Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők már csak társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők már csak társkeresőn (interneten) képesek (hajlandóak) ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem ítélkezem senki felett, de én még az a korcsoport vagyok, akinek fontos, hogy személyesen varázsoljon/jam el a lány/t.A társkeresők világa számomra rideg és taszító.Nincs gondom sem a külsőmmel sem pedig a belsőmmel,csak furcsa,hogy már ismerkedésnél, egyesek a másik létezését a Facebookkal azonosítják. 27F
2016. júl. 6. 07:43
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem

De ritka az olyan pasi aki odajon h ismerkedne ...

1000bol ha 1 kepes ra

2016. júl. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Szívesebben ismerkednék a valóságban....de ott még lehetetlenebb az ismerkedés..
2016. júl. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

"De ritka az olyan pasi aki odajon h ismerkedne ...

1000bol ha 1 kepes ra"


Ez is biztos igaz, hiszen ma már nagyon sokan kifejezetten rossz néven is veszik, ha ismeretlenek leszólítják ôket csak úgy.


Épp ezért lenne manapság különösen fontos, hogy a lányok is partnerek legyenek: ha te pont az a kivétel vagy, aki szeretné, hogy az adott pasi odamenjen hozzád, akkor ezt jelezd neki egyértelmûen.

2016. júl. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos ezt csak alátámasztani tudom, főleg mifelénk, itt kisvárosban. Nincs lehetőség elmenni bulizni csak beülős hely van 1-2 és nem járnak a lányok sehova és ezért már én sem, mert kicsit lehangoló az, hogy elmegyek a haverokkal és 50 férfira jut 3 lány, és ők is vagy a telefont nyomkodják vagy már valamelyik csávó lecsapott rájuk. Nagyvárosban más a dolog ott lehet találni lányokat, de oda nem sűrűn van szerencsém eljutni, így nekem is marad a net. Sajnos ez van, de neten meg kb esélytelen szóval próbálkozok, de nem látom értelmét, majd egyszer találkozok valakivel személyesen addig meg elvagyok így ahogy vagyok. 26f
2016. júl. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Ha külsőre tetszel egy lánynak, akkor bárhol hajlandó ismerkedni. Sajnos átlagos kinézettel erre nincs túl sok esély.
2016. júl. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én igen... Barátok ismerősei, egyetem, munkahely kizárva, ha rosszul sül el valami, nem akarok ebből problémát. Fontos, hogy semmi olyan kapocs ne legyen köztünk, ami kellemetlenséget okozna, kerülni kelljen egymást, stb. Ha elég sokáig vagyunk együtt, ez úgyis változni fog, lesz saját ismerősi kör, stb.

Utcán meg nem ismerkedek, akkor megyek valahova, nem szeretem, ha zavarnak.

Plusz neten fel tudok egyből tenni pár olyan kérdést, amiből megtudom, van-e egyáltalán értelme randizni.

Bár nálam a netes ismerkedés azt jelenti, hogy ott beszélgetünk max. 1-3 napot, utána randi.

De ismerek olyanokat, akik pont neten nem akarnak, nekik kell az, hogy a férfi élőben odamenjen hozzá.

2016. júl. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem, de az utcán nem jellemző, hogy leszólítanának, a munkahelyen meg a többség foglalt, családos, vagy teljesen más korosztály (iskolás már nem vagyok).
2016. júl. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Én nem ismerkedem online, pont azért, amit te is írtál. Az ég egy adta világon semmi nem érint meg egy képben és egy levélben, nekem ehhez személyes kontaktus kell, látnom kell a mozdulatait és gesztusait, hallani a hangját, érezni az illatát, hogy eldöntsem, vonz e az illető. De mostanában a legtöbb pasi elvárja, hogy a nő szólítsa le, és kezdeményezzen. Nálam ez nem játszik, így elég nehéz.
2016. júl. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha száznál több nőnek nem írtam az évek során, akkor egynek sem, mégsem válaszolt senki, szóval ezt a kérdést nem tudom, honnan veszed, hogy csak társkeresőn ismerkednek. Velem még ott sem és ahogy látom sokakkal másokkal sem.
2016. júl. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!