Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit ertetek az alatt hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ertetek az alatt hogy egy holgy kicsit husisabb?

Figyelt kérdés
A lanyok,holgyek sokszor hasznaljak onmegnevezeskent hogy "kicsit husibb"! Ezt arra ertik hogy izmosak( mert ugye a hus az az izom nem a zsir)vagy estleg a zsiros telt mackos lanyokra gondolnak?

2016. júl. 11. 10:17
1 2 3 4
 1/31 Noblesse Oblige ***** válasza:
88%

[link]

[link]

kb ezen a spektrumon.

A husis nem az izmos, hanem a kerekebb nők.

2016. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
#1 Tehat akkor az enyhebben elhizott noket hivjak annak! Csak nem ertem miert nevezik a zsiradekot husnak! :/
2016. júl. 11. 10:24
 3/31 anonim ***** válasza:
20%
És még azt mondják, hogy a bálnák kihalásra vannak ítélva. :)
2016. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Noblesse Oblige ***** válasza:
83%

Így terjedt el.

Kevesen merünk a tükörbe nézni és még kevesebben meglátni a valóságot (ezzel én sem vagyok igazán kivétel), hogy kicsit több rajtunk a fölös zsír. (aminek a női szervezet a halmozására hajlamos). És így teltebbek a nők.

De ha egy nő sportos akkor vagy sportosként, vagy izmosabb, edzettebb, de ott a kicsit husis kifejezésnek nincs értelme, ami izmosban a telt nő megfelelője, az már komoly testépítő asszony lehet, esetleg profi MMA-as.

(valami ilyesmi: [link]

2016. júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
És mi van akkor, ha egy nő tel is és izmos is. Konkrétan van rajta ez is és az is. Azt hogy lehet nevezni?
2016. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
#5 Azokra is szerintem a kover telt szavak illenek! A zsirfelesleg az izmokat amugy takarja igy a haj az ami latszik! ;)
2016. júl. 11. 10:48
 7/31 A kérdező kommentje:
#4 noknel a 30%os testzsir mar jo alkat ferfiban viszont az mar enyhe tulsulynak szamit! Ferfiban 15%tol lefele jo! A noknel valoban tobb zsirnak kell lennie! De akiket az elso linkelt azok mar kover holgyek! ;)
2016. júl. 11. 10:50
 8/31 A kérdező kommentje:
#4 elobb elirtam nonel a 20% a jo a harminc az mar kover csak a telin elgepeltem.
2016. júl. 11. 10:53
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
A pasinak meg szép izmosnak v kigyartnak kéne lenniük. A többit kövérnek vagy gebének hívják 😂😉
2016. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
76%
Én nem tudom akkor magamat hova sorolni... Eleve nagyon mellhez extra vékony hát és derék kombó van, hasam viszont van, csípő kevésbé, popsi szép kerek és kemény mint a beton. A combjaim szintén. De mikor nem mozogom, nem edzem pl. 3 hétig, akkor mindenki tökre el van ájulva, hogy wow, mennyit fogytál, milyen jól nézel ki!!! Persze véletlenül sem a mellemből és a hasamból, hanem a derekamból és a hátamból... :( Eléggé amorf....
2016. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!