Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar rábeszélni az5a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar rábeszélni az5a pasi az exemre akivel ismerkedek? Tényleg lehet ilyen nagyfokú önzetlenség?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy pasival aki nagyon aranyos jó lelkü. Meséltem neki hogy még kicsit bennem van az exem és hogy békében jól váltunk el.

Ő meg mondja mondogatja hogy próbáljam meg újra biztos szeret még beszéljek vele stb.

Ez nekem furcsa hiszen ismerkedek vele ezért ezt megkérdeztem tőle.

Azt mondta azért mert megkedvelt és azt szeretné hogy boldog legyek és úgy látja vele boldogabb lennék.


2016. júl. 17. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
jah
2016. júl. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert nem lát esélyt arra hogy összejöjjetek.

Nem kellett volna elmondanod neki, hogy még nem zártad le magadban a dolgot.

Vagy mert szabadulni akar tőled :)

2016. júl. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!