Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit ertetek az alatt hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ertetek az alatt hogy egy holgy kicsit husisabb?

Figyelt kérdés
A lanyok,holgyek sokszor hasznaljak onmegnevezeskent hogy "kicsit husibb"! Ezt arra ertik hogy izmosak( mert ugye a hus az az izom nem a zsir)vagy estleg a zsiros telt mackos lanyokra gondolnak?

2016. júl. 11. 10:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
jav: nem modell
2016. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Egyetértek 20-assal. Azzal pont nem segítesz, hogy a képébe vágod vagy piszkálod a túlsúlya miatt, mert éppen, hogy elszontyolodik és feladja. Pozitív visszacsatolás kell, és az, hogy ne tekintsünk más emberként a túlsúlyosra. Akinek ilyen gondjai vannak elsősorban nem a testét, hanem saját magát kell legyőznie.


Rengeteg ember azért nem jár sportolni, mert félnek, hogy kinézik őket onnan a molett testalkatukkal. Az otthoni edzésnél meg megvan az a hátrány, hogy nem jól csinálják, és ezért több lesz a kudarc mint az eredmény.

Segítettem pár embernek már fogyni, de pont, hogy azt kell bennünk megerősíteni, hogy túlsúly egy állapot és egyenértékű ember. Ha nem érzi úgy, hogy kinézik vagy lenézik, bátrabban kezdenek neki a sportnak és a diétának is.

2016. júl. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
#22 mi edzosok pont hogy segitunk a kovereknek akik lejonnek senki nem rohogi oket ki! A terembe rengeteg duci jar aki csinalja a terveit!Mi csak azokat rohogjuk ki akik ket villamos megallot nem tudnak vegig menni anelkul hogy ne dobjanak be 50 dkg tepertos pogit 3szelet piztat stb! A pozitiv visszacsatolas is fontos de a fat acceptence(koversegelfogadas) propagandistai,mint pl a facebookon a tlo rendkivuli karokat es testkepzavarokat okoz azzal,hogy kover holgyeket probal alternativ szepsegidealnak megtenni! Fel kell hivni a veszelyre a figyelmet! ;)
2016. júl. 13. 00:51
 24/31 A kérdező kommentje:
#20 aktivan sportoltam sokat de az utobbi evekben elhagytam most kezdtem ujra februarban es kb 20kg zsirt adtam le juniusig az idealis 15%os testzdirszazalekig megvan hatra 5kg! Az izom tomege amugy nehezebb mint a zsire!A bmi index nem mutat valos erteket! A testzsirszazalek igen! Egy elsportolo a bmi szerint tulsulyosnak szamit az izomtomege miatt ezert kell a testzsirt nezni nem(csak) a kilokat!
2016. júl. 13. 01:05
 25/31 A kérdező kommentje:
#20 bizonyos testzsirszazalek alatt amugy a vekonysag is egeszsegi kockazatot rejt! Noknel kb 15-20% kozotti a normal ertek ferfiaknal kb 7-16 kozott! Ami a testzsir indexet jeloli! A csipo szelessege reszben csontozat! Tehat van ami valtoztathato van ami nem!
2016. júl. 13. 01:14
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvàn a bmi àtlag embereket vesz alapul, nem sportolókat akik tele vannak izommal. Azoknak akik le szeretnének fogyni, jó kapaszkodónak a bmi is, hogy kb hol kellene normàl esetben tartaniuk. Azért egy mérleg elérhetőbb mint az a bizonyos testzsír % mérésére alkalmas eszköz gondolom.
2016. júl. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
#26 Elerhetobb de a kilo csaloka lehet hiszen fugg vizvisszatartastol hogy mikor mered magad wc zes elott utan! Tovabba a bmi a csontozatot sem veszi figyelembe! Van kep lista a zsirszazalekrol majd linkelek. Egy 160cm es no 65kg val is lehet kockahasu sportos alkat ha rendszeresen mozog! Higyj nekem jobban jarsz ha zsirszazalekot nezel,es olyanokra hallgatsz fogyasban akik gyakorlatban is profik benne. Nekem peldaul egy tulsulyos orvos nem igazan lenne hiteles tanacsado. ;)
2016. júl. 13. 04:08
 28/31 anonim ***** válasza:
A link jó lenne:)). Èn kb ugyanígy lennék egy dietetikussal. Igazàból felesleges is elmenni. Tudom mit kell enni, csak betartani nehész (berögzült szokàsokon nehèz vàltoztatni). Azt se orvos se dietetikus se edző nem gyógyítja, csak maga az ember képes rà.
2016. júl. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
#28 [link]
2016. júl. 13. 15:01
 30/31 anonim válasza:
Kedves 5-ös: Normálisnak, az a beleolvad a tömegbe típus, semmivel sem tűnik ki
2017. ápr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!