Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam az életem?

Figyelt kérdés
Ha 30 éves férfi létemre nincs se barátnőm, se családom, akkor elrontottam az életemet? Ha nem is lesz családom, akkor nem érek semmit? Úgy értem, csak családdal lehet boldog az ember gyereke?

2016. júl. 14. 15:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tesó, az élet csak most kezdődik, és a lehető legideálisabb helyzetben vagy.
2016. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem. Gondolj bele. Én 30 vagyok egyedül gyerekkel, akkor nekem jobb vagy neked? Naugye :D
2016. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

Ahogy olvastam a kérdést, már fogalmaztam is fejben a választ, hogy dehogyis. Az életnek semmi értelme, neked kell adnod neki. Ennek nem kötelező egyformának lennie a többség véleményével. Ha te nem vágysz erre, akkor semmi gond. Ha vágysz, akkor törekedj az elérésére.


Viszont a végén leakadtam: "csak családdal lehet boldog az ember gyereke?"

Ugye ez csak elszólás? ÉS nem anyuka pici fiaként értelmezed még mindig önmagad?

2016. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Akit ismerek és 30 alatt lett gyerek meg házasság azoknak a 90%-a elvált és jó esetben hétvégi apuka,meg fizeti a tartásdíjat. Rosszabb esetben megy még a marakodás. Adj hálát az égnek,hogy ebből kimaradtál.
2016. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb korban vagy, csak szedd össze magad. Lehet még nő is, család is.

Jobb ha ezek vannak, de attól még nélkülük is értékes ember lehetsz.

2016. júl. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nem késtél le semmiről. A kérdés az,hogy te tudod e mit szeretnél.....
2016. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira nincs önbizalmad, hogy kizárólag a külső elvárásoknak való megfelelés alapján értékeled magad, akkor igen, elrontottad.


Ha van annyi eszed, hogy rájössz, hogy a boldogságot és az értékeket a saját igényeid, szempontjaid és vágyaid szerint kell értékelni, akkor egyből elmúlik a szörnyű társadalmi nyomás, ami miatt ilyen buta kérdéseket teszel fel, és rájössz, hogy semmiről sem késtél le és nem rontottál el semmit.

2016. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Én is lassan 30 vagyok, és még sosem volt barátnőm. De tudom, hogy nem rontottam el semmit sem. Olyan külsővel, ami nekem van, soha nem lesz olyan lány, aki legalább meg akarna ismerni.
2016. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
Én 27 éves vagyok.Eddig egy kapcsolatom volt.Lassan 3 éve nincs barátnőm.Szerintem már sajnos nem is lesz.Mível nem érdeklem a nőket.Én is úgy érzem hogy el rontottam az életem.Na de nem lehet tenni semmit.
2016. júl. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A párom 30 éves lesz, és előttem évekig volt egyedül. Nem azért, mert ne talált volna barátnőt, hanem azért, mert nem akart csak azért együtt lenni valakivel, hogy "legyen".

Nyugi nem rontottad el az életed :)

2016. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!