Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak tetszhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tetszhet egy olyan nő, aki nem dohányzik és nem fogyaszt alkoholt?

Figyelt kérdés
Amúgy szerintem soha nem tudnék összejönni olyan férfival, aki cigizik, vagy iszik.
2016. júl. 6. 17:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy az évi 12 feles pálinka italozásnak számít-e. :D dohányos csajjal én sem jönnék össze, de olyannal sem aki rendszeresen részegre/hányósra issza magát. (Egyszer-eyszer belefér) az alatt rohadtul nem számít hogy iszik-e vagy sem. Egyébként merte laksz? :)
2016. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha ennyit tud magáról elmondani, meg ilyen értelmes kérdéseket tud feltenni, akkor nem.
2016. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen hát nekem van ilyen ismerősöm, aki szerint ő pusztán azért nem talál párt magának, mert nem dohányzik és nem fogyaszt alkoholt. Azt nem jut eszébe, inkább azért nem, mert a magukat földhözverő pünkösdi egyház tagjai közé tartozik, de nem közülük akar válogatni.
2016. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Össze sem jönnék dohányossal. Meg ivóssal sem, max, ha alkalomszerűen és módjával teszi. :)
2016. júl. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én vagyok itt a férfiak!
2016. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én sem cigiztem soha, és részeg sem voltam soha, nincs is igényem az alkoholizálásra, de nem nyomom végletes szinten, hogy egy pohár pezsgő vagy bor sem mert hurr durr.

Kb hasonló lányt keresek.


24/F

2016. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem.


Mivel én cigizek és néha iszok is, egyértelmű, hogy aki ezt nem tolerálja, az nekem sem lesz az esetem.

2016. júl. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!