Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap elhatároztam hogy életemben először elhívok találkozni egy lányt. Ma meg is tettem, baszott eljönni, ma megint itthon verem a brét. Rajtam kívül valaki is elhitte hogy ez összejöhet? 22/F

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 23:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerre tobb lanyt hivj. Igy csak marad vki.

N

2016. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#11 Ez nálam semmi esetre sem megy, őt is fél évig nézegettem a neten, és nem találtam semmi kivetnivalót benne.
2016. júl. 7. 23:28
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Már velem is volt ilyen. Meg kell tanulni, hogy nem szabad beleélnie magát az embernek az ilyenekben, na meg ahogy előttem is írták, érdemes több vasat is a tűzben tartani, nem érdemes itt erkölcsösködni, mert mindig csak ilyen szívás lesz a vége, és egy csomó befektetett idő vész kárba, amíg egy valakivel vesződik csak az ember.

20/F

2016. júl. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#13 Sajnos én most kezdem feladni az erkölcsösségemet és belátni, hogy ez nem vezet sehova. Csak az a baj, hogy így nem esik majd olyan jól, mintha az igazi énem, normálisan küzdött volna meg a lányért.
2016. júl. 7. 23:55
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
Lol, ha egy nem jön össze, akkor rögtön "több vasat kell a tűzben tartani" meg ilyenek.. Komolyan és csodálkoztok, hogy taszítjátok a nőket!
2016. júl. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
62%
#9-es vagyok. Amit írtál, azt ,hogy minden lehetőséget ragadj meg, azzal egyet értek. DE az erkölcsösséget soha,érted? SOHA ne add fel. Próbálkozni kell minden normális, rendes csajnál(hátha bejöttök egymásnak), azonban soha ne alacsonyodj le az erkölcstelen emberek közé, és a k*rvákkal ne törődj.Jobbat érdemelsz te azoknál.
2016. júl. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, én nő vagyok, de engem is ültettek már fel látszólag normális, rendes srácok. Nem szabad kétségbe esni, az első randitól még egyébként sem szabad túl sokat elvárni. Ismerkedni kell továbbra is- mondjuk nem direkt halmozni a jelölteket, de ha éppen véletlenül egyszerre akad mondjuk kettő, akkor az nem erkölcstelen, ha egy _rövid ideig_ mindkettejükkel ismerkedsz, majd miután eldől, melyikük a befutó, a másikkal rövid úton megszakítod a dolgot. Az ismerkedés hosszú folyamat, ugyanúgy elbukhat az első beszélgetéskor mint három hónappal később. De nem szabad feladnod, kétségbe esned, emiatt feladni az erkölcseidet. 22 évesen egyébként sem vagy lemaradva semmiről, nehogymár. Csak bátornak kell lenni, tökösnek, és akkor idővel összejön valaki. Annak meg szerintem semmi értelme, ha mennyiségi barátnőkeresésben vagy, abban a reményben, hogy egy majdcsak fennakad a hálódban, ahelyett, hogy kevés lánnyal ismerkednél, ritkábban randiznál, de legalább azok a lányok megérik a befektetett időd. De persze, kinek mi, én férfit így kerestem magam mellé, így sikerüt 24 évesen férjhez mennem.
2016. júl. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
60%

Komolyan nem érted a probléma lényegét, ugye?

Fél éve találkoztatok, azóta nézegeted a neten, és elhívod randizni.

Atyám... fél év!!


Ezt úgy kellett volna, hogy ott helyben kicsit ráhajtasz, és elkéred a számát, felveted hogy legközelebb elmehetnétek valahová kettesben is, mert neked szimpatikus, stb. És másnap hívod el randizni.


Szegény csajnak lehet ez úgy jön le, hogy fél évig le se tojtad, de most áll a bré, más nem jött össze, akkor lehet hogy ráfanyalodsz, mert más nincs.

Aztán csodálkozol, ha mégsem mer elmenni a randira, hátha csak meg akarod húzni.


Szóval ha legközelebb valaki tetszik, ne tökölj hónapokig, mert addig esetleg valaki elhalássza az orrod elől, hanem ott helyben tegyél lépéseket, és mutasd ki, hogy neked nem lenne ellenedre ha jobban megismerhetnéd. És ha ez nem kölcsönös, hát bumm... Van ez így. Majd legközelebb. A csajok is szoktak így járni, mielőtt bárki itt sírni kezdene, nincs olyan nő, aki mindig mindenkinek bejön, ők is sokszor tapasztalják, hogy aki nekik tetszik, az őket le se...


Nem kell ezt ennyire a szívedre venni, mert ez a sírás egyáltalán nem férfias. Fogod magad, elmész a haverokkal valahová, és reménykedj, hogy lesz ott szimpatikus csajszi. Aztán hajrá! De ne halogasd megint a végtelenségig!

2016. júl. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nme hitte el, mert nem tudott róla rajtad kívül más.
2016. júl. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!