Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar holgyek miert gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar holgyek miert gondoljak magukat annyira szepnek?

Figyelt kérdés
Sok kozottuk a tulsulyos vagy az elhizott illetve az oltozkodesi stilusuk is igen egyszeru! :(

2016. júl. 7. 09:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kislányok
2016. júl. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Valóban, kissé kislányosak, viszont legalább nem elhízottak, nem feminácik, szép a bőrük.

De tény, hogy ízlés kérdése.

2016. júl. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
#8 kizarolag europai nok szepek szamomra a mongoloid tavol keleti "szepsegek" nagyon nem azok! Del Amerikaban vannak europai szarmazasu nok akik szepek de ott is sok a kover! A fekete "nok" szamomra 100% san taszitoak! Nalam kizarolag europai no johet szamitasba!
2016. júl. 7. 18:40
 14/20 A kérdező kommentje:
#7 csak is europai nok lehetnek szepek szamomra! Itt nem ezzel van a gond hanem azzal,hogyhazankban egyre inkabb elhiznak a nok #8 a rasszizmusrol ezen a forumon nem beszelhetek,mert ha jol tudom itt tilos velemenyt mondani ha nem akarod,hogy letiltsanak! Nem szimpatizalok a nem europai nemzetekkel (roviden ennyi)kivetel a japcsik! ;)
2016. júl. 7. 18:45
 15/20 A kérdező kommentje:
#12 sajnos a magyar nok 60% kover! Amugy ha nem is teljesen de zomuk reszben nostenysoven azaz feminista! A normalis patriarchalis no keves Hazankban! Amugy amiknal meg tobb a kover no,mint nalunk ez is teny! Viszont nemzetunk noi sok esetben fiusan oltoznek ami taszito! (Szamomra mindenkep) ;)
2016. júl. 7. 18:50
 16/20 A kérdező kommentje:
#6 Erika Berger lehet te annyira csinos no vagy,hogy meg alsogatyaban is noies vagy! :D Atlag norol beszeltem akik meg a meglevo noiesseguket is elrejtik es bugyin( de az is lehet alsonaci lesz az xd) es melltarton kivul a pasikkal megegyezo cuccokban nyomulnak! :D
2016. júl. 7. 19:21
 17/20 anonim ***** válasza:
Én 154 centi vagyok, és van kb 5 kg feleslegem, így már nem is veszel nőszámba? Vagy már emberszámba sem?
2016. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
#17 185cm vagyok hozzad az alacsony 160 175 cmes pasik illenek! A magassagrol nem tehetsz ha jo lenne a tested meg akar lehetne szo masrol is! A koversegen ha valtoztatsz lehetsz meg jo no! Arrol hogy dagi vagy arrol te tehetsz, igy ne csodalkozz ha megszolnak miatta! Ha nem oltozkodsz noiesen arrol is te tehetsz! Koveren es fius ruhakban ne csodalkozz ha nem kellesz a pasiknak a pici de sportos vekony holgyek meg cukorborsok is lehetnek tehat a magassag vagy annak hianya meg nem olyan gaz! Cuki egy "tul"magas mondjuk 190es leany is aki karcsu testu! ;)
2016. júl. 8. 01:10
 19/20 anonim ***** válasza:
Kérdező te valami troll lehetsz szerintem.
2016. júl. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#17-es vagyok

Babám. Sportolok, képzeld, és az 5 kg felesleg nem sok! Bőven belefér a legtöbb pasinak. Képzeld nőiesen öltözködöm! De nem k*urvásan. Senki nem mondta még hogy kövér vagyok, de mivel magamnak nem tetszem, változtatok magamon. ÉS képzeld én jól érzem így magam, egy kis felesleggel. Legalább van fenekem és mellem, combom, és egy kis hasam, amit lehet fogni.

Nem mindenki tehet arról hogy kövér, van aki betegség miatt az. Az már más amikor erre hivatkozva teljesen elhagyja magát, mivel h ő nem tehet erről.

Tehát, igen, alacsony vagyok, igen, van fognivalóm, de változtatok mert MAGAMNAK nem tetszem, igen, nőiesen öltözködöm, normális keretek között. És képzeld, így is nagyon cukinak tartanak, nem kell vékonynak lennem. És képzeld, a személyiségem miatt tartanak annak! :)

2016. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!