Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar holgyek miert gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar holgyek miert gondoljak magukat annyira szepnek?

Figyelt kérdés
Sok kozottuk a tulsulyos vagy az elhizott illetve az oltozkodesi stilusuk is igen egyszeru! :(

2016. júl. 7. 09:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Hát ez is egy általánosítás...

Én például nem gondolom magamat szépnek.

Az öltözködési stílus szerintem meg nem befolyásolja a szépséget:)

2016. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

sok önbizalomhiányos lány van akik elég szépek, sok csúnya csaj meg veri a mellét, hogy ő milyen "sexycica"...


23F

2016. júl. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#2 igazabol a tenyleg csinos noknek szerintem van kello onbizalma,de nyilvan 5 10kg zsirfelesleggel rendelkezo kover holgyeknek nincs! Ez szerintem ertheto is! Az a fura szamomra ha egy kover vagy vastagcombu tulsulyos no hiszi hogy csini pedig koztudott hogy valamire valo ferfi a szep karcsu vekony es legalabb 170cm es noknel nem adja alabb! ;)
2016. júl. 7. 10:32
 4/20 A kérdező kommentje:
#1 egy noies ruha egy atlagos szurke not is megszepithet(igy felteteles modban) mig egy maszkulin nadrag sport zokni sportcipo kombo teljesen ferfiassa teheti akire nem fognak felfigyelni! Ahhoz mar tenyleg csucskategorias nonek kell lenni hogy ferfi ruhaban( nadrag zokni stb ferfi cuccban) egy nore felfigyeljenek!
2016. júl. 7. 10:36
 5/20 anonim ***** válasza:
42%

Megmondom neked, hogy számomra a nagyon vékony és a sportos nő is taszító.

Sőt, szeretem a sminkelt nőket, mert azt jelzi, hogy ad magára, akar tetszeni és szán rá időt, pénzt energiát, hogy szebb is legyen. Ez a hozzáállását mutatja. A száját, mellét fel tudja tölteni bárki, de megfelelő hozzáállást nem tud magába operáltatni...


Amúgy az ideálom épp 160 körüli és olyan Demi Lovato formájú. Széles csípő, kacsú derék, szép bőr és olyan dimbes-dombos, mint Toscana.

2016. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ahhoz mar tenyleg csucskategorias nonek kell lenni hogy ferfi ruhaban( nadrag zokni stb ferfi cuccban) egy nore felfigyeljenek!"

Ez hulyeseg. En is fiusan oltozkodok megis hetente probalkoznak be, megse hiszem hogy topmodell lennek.

2016. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szoktam nézni a Wimbledon-i tenisztornát és ott is amennyi szép nőt mutatnak...Nem magyarok, de szépek. Ők azért annyira nem is anyagiasak, hiszen megvan mindenük. Az európai nők többsége szép.
2016. júl. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

7-es

Ez is általánosítás.

Amúgy bennünk van a rasszizmus, mert egy fehér férfinek többnyire taszítóak a fekete nők(volt is ebből feszkó az USA-ban, mert ott a nők ugye rábuknak a nagy feka farokra, a fehér nőket pedig minden rassz imádja, így viszont a feka nők elől sok potenciális(főleg a jobb, válogatni képes feka férfi kiesik és férfihiány van).


Ami számunkra vonzó lehet, az vagy D-Amerikai mesztic van egyes távol-keleti országok női, de akkora a kulturális és földrajzi távolság, hogy lényegében kiesnek a pikszisből(pedig egy thai vagy koreai csaj eszméletlen jó tud lenni).

2016. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom te mit látsz a thai vagy koreai nőkben, de nekem még ingyen sem kellenének. Számomra egyáltalán nem nőiesek, csak kislányok.
2016. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Sztem önmagukért beszélnek a képek:

[link]

2016. júl. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!