó, buta, agresszív seggarc lesz, de legalább meg lehet majd számolni a hasán a kockákat.

2016. jún. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben vagy. Valamilyen szinten felszínes dolog, de ennyire az emberek 99% felszínes, ha úgy tetszik. Senki nem megy olyannal randizni, akihez nem vonzódik. Aki meg igen, az hülye. Inkább felszínes legyél, mint hülye. Lesznek akiknek testileg is bejön a srác, nem kell félteni. Akkor kellene szégyellned magad, ha már szóba se álltál volna vele, mert nem tetszik. Rengeteg lány van, aki spontán nevetgélni se tud olyannal, aki nincs kigyúrva, meg nem szórja feltűnően a pénzt.
2016. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
66%

Teljesen okés,mit hitt?

Hogy ő lehet dagadt és majd a szexy nő ugrik neki.

Tipikus kell a szép de nem teszek érte semmit.

Utolsó előtti szép kis sztereotípiákat írtál le.

Aki kondizik mind hülye,buta,primitív,pacsi neked.

Szívesen elhívlak egy hétig velünk edzeni,vagy korán reggel 8-kor vagy este 7-kor,kőkeményen azt csinálod amit mi,kajában is.

Megnézném mikor esel össze a fájdalomtól.

Irigy vagy,tudod aki tesz magáért JOGOSAN várja el a hasonló partnert,mert nem ezért izzad a terembe és diétázik.

Próbáld ki majd meglátod.

Ez olyan,hogy egy senior mérnöknek azt mondod nettó 150,kiröhög és ott áll fel az interjún.

Aki piacképes az válogat de mindenben így van.


Nem vagy felszínes kérdező,örülj,hogy megszabadultál attól a gyerektől ostoba primitív,buta kisgyerek még,akinek kellene a jó de a semmire.

2016. jún. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Mi a fszért kell úgy beállítani ezt az edzés témát, mintha ez lenne a non plus ultra dolog, amit ember a földön létrehozhat?

Mindenkinek a saját döntése, hogy akar - e edzeni vagy nem. Akar - e egészséges és hosszú életet, vagy nem. De nem kell úgy beállítani, mintha ez valami emberen túli teljesítmény lenne, hogy te 7-kor felkelsz és lemész gyúrni. Szorított valaki pisztolyt a fejedhez? Nem. Akkor meg felesleges ezzel dobálózni. Ez a te döntésed, ugyanúgy, ahogy nekem az, hogy nem járok edzeni, de ne várd el, hogy csak és kizárólag ezért téged tiszteljelek vagy bárki más ezért téged elismerjen. Ez egy olyan adottság, ami mindenkiben benne van, hiszen testtel mindenki rendelkezik, az már más kérdés, hogy ki mit kezd vele. Meg vagyok elégedve magammal, a barátomnak is így tetszem, ahogy vagyok és nem instagramfotóktól meg fitnesszbuzernyákoktól várok visszajelzéseket, mint ahogy ti "gyúrósók" nagyon sokan.

2016. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
8%

Látom nem érted,csak arra gondoltam,hogy szidsz minket.

Nem tartott,én imádok edzeni amikor a testem erős,egészséges és férfias amilyennek lennie kell.

Az a baj megint te pocskondiázol, meg ,,fitneszbuznyákok",akkor mégse mi vagyunk a kretének,ezt remélem látod,mert én normálisan írok neked,és nem fogok paraszt módjára beszélni.

EQ,nézz utána.

2016. jún. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
61%
14-es, pont miattad vannak ezek a sztereotípiák az edző emberekről. Én is lemegyek heti 4 nap, én is kajálok, még se vagyok "spártai" meg nem "minden nap háború". Kva unalmas már, hogy magatokat magaslatokba emelitek azért, mert van egy hobbid, amire rászánsz heti 4szer másfél órát, meg kajálsz normálisan. Ettől szerinted jobb ember leszel, vagy valami isteni hős, mert kinyomtál 150 kg-t? Szerinted ettől leszel értékes? :DD Nem, nagyon nem. Azt hiszitek, hogy kibszott nagy hősök vagytok, pedig ez nem hősiesség, ez egy hobbi amit választottál. Pláne gáz, ha szúrod magad és arra vered, hogy mekkora izmot építettél 1 év alatt, pedig nem vagy ám más, mint egy türelmetlen hülye, akinek most azonnal kell a siker, mert nem tud más felmutatni az életben. Én is izmos vagyok, nekem is kockás a hasam, mégsem az alapján sorolom be az embereket, hogy ez gyúr ez jó ember, ez kövér, ez meg egy undorít féreg. Miért ne próbálkozhatna egy mackósabb stílusú srác egy csinosabb lánynál? Ja azt hiszed az csak a te kiváltságod, mert neked hú de nagyon karod van? Oké, egészítsétek ki egymást, legyetek menők, edzetek közösen, menjenek a képek instára, meg kiabaáljátok, hogy háború, és legyetek magatokra marha büszke, hogy ezt elértétek. Izomcsávó és izom maca meg kiegészíti egymást. De tudod mit legyen így. Nekem meg majd megmaradnak a normális, aranyos lányok, akik a belsőt, az intelligenciát, és az életben elért valós eredményeket is nézik, és max kapok egy plusz pontot az izmos testemért. Én boldog leszek, ha így lesz, remélem ti is.
2016. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Mondom egyszer próbáld ki,hogy edzel,tudod te milyen tudatosságot ad?

Céltudatos leszel tőle,teljesen más ember,plusz általában aki ,,testépít" vagy sportol nézd meg milyen sikeresek?

Én eddig minden ,,gyúrós"-nál Audit,BMW-t láttam meg látszott rajtuk egybe vannak.

Szemléletet ad.

2016. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Tudatosság, oké. Ad célt: hogy még izmosabb legyél. És? Ezen kívül van benned törekvés arra, hogy jobb EMBER legyél?
2016. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem tűnt fel, de én nem a 15-ös válaszoló vagyok, és mint mondtam én is edzek. Csak nem verem erre magam, és nem villogtatom a nagyvilág előtt, mert nincs megfelelési kényszerem. Igen, Audi, BMW, feltűnési viszketettség, instagram, koksz. Pont erről beszélek.
2016. jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!