Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyenkor nyaranta horgászás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor nyaranta horgászás közben sokszor felnézek az égre és realizálni próbálom hogy egy bolygón élünk, én pedig eddig képtelen voltam egy lányt is elhívni randira. Érzett valaki valaha hasonlót? 22/F

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 01:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ne az égre nézz és akkor látni fogod, hogy a part szélén bizony csajok is pergetnek 😉
2016. júl. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#9 beszarok, ez a csávó rendesen gerjed a halra :D


Kérdező, miért az égre nézel, ha épp nem száll el egy repülő, akkor arra nincs sok làny. :)

2016. júl. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hívd már el randira. Ha nemet mond akkor sem lesz rosszabb, mint most. Ellenben ha igent... :D

Nekem most éppen nincs is kit elhívnom, de amikor van, megteszem. 24/f

2016. júl. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
64%
Teljes melankólia...annyi de annyi lehetőség van. Fesztiválok, bulik, kávézók, különböző programok, strand, szinte minden nap van lehetőséged. És te ezek szerint nem vagy "csúnya", vannak belső értékeid (filozófia, ahogy elnézem, értelmes vagy), egyedül a lustaság a probléma? Ember, lépj ki a komfortzónából, mert nem fogsz kifogni a vízből sellőket. 20/l
2016. júl. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem, nem szoktam ilyenekről gondolkodni. Horgászni kikapcsolódni járok és nem baromságokon gondolkodás miatt.
2016. júl. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor azt érzem,h ku*** pici vagyok egy világegyetemhez képest és attól szoktam bepánikolni, hogy egyszer ennek az egész szarságnak, mint életnek vége és annyi volt. Engem ez az elmúlt időszakban inkább motivál. Valahogy annak a fényében kisebbnek tűnnek azok a problémák, amikkel meg kell küzdenem, pl nagyona saját szokásaim rabja vagyok, nem szeretek idegen helyen aludni, ... de így meg lemardnék egy csomó dologról, nem utaznék soha, nem vágnék bele egy beszélgetésbe, ...
2016. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A huszonévesen párkapcsolat után sóvárgókat ezennel megnyugtatom, hogy nem minden fenékig tejfel és még visszasírják majd a független, nyugalmas napokat :)
2016. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Ez az este se úgy alakult, ahogy elterveztem. Éjjel 2 felé nagyon fáradt voltam már, gondoltam mégegyszer bedobok aztán elpakolok és hazamegyek. Ülök a székben, két ember közelít a sétányon. Féloldalasan ültem, megálltak mögöttem. Nem akartam rájuk nézni. Leültek egy padra a közelemben pár percre, majd odajöttek és kérdeztek valamit külföldiül. Visszakérdeztem hogy "sorry?", majd angolul folytatták, és szóba elegyedtünk. Megmutattam nekik miket fogtam, az egyik srác is szokott horgászni otthon. Lengyelek voltak. :D Mondták hogy visszamennek a szállásra még borért és bár a negyedik napja isznak, de hát nyár van. 5 percre laktak, hoztak nekem is és megkínáltak. Kérdezgették hogy mit hogy mondunk magyarul, és bár sosem tanultam angolul velük ellentétben, megjegyezték hogy nem sokkal beszélek rosszabbul náluk, elég jól megértettük egymást. Nagyon megörültek amikor lengyelül köszöntem meg valamit. :D

Fél 5-kor mindannyian elfáradtunk, és elmentünk aludni.

2016. júl. 20. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!