Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak számomra ennyire nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak számomra ennyire nehéz elképzelni, mit jelent az, hogy szerelem/szex/csók?

Figyelt kérdés
24 múltam, minden olyan rossz tulajdonságom van, ami hátráltat az ismerkedésben és ebből adódóan egy párkapcsolat elérésében. A facebook-t böngészve azt látom, hogy szinte minden második pasi ott csókozólik, összebújik, mosolyog a szép barátnőjével és ilyenkor annyira érdekelne, hogy azon kívül, hogy az illető jóképű és nem alacsony vajon milyen más tulajdonságai vannak, amelyekkel megtudta fogni azt a lányt. Az biztos, hogy a kinézet nem minden, mert láttam már izmos gyereket üresfejű, szürke csajjal és kevésbé izmos, kicsit feminin pasit irtó gyönyörű lánnyal is. Azon hozzám hasonló férfiak, akiknek még sosem volt részük intim együttlétben, hogyan tudják felfogni, hogy másnak a szerelem olyan természetes dolog, mint mondjuk elmenni kerékpározni?

2016. júl. 23. 10:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Én tökéletesen átérzem amit írsz, én is így vagyok vele, mondjuk én még "csak" 19 vagyok. Nekem rengeteget dobna az életemen egy normális, kedves barátnô, másoknak meg ez olyan természetes, mint az evés vagy az ivás.

Vállalom, hogy lepontozzanak, de azért leírom: baromira nem a külsôn múlik. Persze az extrém igénytelen külsô az már komoly hátrány, de egyébként tényleg nem a külsôn múlik. A gyakoris férfi felfogás szerint nekem hatalmas kúrógépnek kéne lennem a 188 centimmel, vállas alkatommal és az egyáltalán nem elônytelen arcberendezésemmel. Én egyszerûen gátlásos vagyok, úgy alakult az életem, hogy komplexusos lettem és tudom, hogy ez az oka az egésznek. Nem is próbálkozom.

Ellenben ismerek egy csomó srácot, akiknek elônytelenebb a külseje, viszont jófejek, lazák, életrevalóak, nekik semmi gondjuk a "csajozással".

19F

2016. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Számomra az felfoghatatlan hogy csinos,, értelmes'' lányok miért vannak együtt nagyképü bunkokkal, akik szétalázzák őket!?
2016. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#1: Elhiszem amit mondasz (hogy nem a külső az elsődleges), de komolyan nem értem, hogy aki testalkatra átlag feletti és nem csúnya, annak, hogy lehetnek gátlásai. Családi/szocializációs problémákra vezethetőek vissza vagy egyszerűen "ilyen vagy"? És mi egyáltalán az a komplexus, ami téged érint? Gondolom nem a magasságod miatt. Az esetek túlnyomó többségében a külsőleg szép emberek sokkal magabiztosabbak, mint az átlag alattiak az emberek pozitív visszajelzéseiből erőt merítve ezért sem értem a te helyzetedet.
2016. júl. 23. 11:06
 4/20 anonim ***** válasza:

#2


Nevetségesen hangzik, de sokak szerint azok az “egazi férfijjak“ a többiek meg “lúzerek, eunuchok, töketlenek“...



Ki érti ezt...?

2016. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

1 válaszolónak...de,a kérdés feltevőjéhez is szólhat.

Ne haragudj meg rám,nem bántásból írom amit írok.Addig,amíg a "sebeidet nyalogatod",és még nem is próbálkozol,ne várd,hogy a sült galamb a szádba repüljön.

Az,hogy valaki gátlásos,és nem "tud" udvarolni,az nem akadály ahhoz,hogy legyen egy párja.Valószínű,bár nem ismerem egyikőtöket sem,"lerí" rólatok,az önsajnálat.Járjatok el a barátaitokkal ide oda,és ha van egy lány a társaságban,v. a haverjaitok szóba elegyednek lány társasággal,akkor beszélgessetek...nem minden lány bukik a jól kinéző üres fejű srácokra...komplexusai mindenkinek lehetnek...amúgy meg vannak ilyen randis rendezvények(nem net) ahol lehet ,hogy szimpatikusak lennétek egy lánynak,csak némi időt kell rá szánni.

Amúgy én is hasonlóan ismertem meg a férjem(Kinyit lakat partyn),nem egy adonisz kigyúrt srác(teljesen normális testalkatú),és én mentem oda hozzá,mert már nagyon nézett,és amúgy is tetszett nekem,és tök jót beszélgettünk,telefonszámot cseréltünk,és pár napra rá felhívott,,hogy találkozhatnánk-e még egyszer ,ennek 11 éve.A barátjával volt én meg egy lány ismerősömmel,még aznap éjszaka elmentünk biliárdozni is.Persze ezt is én találtam ki,de nyitottak voltak rá....Úgyhogy semmi sem lehetetlen,csak egy kicsit kell tenni érte ...

2016. júl. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ja,38/N vagyok :-)
2016. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#5: Ezzel csak az a probléma, hogy egy barátom sincs, akivel kimozdulhatnék csajozni és itt már el is akadt a gépezet. A többi tulajdonságomat meg jobb ha meg sem említem...
2016. júl. 23. 11:25
 8/20 anonim ***** válasza:

5, köszi a kommentet, de valamit félreértettél. Nem sajnálom magam, és nem várom a sültgalambot. Teljesen tisztában vagyok vele, hogy amíg nem próbálkozom addig úgysem lesz semmi. Ezt a harcot magammal kell megvívni.

Kérdezô: hogy mibôl fakadnak a gátlásaim? Ugyan visszahúzódó nem vagyok, se félénk, de egyszerûen nem kommunikálok szívesen az emberekkel, fôleg nem a csajokkal. Tudom, hogy van köztük sok normális, de azok rendre foglaltak, hamar "elkelnek", ugyanis a normalitás hiánycikk manapság. Van egy szûk baráti réteg, akivel szívesen járkálok ide-oda, de ennyi. Azt látom, hogy az emberek (így a lányok) nagy részének más értékrendje van, mint nekem, és más elképzelései is. Sok az agyatlan, felszínes p..csa, egyszerûen ez gátlásokat alakít ki bennem.

2016. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
1 voltam
2016. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát,kedves kérdező,itt akkor tényleg probléma van,ha még barátaid,haverjaid sincsenek? Rájöttél már ,hogy miért? Ha igen,próbálj meg változtatni rajta ...Azt kell írjam,hogy így az esélyt sem adod meg magadnak...Munkahelyre ,vásárolni sem jársz?
2016. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!