Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állt ennyire feje tetejére az egész ismerkedés párkapcsolati dolog?

Figyelt kérdés

már nem lehet virággal kedveskedni, a szép szavak semmit nem érnek, ehelyett ez a barbár sznob viselkedés, hogy bele kell rúgnom meg jól elküldenem hogy észre vegyen.

Nőknél is, a nőiesség teljes hiánya mint belső tulajdonság, nem mondható el h finomak lennének ebben a témában.

S nem az van hogy bemutatkozunk, beszélgetünk és kialakul valami és másnap megmarad és folytatjuk. Ehelyett valamivel mindig túl kell kombinálni, generálni, túl reagálni, mert van 500 féle viselkedés érzés,dolog, vagy státusz, ami ha nem egyezik a másikba akkor mehet a levesbe. Miért kell ennyire a tökéletest keresni ? hogy van egy listám rengeteg szemponttal, és ebből ha egy is eltér akkor már nem jöhet szóba.


2016. júl. 13. 11:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Öregem! Neked fogalmad sincs hogyan kell csajozni!

Az hogy te nem értesz a nők nyelvén, az még nem jelenti azt hogy "a feje tetejére állt az egész ismerkedés".

2016. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Komolyan nem tudom, miről beszél sok gyk-s pasi. Életemben nem láttam még olyan nőt, akinek a bunkóság jött volna be.

Miért égetném magam egy arrogáns, sötét tahóval?

Mellesleg volt már egy molesztálós incidensem, ha egy pasi kicsit rámenősebb, bunkóbb a "kelleténél", akkor lényegében halálfélelmem van, ha olyanok a körülmények... Nen tudom ezeket tolerálni. Volt már, hogy szórakozóhely előtt sírtam fél órát, mert egy "jópasi" random belemarkolt a fenekembe egy büdös szó nélkül.

Nekem az volt sokáig a gondom, hogy sehol nem találtam kedves, romantikus, aranyos pasit, aki nem ilyen alpári paraszt módon közeledne, és érdekelném is.. Persze ismertem pár aranyos, intelligens fiút, de mindnek volt barátnője vagy épp kiszemeltje (általában a barátnőimet vették csak észre a pasik, engem nem sokszor)


Az anyagiasság meg nem újkeletű dolog. Pont az relatíve újdonság, hogy lehet érzelemre is alapozni a kapcsolatot, házasságot, nem pedig a lány és a fiú szülei megegyeznek, hogy majd az úgy jó parti lesz, mer' egybe' marad a birtok, meg jómódú rendes pl katolikus családba házasodik be a lyány, oszt annyi... Akármilyen hihetetlen, sokkal több érdek nélküli kapcsolat és házasság van, mint párszáz éve. Sokkal toleránsabb a világ, már csakis az egyén döntése, hogy mekkora anyagi, vallási, társadalmi vagy más jellegű különbséget fogad el, nem tagadja ki a család és a közösség.


Persze lehet az egész társadalmat okolni a saját egyéni problémáinkért, és lehet felnagyítani a problémákat, de sokkal célravezetőbb kicsit fejleszteni magad, illetve normális emberekkel ismerkedni. Ha nem tudsz úszni, nem a víz a hülye.


Mondjuk én alapból nem értettem soha, hogy ha a nők egy csoportja ennyire "idióta" és visszataszító, hogy a bunkók tetszenek nekik, akkor miért ennél a csoportnál akartok bevágódni.. Ha én valakinek a személyiségét taszítónak találom, akkor nem keresem a kegyeit... Miért nem kerestek értelmes lányokat/nőket? Léteznek ám.


22L

2016. júl. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

22-es

Nálad az "értelmes" ugye nem egy eufemizmus a dagadtra?

2016. júl. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
értelmes lány is ugyanúgy válogat, dönt. nem én döntöm el, nem mondhatom azt egy értelmes lánynak hogy bejön és komoly kapcsit akarok, mert azonnal megsértődik a kis lelki világa és ott hagy. ez az értelmes lány ez illuzió, ez csak egy kitaláció. egy értelmes lány nem válogat, nem kezdi el keresni beszélgetés közbe a félbe hogy hol a hiba..
2016. júl. 13. 17:11
 25/25 anonim ***** válasza:
Persze, hogy egy értelmes lány is válogat. Szép is lenne, ha a lányok kötelesek lennének mindenkivel összejönni, aki bepróbálkozik.... Én úgy értettem, hogy olyan lányt keressetek, aki nem ilyen, mint amilyet írtál, nem a bunkók jönnek be neki.
2016. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!