Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavarja a nőket, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a nőket, ha nem egyedül, hanem lakótárssal lakom albérletben, bár két külön szobában?

Figyelt kérdés
Valamelyik azt mondta, h zavarja. Persze azt nem érti, hogy nem mindegy, hogy én egyedül fizetem a 90 ezer ft-os bérleti díjat, és a fele fizetésem odavész, vagy közösen 45-45 ezret fizetünk. Miért ilyen érthetetlenek? Inkább gatyásodjon le a férfi?
2016. júl. 18. 11:28
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
29.5 F.
2016. júl. 18. 11:29
 2/21 anonim ***** válasza:
35%
Mert a nők elvárják, hogy a férfinak legyen lakása, nekik csak beköltözni kelljen. Nem tudtad?
2016. júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Van, akit zavar, van, akit nem. Azért lásd be, a szomszéd szobába áthallatszanak a hangok éjjel, ha hancúr van, ez sokakat zavar. Van olyan ismerősöm, aki nem képes nagyvécére menni, ha ott egy idegen a lakásban és hasonlók. Egy párkapcsolathoz hozzátartozik az intim szféra, van, akinek ehhez egy szoba nem elég, egy saját lakás kell.
2016. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Mint kakas a szemétdombon.


Nem fér meg két kakas.


23/F

2016. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

Az hogy volt egy hülye aki elvárta nem jelenti hogy mind elvárjuk. Ha te nem eszed meg a káposztát akkor minden férfi valogatós?

A legtöbb nő elvárása annyi hogy ne anyu mellől kelljen elrángatni.

2016. júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem zavart. Nem kakassal szerettem volna párkapcsolagot létesíteni, hanem egy férfival. Azóta különköltöztünk és nagyon jól vagyunk.
2016. júl. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%

"A legtöbb nő elvárása annyi hogy ne anyu mellől kelljen elrángatni."


NEM A legtöbb nő elvárása, hogy a férfi gatyája menjen rá a lakásra nekik meg ne kelljen belefizetni szinte semmit. Voltam együtt ilyen nővel, tudom. Még a munka is büdös volt neki, de lakás az legyen, sőt autó is.

2016. júl. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%

Nem minden nőt zavar.. Nekem nem volt soha olyan barátom, akinek saját ingatlana, vagy akár kocsija lett volna. Amikor megismertem a férjem, két lakótársa volt, nekem 3 (külföldön élünk, itt az ingatlanárak miatt nagyon gyakori megoldás a társbérlet).. Amikor komolyodott a kapcsolatunk, összeköltöztünk, ekkor már nem volt kérdés, hogy lakótársak nélkül.


Neked valamiért sikerült olyanokat kifognod, akiket zavar (vagy kevésbé szociális, szorongóbb, szégyenlősebb típus, vagy az a felszínes típus, aki rajtad felkapaszkodva akar valamit elérni, ezt innen nem tudhatom), de ez messze nem mindenkinél van így.

2016. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
Már ne is haragudj,de ez a férfiakat is ugyanannyira zavarja. Nekem egy férfi lakótársam volt, és minden pasi dobott miatta. Nem igaz nem lehet felfogni hogy inkább lakok egy jóbaráttal,mint egy idegen pcsával.
2016. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Engem alapvetően nem zavarna, mindenki úgy él meg, ahogy tud, sőt még okos megoldás is, de nem bírnék átmenni hozzád még egy ebédre sem, neked kéne jönni. A kolesz is azért maradt ki az életemből, mert nem bírom elviselni az idegen embereket, amikor olyanokhoz kell alkalmazkodnom, akikhez semmi közöm. Nem bírnám elviselni, ha egy számomra idegent kellene kerülgetnem, végig a szobában kuksolnék, max. vécére mennék ki, nehogy összefussak a másik sráccal. Nem járhatnék nyugodtan egy szál bugyiban, nem főzhetnék, amikor akarok, stb... nekem ez nem megy.

De alapból senkitől nem várom el a saját lakást, autót, stb.-t.

2016. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!