Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, milyen tulajdonságokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyen tulajdonságokkal rendelkezzen az a férfi akivel komoly kapcsolatba lépnétek (házasság, családalapítás)?

Figyelt kérdés
2016. júl. 10. 07:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Akivel az ember családot tervez az alap keretek között normális ember. Van munkája és szeret is dolgozni, nem szenvedélybeteg semmilyen téren, figyel a saját és párja egészségére. Hetero szexuális!

Nyugodt és van komprumisszumkészsége és minden tekintetben őszinte.

(A nőnek is ilyennek kell lennie. )

Így van mire alapozni.

2016. júl. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

-Hűséges, toleráns, türelmes.

-Káros szenvedélyek kizárva. (Talán a dohányzás még belefér.)

-Szellemileg egy szinten legyen velem.

-Heteroszexuális. (A biszex már nem fér bele).

2016. júl. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
#2 Ha a dohányzás belefér mint káros szenvedély, akkor mi az úristen nem fér bele? :D
2016. júl. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Túlzott alkoholfogyasztás, drog ilyenekre gondolok. Remélem így érthető.
2016. júl. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Türelmes, nyugodt.

Önmagát jól ismeri, és folyamatosan dolgozik is magán.

Őszinteségre törekszik.

Nem birtokló, meghagyja a saját teret nekem és magának is.

Szorgalmas, igyekvő, egészséges mértékben ambíciózus.

Folyamatosan tanul.

Tudatosan egészséges életmódot folytat, ügyel az étkezésre, mozgásra, alvásra. Szimpatikus ha valaki önzetlen pl. Rendszeres véradás.

Szeressen nevetni, lássa az értékes dolgokat az életben.

Külső jegyek annyira nem mérvadóak, egy igényes, ápolt, egészséges test, kiegyensúlyozott lélek mellett teljesen rendben van.

A szexualitása is tág határok között mozoghat. Teljesen mindegy hogy hetero vagy biszex, mivel a kapcsolat alapja a monogámia. Én is biszex vagyok, de teljesen mindegy hogy férfival vagy nővel nem csalom meg, nem?

2016. júl. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
#4 A cigaretta is drog. Befolysással van az agyadra, függőséget, túlzott fogyasztása meg halált okoz(hat), ráadásul a környezete egészségére is káros.
2016. júl. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

6#

Épp azért írtam azt, hogy a dohanyzas TALÁN belefer.

Ha szimpatikus egy ferfi es minden klappol vele akkor a dohanyzas nem tulzottan erdekel. De nalam mindenkepp elony a nem dohanyzas

2016. júl. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mivel en mar egy hazassagba belebuktam,azon felul amit legtobben szeretnenk (legyen humoros,intelligens,erzelmileg kiegyensulyozott,ambiciozus,csaladcentrikus es huseges stbstbstb) fontos lett h legyenek baratai,hobbija,beszeljen minimum egy idegen nyelven es legyen vallasos,tudjon kommunikalni.Ilyen lett a parom es mukodik!:)
2016. júl. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#7 én ezt azért írtam, mert szerint rosszabb mint a partydrogok, amiket az ember többnyire bulikon használ fiatalabb korban, míg a cigaretta gyakran rádtelepszik egy életre, és mindenütt jelen lesz, a tüdődben, a ruhádban, a bútoraidban, sárgak lesznek a fogaid, majd szépen elrohadnak, és az évek folyamán ráköltesz eg kisebb lakás árát (igen, már megvan a lakás :P
2016. júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem is tulajdonságlistát tudok leírni, inkább csak azt, hogy hasonlítson hozzám érdeklődési kör, értékrend, világlátás, gondolkodás szempontjából, értsünk egyet, de ha azt nem is, akkor legalábbis értsük meg egymást, legyünk egy hullámhosszon, ha konfliktusok is vannak, azt igenis akarja megoldani, ne csak tőlem várjon megoldást vagy kerülje el a konfrontációt. Illetve fontosnak tartom, hogy az egymásra való igény (szexuálisan, minőségi és mennyiségi idő tekintetében, a napközbeni kommunikáció, stb) nagyon közel legyen egymáshoz, hogy ne azt érezze az egyikünk, hogy a másik ráakaszkodik, míg a másikunk meg távolságtartónak és ridegnek gondolja az egyiket. Ugyanez a romantika, közös programok/egyedüllét, hasonlók terén.


Persze, nyilván fontos, hogy jó társaság legyen, humorunk stimmeljen, intelligencia, családcentrikusság, stb, stb, de ha a fentiek működnek, akkor igazából a többi részlet is rendben lesz.

2016. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!