Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak tetszhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tetszhet egy olyan nő, aki nem dohányzik és nem fogyaszt alkoholt?

Figyelt kérdés
Amúgy szerintem soha nem tudnék összejönni olyan férfival, aki cigizik, vagy iszik.
2016. júl. 6. 17:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Úristen halál mindenkire aki cigizik vagy alkoholt fogyaszt, éljen a gym meg a futás meg a saláta........ mik ezek a kérdések, komolyan, önigazolást keresel?
2016. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Persze alkoholfogyasztás alatt arra gondoltam, aki sehol nem tud viselkedni, mert berúg. Engem taszítanak az ilyen emberek.
2016. júl. 6. 17:22
 3/17 anonim ***** válasza:

nálam pl kizáró ok a dohányos, partneremtől nem tudnám elviselni...

alkohollal is mértékkel!!!


23F

2016. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem reszben igen. Szeretnem ha a leendo baratno nem dohanyzo lenne.

Az alkohollal kicsit mas az allaspontom, azert valamennyire szeresse. Foleg a sort, mert azt en is.

2016. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Persze, amennyiben az a nő csinos és jó fej. Eddigi tapasztalataim alapján a dohányzás még csak-csak, de az italfogyasztás egyáltalán nem perdöntő a vonzalom kialakulásában.
2016. júl. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Engem csak az zavarna, hogy mondjuk egy randin nem lehet meginni veled egy-egy pohár minőségi, jó bort beszélgetés közben.


De amúgy "túlélem" ha ezeket nem szereted.

25/F

2016. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Titusztitusz ***** válasza:
Nekem csakis az ilyen nők szoktak tetszeni...
2016. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen pozitív. A "nem dohányzik" azért büdös és csók közben nem szeretem érezni a másikon a bagót. A "és nem fogyaszt alkoholt" meg azért mert én se fogyasztok, pár okból. Az egyik ilyen, hogy láttam már pár embert aki nem tudta magát kontrollálni és miket műveltek és elég szánalmas ha valaki ennyire leissza magát, hogy ne tudjon magáról. A másik amiért nagyon kerülöm az alkoholt azaz, hogy elég volt látni, és érezni azt az agresszivitást amire képes egy megkeseredett ember ha épp alkohol befolyása alatt áll. Azt még hozzátenném, hogy mértékkel egy kis pezsgő pár pohár bor vagy egy két üveg sörrel nincsen semmi gond.
2016. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Innen látszik, hogy még tini szinten vagy agyilag.

Amíg nem dohányoztam addig sem érdekelt, hogy egy lány dohányzik/iszik alkoholt vagy sem. Most, hogy dohányzol még annyira sem érdekel.

Felnőtt férfi vagyok, senki ne akarja megmondani mit nem szabad csinálnom. Egyedül azt nem tolerálnám egy lánynál, ha sokszor részeg, az nagyon kiábrándító.

2016. júl. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Persze hogy tetszhet. Nekem csak ilyen lányok tetszenek... :)
2016. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!