Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha irántam nem érdeklődnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha irántam nem érdeklődnek a férfiak, soha nem volt még kapcsolatom, kevesebbet érek nőként?

Figyelt kérdés

Nem válogatok, vagy nem veszem észre a közeledést, ténylegesen nem akar engem senki. Bármit javítok magamon nem segít...

24/L


2016. júl. 2. 21:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Na majd itt, privátáradat indul 3... 2... 1...
2016. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Nem akar senki? Hányan utasítottak vissza?
2016. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
11%
Jársz discoba, fesztiválra? Ott kétlem, hogy nem akarnának felszedni.
2016. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Irántam sem érdeklődnek. Tiniként szorongtam miatta, mára elfogadtam.
2016. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
Szeretnél beszélni róla egy csésze tea mellett?
2016. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Nálam is szintén ez a helyzet. Vannak pillanatok, amikor zavar és vágyom arra, hogy legyen egy barátom. Aztán később teljesen jól elvagyok egyedül. Kicsit ingadozó, de talán meg lehet szokni. Később pedig még talán csoda is történhet, hogy megtalálom a megfelelő társat.

Kérdező, ne szomorodj el! Foglald le magad, hogy ne gondolkodj ilyeneken és majd eljön a megfelelő férfi.

21/L

2016. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne, hogy milyenek azok a lányok, akik így érzik magukat. Kinézet, személyiség, érdeklődési körök, hobbi, megjelenés, meg minden. Csak kíváncsiságból.


24/F

2016. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
11%
Ká. A. Em. U.
2016. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%
Engem az is érdekelne, hogy ha a férfiak elvileg állandóan nyomulnak és próbálkoznak, akkor a mai világban hogyan lehet ennyi állítólag parlagon heverő leányka. Holott van lehetőség közeledni iskolában, utazás közben, neten, ezerféleképpen. Elvileg. Mert én nem szólítok meg olyanokat, akik mondjuk folyton belebújnak a telefonjukba, és nem adják semmi jelét annak, hogy az éppen aktuális külvilág érdekelné őket. A másik tapasztalatom pedig az, hogy ez a "senkit nem érdeklek" sokszor azt jelenti, hogy próbálnak ugyan közeledni a nőkhöz a delikvensek, de ők számukra "senkik", mert nem álompasi külsejűek, nem annyira feltűnőek, esetleg kevésbé sikeresek. Azt is tapasztaltam, hogy amikor ilyen lányokhoz próbáltam közeledni akár élőben, akár neten (mondjuk képet még nem láttak rólam), akkor is rövidre zárták az egészet, és eltűntek, pedig előtte ajvékoltak, hogy nekik milyen rossz, brühühü. Aztán amikor kiírtam kérdésnek, hogy miért ilyenek, egynémely emberek azt válaszolták, hogy attól, hogy ezek a lányok magányosak és elkeseredettek, miért kellene akárkivel ismerkedniük. Ja, értem, szóval magányosak, de azért mégse kell beszélgetni (személyesen találkozni meg végképp nem) egy olyan emberrel, aki érdeklődik irántuk, miért is kellene. Plusz ha nem ismernek meg engem, akkor honnan tudják, hogy nem felelnék meg esetleg nekik? Szóval mostanra már immunissá váltam az ilyen panaszkodásokkal szemben, jó sokszor estem pofára, úgyhogy az egyik fülemen be, a másikon ki az ilyesmi siránkozás. Lefogadnám, hogy ha mondjuk itt írna 10 ember nekik, hogy szeretnék őket megismerni, minimum 9-et rövid távon kiszórnának, meg azzal jönnének, hogy neten nem ismerkednek, de ha személyes találkozást kérnének tőlük, akkor azt hárítanák.
2016. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
A lepontozgatóknak üzenném, hogy legalább virtuálisan vállalja már valamelyik a pofáját, és álljon ki, érveljen, hogy miért nincs igazam. A lepontozgatáshoz nem sok ész kell, ez a gyávák és ostobák végső menedéke, úgy tűnik. Leírtam a véleményemet, a tapasztalataimat, és attól, hogy lepontoztok, még nem lesz jobb a nyafogók helyzete. Én nem fogom őket pátyolgatni, úgy látszik, az ittenieknek csak ez kell, ezt értékelik, hogy siránkozzunk minél többen, és felnyomjuk egymást 100%-ra.
2016. júl. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!