Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor a valós időt mondjam, hogy mióta vagyok egyedül? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Párszor felregisztráltam társkeresőre, mikor felvetődik a kérdés, hogy mióta vagyok egyedül (lassan 2 éve) a pasik ledöbbennek, ők meg a 3 hónap egyedülléttel úgy vannak, hogy már "régen". Most ez komoly? Már nem tudom, hogy élőben elmerjem e mondani.

Ennyire társ függők? Lassan én érzem cikinek, hogy jó ideje nincs senkim.

Az, hogy voltak randijaim ez idő alatt, nem hiszem, hogy olyan lényeges lenne.



2016. júl. 15. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

És mit válaszoljon az, akinek soha nem volt senkije?? Nőnél jön ez elő, annál előny, ha pasinál annál meg szégyen.


Nem kell rá válaszolni, meg kell mondani, hogy nem akarod elmondani, semmi köze hozzá, stb.


bankszámlád pinkódját kéri, arra is válaszolsz? Van egy érzésem, hogy nem. Na ez is ilyen.

2016. júl. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan se veled se nélküled kapcsolatom volt 2db, amik nem is voltak igazi kapcsolatok, de 5-5 évig tartottak, úgyhogy én teljesen meg vagyok lőve, ha megkérdezik. Mert a valós válasz az lenne, hogy még sosem volt komoly kapcsolatom, de ez nem azt jelenti, hogy eddig egy barlangban éltem, és nincs tapasztalatom. Persze randik előtte és utána is voltak, de semmi komoly. Szóval átérzem, és ahogy az első válaszolóval egyet értve, én sem szoktam elmondani rögtön az elején. A fene sem fog magyarázkodni, meg kitálalni az első kérdésnél.
2016. júl. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy jó ötlet lehet kapásból hazudozással kezdeni? Nincs mit szégyellned: legyél őszinte.
2016. júl. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is pont nem tudom már hányadik ilyen kérdésbe futottam bele egy palival tegnap, így pont ma feltettem reggel egy kérdést. Úgy érzem, hogy ez a kérdés alázó, sértő, és annyira nem lehet megtudni a másikról semmit... Mit tud meg egy időintervallumból rólam?


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Tapasztalatom szerint a férfiak kicsit másként gondolkodnak, nekik a csaj, akivel csak dugni járnak össze is kapcsolatnak számít...meg az is, akit esetleg elvettek feleségül.

Én több, mint 1 éve vagyok egyedül, közben voltak randijaim, de nem alakult ki komoly kapcsolat. Be kell vallani, szerintem nincs mit szégyellni rajta!

32 N

2016. júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is két éve vagyok egyedül, de úgy, hogy közben még randim sem volt. Szóval nem tudom, hogy hogyan viszonyulnak hozzá az emberek, akik megkérdeznék. Biztos néznének, és megkérdeznék, hogy ez miért alakult így. De nem szégyellem ezt, ez van. Azért néha én is ledöbbenek, hogy már két éve....

22L

2016. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Van amikor én is, hogy már ennyi ideje. De kell az ember életébe egy kis magány.

Most tartok ott, hogy jó lenne ha lenne párom, de nem keresem minden áron. Ha jön, fogadom, de nem leszek azért együtt valakivel, hogy legyen valakim.

2016. júl. 15. 16:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, biztos van pasi akinek 3 hónap már "régen" én a 3 évet sem érzem annak.Szerintem sincs rajta mit szégyelni, mond meg nyugodtan, ne kamuval kezdj egy kapcsolatba. Ha egy kicsit is értelmes az illető ebből nem von le következtetéseket, max megkérdezi miért nem.
2016. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nah.. én megkérdeztem a palit, aki tőlem tegnap megkérdezte ezt, hogy ez mégis vajon mit számít és miért kérdezi? Válasz lényegében annyi, hogy sok mindent le lehet szűrni belőle: Ha egy több éves kapcsolatból lép ki az illető és nem olyan rég, akkor szinte biztos, hogy még nincs túl rajta, és ez hatással lehet mindenre (Vajon abból, hogy mióta nincs senkim, hogyan jön rá arra, hogy milyen hosszú volt az előző kapcsolatom???). Ha pedig nagyon hosszú ideje van valaki egyedül, akkor lehet, hogy már annyira berendezkedett az egyedülálló életre, hogy hiába is próbálkozik az ember, nem tud közel kerülni a másikhoz.

Tehát, ha van sapka az is baj, ha nincs sapka az is baj.

2016. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MolotovPunk ***** válasza:

Kinek mi mennyire ciki.Én 2 éve vagyok szingli és jelenleg teljesen jól elvagyok így.Ezt általában nyilvánosan is fel szoktam vállalni.Gyakorlatilag semmi eget rengető felelősségem nincs.2 évvel ezelőtt komoly kapcsolatban voltam,sőt azelőtt is egy másik nővel...és az ostoba kapcsolataimba majdnem belehaltam.Sok féltékenykedés a nő részéről,szakítás stb...Így köszönöm szépen,de jó darabig inkább el leszek egyedül is.

Nem hajtok egy csajra sem,sőt senki nem is tetszik a környezetemben...Mióta szingli vagyok,azóta volt egy randim,de az is eléggé pocsék volt.

Előbb utóbb csak eljön az igazi,vagy nem. :)


28/F

2016. júl. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!