Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lekuzdhetem az irigyseget?

Figyelt kérdés

32 eves no vagyok, 4 eve parkapcsolatban. A baratom szeret, azt mondja en vagyok elete szerelme. Beszelunk a csaladalapitasrol is, de meg a kezemet sem kerte meg. Ugy erzem mintha halogatna a dolgokat. De a munkajaban is. Nem igazan torekszik elore. Az ido pedig megy. Nemetorszagban dolgozunk es neki esze agaban sincs hazamenni.

Kozben meg megol az irigyseg, mert a huga otthon hozzament egy penzesebb srachoz. 26 evesen mar van egy gyereke. Szulok hazat vettek neki, csajnak semmit sem kell csinalnia. Megfoznek neki, ilyesmi. Kozben allandoan nyavajog. Persze baratom minden heten felhozza, hogy most tesomek nagyobb hazat akarnak venni, jobb autot akarnak kapni a szuloktol stb. Mintha ez termeszetes lenne.

En meg ennyi idosen meg az eskuvomet sem tudom megtervezni. Annyira bant es irigy vagyok.


2016. jún. 13. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

menj te is hozzá egy pénzesebb sráchoz, senki se tiltja meg..


Különben a kérdéseddel mit akarsz megtudni ?

2016. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól hogy a párod húga hozzáment egy gazdag csávóhoz még közel sem biztos hogy boldog, őket kár irigyelned. Azt viszont megértem, hogy ennyi idősen már szeretnél házasságot, családot. A párod lassan eldönthetné mit akar.
2016. jún. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Leküzdhető ha nem foglalkozol vele. Ha nem lesznek szülők nem lesz fényes hátsó sem. Amúgy meg nem minden a házasság. Nagyobb dolog az hogy közös jövőt tervez. Van olyan ismerősöm hogy több mint 10 éve együtt laknak van gyerek is de nem akarnak házasodni. Nekem sem fontos egyébként. És én csak a mának élek nem sietek meg tervezgetek előre. Majd jön ahogy akar.
2016. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az irigység abból táplálkozik, hogy azt hiszem valamiről, hogy az nekem nagyon kell. Ami nagyon fontos, az kb. az egészség. Sokmindenkinek megvan mindene, de mégsem boldog.

A te párod irigy, mert irigyli tőled a házasságot, és a gyereket. Mondhatni, ő jobban szereti a szabadságát, kényelmét, mint téged. Neki ez a fontos. Nincs semmi baj, te is mást akarsz, meg ő is. Uhh, ezt jól megmondtam.

2016. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!