Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti milyen esetben mentek bele a barátzónába?

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
minden esetben, néha a "miaf_sztakarsz" zónába is sikerül
2016. júl. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minden esetben, mert ronda és alacsony vagyok.
2016. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Valljuk be őszintén. A barát zónának az ég világon semmi köze nincsen a barátsághoz. A "legyünk csak barátok" mondat csak szinonimája annak, hogy "nem vagy az esetem, de nem zavarsz annyira". Szóval sosem mennék bele egy ilyen "barát" zónába. Viszont szívesen barátkozok lányokkal/nőkkel, még ha sokan nem is hisznek a fiú-lány barátságban, szerintem lehetséges, hogyha mindketten rendelkeznek megfelelő iq-val és eq-val a dologhoz.
2016. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmilyen esetben sem. Vagy dugunk vagy semmi sincs, lehet választani.
2016. júl. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én személy szerint semmilyen esetben sem megyek bele a barátzónába,mert szerintem nincs fiú-lány barátság.Ha egy lánnyal elkezdek beszélgetni,akkor az az miatt van mert,felkeltette a figyelmem,valamiért szimpatikus,van benne valami vonzó és megakarom ismerni közelebbről.Én nem tudom ki mit ért barátság alatt,de ha lánnyal csak az időjárásról,munkáról/iskoláról és semmilyen más mélyebb témáról nem tudunk beszélni akkor az a részemről nem barát,csak egy közömbös ismerős.
2016. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3-as Azt ugye tudod, hogy most mondtál ellent magadnak? :)
2016. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha egy lánynak hosszú ideje udvarolok de ő annyit mond hogy legyünk csak barátok akkor inkább felejtős részemről mert annál rosszabb lesz főleg ha már kezdek iránta érezni valamit.


Voltam már úgy hogy egy lánnyal aki nagyon megtetszett elkezdtem vele ismerkedni. Nem voltam belé szerelmes csak tetszett és gondoltam ha megismerem hátha lesz valami. Csinos duci lány szőke, jól öltözik és nagyon kedves meg vicces hangulatú. Én egy idő után rájöttem arra hogy mint sima haverok sokkal jobban kijövünk egymással mintha egy pár lennénk. Én sosem tudtam vele elképzelni azt hogy ő legyen a szerelmem egyszerűen nem voltam belé szerelmes de jól elvoltam vele, és ő is ugyanígy érzett irántam. Már lassan 5 éve vagyunk barátok neki van párja, nekem is van párom, és elfogadták azt hogy mi barátok vagyunk. Én úgy tekintek rá mint egy barátra elbeszélgetünk, elvagyunk elhülyéskedünk egymással. Volt aki azt hitte mi egy pár vagyunk pedig mindketten teljes határozottsággal mondtuk hogy nem csak simán barátok vagyunk. Itt nem volt az a verzió hogy legyünk csak barátok, itt egyszerűen barátok vagyunk sosem éreztem ő iránta semmit. Igaz láttam már őt nagyon csinos ruhába, meg fürdőruhába sőt még meztelenül is. Ő alapból nem az a szégyenlős fajta, volt amikor előttem vette le a hálóingjét és totál meztelenül állt előttem és beszélgetett. Udvariasságból nem bámultam őt annyira pedig jól nézett ki de ő sem zavartatta magát. Amikor szóvá tettem hogy kimegyek ameddig öltözik meg nem néztem rá udvariasságból akkor mondta hogy ne menjek sehova, mert nem zavarja tudja hogy csak haverok vagyunk meg tudja hogy láttam már nőt. De semmi szex nem volt köztünk, jó bevallom tetszett a látvány férfi szemmel de valahogy úgy nem vonzódtam igazán hozzá, pedig akkor nem volt barátnőm éppen.

2016. júl. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7: Az nem zavar téged,hogy az a csaj kb. nem tart férfinek téged,hanem inkább egy barátnőnek? Most ezt mindenféle rosszindulat nélkül kérdezem.
2016. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik egy lány, akkor biztosan nem mennék bele. Amennyiben azt mondaná, hogy "Legyünk csak barátok!", én azt mondanám, "Oké, semmi harag, de inkább felejtsük el egymást!"
2016. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Barátzóna kifejezés arra utal ,hogy a pasi akar többet a csaj meg nem,de azért élvezettel hülyítheti a palit ,meg élvezi hogy ugráltathatja, szivességeket kérhet tőle, lelki szemetesnek használja,pitizteti. Ilyen esetben nagyon káros belemenni a dologba és tilos,mert csak rombolja az önbecsülést!


Másik eset,ha nincs vonzalom testileg ,csak jól kijönnek- eldumálnak egymással. Ilyenkor viszont hasznos a dolog,mert egy ellenkező nemű barát megismertet az "ellenség" gondolkodásmódjával és hasznos tanácsokat is adhat.

2016. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!