Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is felszínes vagyok emiatt? 21l

Figyelt kérdés

Egyik este lementem egy bárba barátnőkkel iszogatni egy kicsit, és odajött hozzánk pár férfi. Az egyikőjükkel nagyon jót beszélgettem. (Egy testesebb pasiról van szó, akinek "mackós" alkata van.) Teljesen értelmes volt, elnevetgéltünk, ilyesmik. Aztán bejelölt Facebookon, és persze megkérdezte, hogy elmennék-e vele randizni. A válaszom az volt, hogy ne haragudjon, de nem, mert bár jól elbeszélgettünk, nekem nem az esetem. Erre persze megsértődött, hogy bezzeg, ha kockahasú izomagy lenne, akkor biztosan adnék neki egy esélyt, mert az olyan sportos és vékony nők, mint én, mind csak ilyen modellszerű pasikra vágynak, és nekünk egyáltalán nem is számít a jellem.

Először is leírtam neki, hogy attól még, hogy egy nő sportos, lehet, hogy bejönnek neki a nem éppen sportos alkatú pasik is, ne általánosítson. Aztán hozzátettem, hogy való igaz, azért nem megyek el vele randizni, mert testileg nem vonzódom hozzá, de ezt muszáj lesz elfogadnia. Heti 5 órát töltök edzéssel, és ez meg is látszik rajtam. Teszek érte, hogy jól nézzek ki, és nem akarok felszínes lenni, de arra vágyom, hogy a párom is legalább sportoljon valamit, mert valóban a fitt alkat jön be. Ez nem jelenti azt, hogy csupán ez alapján választanék párt, de egyszerűen nem tudok olyan pasihoz vonzódni testileg, aki mackós/punnyadt.

Rosszul érzem magamat, hogy valóban "csak a fizikai okok" miatt nem randevúzom ezzel a pasival, mert nem akarok felszínes, buta liba lenni, de más részről meg, ha én teszek a testemért, akkor talán nem túl nagy elvárás, hogy a partnerem is tegyen magáért.



2016. jún. 28. 11:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%
Én is felszínesnek tartalak az alapján, amit leírtál. Lehet, hogy vannak rejtett tartalékaid, belső értékeid, de úgy érzem, túl sokat foglalkozol a mázzal, a csomagolással.
2016. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
19%
Igen, felszínes vagy, de nem tehetsz róla, lánynak születtél. Minden lánynak csak a külső számít, nem vagy ezzel egyedül.
2016. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Komolyan mondod? ***** válasza:
95%

Szerintem nem vagy felszínes. (de majd megkapod ezt itt, nyugi)


Nem vagyunk egyformák, én szoktam adni esélyt olyan pasiknak is, akik nem 100%-ig tetszenek külsőre.


Ha meg nem tudnál hozzá vonzódni, akkor teljesen felesleges lenne több kört futnotok. Te továbbra is rosszul éreznéd magad, a pasi pedig beleélné magát a dolgokba.


Majd jön olyan, aki kívül-belül tetszeni fog!

2016. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%

Nézd, szíved joga eldönteni, hogy kinek adsz esélyt és kinek nem :) Ha egyáltalán nem vonz, akkor nem lehet mit tenni :) Ha vonzó a jelleme, és helyes arcra, akkor szerintem a testi rész másodlagos, mármint ne legyen nagyon kövér, de valamennyi plusz belefér.

Én részemről így gondolom, és pl egy kicsit teltebb hölgynek is esélyt adnék ha nagyon szimpatikus. De van az a határ, ami már sok, és bármilyen legyen a kisugárzása, és helyes még így is arcra, nem tudna vonzani :)

F

2016. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Nem is értem, mit kell ezen filózni? Mindegy miért, de tulajdonképp nem jött be a pasi. Kész ennyi. Te korrektül elmondtad. nem akarsz randizni, nem az eseted.
2016. jún. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%

Hagyjuk már kedves hozzászólók, ez nem felszínesség.

De ha így vélekedtek gondolom ti is összejönnétek olyan emberrel aki nem is vonz. Ugye?


Mindenkinek szíve joga eldönteni kinek ad esélyt és kinek nem!

2016. jún. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%

Tegnap mit kaptam egy hasonló kérdésért férfiként:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Kérdezőnek: Ez a normális! Aki valamennyire ad magára ritkán éri be egy igénytelennel. Ez az igazság.

2016. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
9%
"Egyik este lementem egy bárba barátnőkkel iszogatni egy kicsit" Ezzel már be is bizonyítottad, hogy felszínes vagy. Normális lány nem piál.
2016. jún. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
58%
Felszínes vagy, de ez nem baj, mármint mindenki felszínes valamilyen szinten. Én csak azt nem értem, hogy mégis mit gondoltál a bárban? Hogy ő most azért akar veled beszélgetni, mert nincs kivel dumálnia? Nyilvánvaló volt gondolom, hogy bejössz neki, és azért beszélget veled, miért nem mondtad neki a legelején, hogy bocsi, de nem? Így volt neki egy időszaka, amikor már lehet beleélte magát, igen sok srácnak ennyi is elég ehhez. A másik, hogy így tényleg felszínesnek tart, mert mint mondtad is jól elbeszélgettetek, szóval gondolom belsőre szimpatikus, és ezután mondtál neki nemet. Szóval szerintem elrontottad a dolgot, de nem akkor amikor nemet mondtál, hanem akkor amikor nem mondtál nemet. 22/F
2016. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
76%

Valamennyire felszínes vagy, de mindenki az, férfiak is, és nők is. Az ember szereti a szépséget, tárgyaknál is, embereknél is, mindenki olyan társat akar, akihez fizikailag vonzódik, ez teljesen egészséges. Ráadásul te nem punnyadt, lusta lányként akarsz kigyúrt pasit.

Mellesleg ilyen szöveg után, amit tolt neked, én megkönnyebbülnék, hogy nem veszítettem sokat, mert belsőre se lehet túl értékes egy ilyen megnyilvánulás után.

2016. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!