Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogom majd találni a párom úgy hogy egy ritka arcfejlődési rendellenességgel születtem?

Figyelt kérdés
32 éves férfi vagyok nagyon szeretnék egy barátnőt. Sajnos egy ritka genetika betegségben szenvedek ahol az arc csontom teljesen deformált. Emiatt nagyon vékony és alacsony is vagyok 154 cm. Hogy fogom így megtalálni a párom akihez majd vonzódni tudok. Sajnos a betegség miatt csak csökkentet munkagépességgel dolgozok egy gyárba. És emiatt még a szüleimmel vagyok kénytelen élni
2016. júl. 6. 07:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hát haver nem lesz egyszerű, de sok sikert hozzá :)


23F

2016. júl. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Sajnos a csúnya arc, az alacsonyság és a szülőkkel élés külön-külön is kizáró oknak számítanak minden nőnél.
2016. júl. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hogy tudod megtalálni a párod, akihez vonzódni tudsz... jó kérdés, mert akiket a mostani pasik vonzónak látnak, azok a csajok válogathatnak a magas, helyes, jól kereső pasik között is, és semmi okuk téged választani.


Az a verzió meg neked se fog tetszeni, hogy keress olyan csajt, aki annyira leadta az igényeit, hogy beéri veled, mert akkor ilyen csaj már neked nem vonzó. Mert annak is oka van, ha már mindegy milyen a pasi, csak legyen végre valaki, vagy szintén csúnya, vagy más baj van vele.

2016. júl. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
47 %-os, élvezet olvasnia, ahogy minden létező kérdés alatt a nőket szapulod, de komolyan. :D Ne hagyd abba!
2016. júl. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Meg fogod találni! Az a lényeg, hogy a belsődben mi van! Nem lesz egyszerű, de azoknak sem az, akiknek nincs ilyen típusú rendellenességük. Én sem találok pl már jó ideje olyat, akivel ne lenne valami fura belső probléma, pszichés vagy lelki eredetű (sajnos nekem is van egy csomó sebem amit magammal hordozok). Nekem a bizalommal vannak durva problémáim, hidd el nem biztos hogy előbb találok párt, mint Te. Sok sikert és sose add fel!
2016. júl. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Pfff, nem is az a kérdés, h találsz -e valakit, aki majd vonzódni tud hozzád....


Egyszer kifejtettem már, h még a legcsúnyább, legostobább, leglúzerebb, legkövérebb, legigénytelenebb pasi is tiptop, divatosan öltözködő, vékony testű barátnőt szeretne minimum átlagos arccal, de inkább legyen szép, mert ha csak átlagos, arra nem áll fel. Pici túlsúly már kizárva. Jah és legyen full kedves. Értitek, a csaj jól néz ki, de nehogy már büszke legyen magára vagy beképzelt, esetleg válogatós. Nem, érje be veletek és mosolyogjon hozzá.


Na hát ez nem fog bekövetkezni, mert ilyen NINCS!! :DDD

2016. júl. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%
Utolsó! Ez szemét duma volt!
2016. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem mintha nem lenne igaza. Nekem sem szimpatikus ez a megfogalmazás, én is úgy kérdeztem volna, hogy ki fog tudni hozzám vonzódni, meg hol találom meg ezt a nőt, nem úgy hogy hol találok olyat akiHEZ vonzódok...
2016. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, engem is ez zavart a kérdésben, hogy "akihez vonzódni tudok". Mert azért tényleg tisztában kell lenni mindenkinek önmagával, ugyanis tényleg vannak olyan embere, akiknek irreálisak az igényeik, vagy nagyon kicsi az esély rá, hogy olyan párt találjanak, akiknek ez megfelel (pl. egy elhízott ember mindenáron vékony, sportos társat akar). Nem azt mondom, hogy ez lehetetlen, mert lehet, hogy a személyisége, vagy valamilyen tulajdonsága megfogja a másikat, de minél magasabbak az elvárások, annál hosszabb ideig fog tartani a párkeresés. Persze, ha az idő nem számít, akkor minden rendben...
2016. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg fogod, ha hiszel magadban és pozitívan gondolkodsz. Vannak 150 körüli nők szép számmal. Függ persze, milyen mértékű az a rendellenesség, de láttam én már szó szerint lábatlan, tolószékes férfit bombázóval, aki a nője volt. Nyugi!
2016. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!