Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől jobb egy diplomás pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől jobb egy diplomás pasi? Majd minden lány olyat keres? Sztereotípia, hogy értelmesebbek?

Figyelt kérdés

Jobban keresnek? Hát nem feltétlen egy belföldes kamionos vagy egy kezdő junior mérnök közül az első keres jobban. Jobbak az ágyban? Mondjuk fél kolit magukra húzták....

Én egy érettségi+5-6 évvel szeretek kulturálódni várost nézni, színházba járni,olvasok érdeklődök igyekszem képben lenni mindenről. Ja hogy koszos munkásruhát degradál mosni? Hűségesebb egy diplomás na pont hogy nem.. Szóval mi is az előnyük, főleg ha nesze semmi fogd meg jól büfé szakos a diploma?? Bocsánat az általánosításért minden végzettséggel vannak rendes és nem rendes emberek is az a lényeg csak kisarkítottam mert mindenkinek csak olyan kell.



2016. júl. 24. 21:40
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
48%
Hogy diplomád legyen, ez csupán egyetlen tényező, egyetlen bekezdés a sok közül a sokoldalas listán, amikben meg kell felelj a nőknek. Ha egyetlenegyet is elbuksz, ejtve vagy. Ők úgy vannak vele, hogy majd jön a következő hapsi, aki azt is teljesíteni tudja. Amíg nem teremtitek meg magatoknak a minimum felső-középosztálybeli egzisztenciát, sokpapíros végzettséget/képzettséget, bugyiáztató megjelenést, kirívó intelligenciát, eldicsekedhető vagány érdeklődési köröket, sokrétű olvasottságot/jártasságot a világ/tudományok/művészetek/stb. területén, addig ne nagyon nőzzetek, mert addig úgyis a hibáitokra fognak pályázni. A nők nem akarnak nélkülözni egy párkapcsolatban sem érzelmi, sem anyagi, sem semmilyen téren.
2016. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
77%

Azért marha jó, hogy a diplomával nem rendelkezők osztják az észt, hogy mihez ért, mivel tud foglalkozni, hova tud átmenni egy diplomás :))))



Mindig is imádtam ezt az "élet iskolája" felfogást, csak utána nem kell áthúzni a karrier/fizetés topicba, és ott sírni, hogy miért keres valaki csak ennyit meg annyit, bezzeg a mérnök, bezzeg az IT-s, meg a közgazdász, meg a jogász...

2016. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
56%

azt hiszik így több a pénz és ma a lányok és a fiuk is a pénzre menek

gyenge a mai nemzedék

2016. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
81%

12-es

Tök jó, hogy ezeket írtad. Én közgazdász és mérnök-informatikus diplomával rendelkezem és mégsem tetszem a nőknek.

Csak azt akarom ezzel mondani, amit korábban is, hogy ha csak ez veled a baj, akkor az nem is igazi baj, szóval biztosan valahol máshol kell keresni a probléma valódi okát.

A netes társkeresőket pedig soha nem lehet alapul venni, mert az a nők számára egy katalógus és a nők a szexnél is jobban szeretnek válogatni, legyen szó ruháról, avonos szarokról vagy épp szupi-pasikról.

2016. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
14es értelek én, de kb azt tapasztalom, ami facebookon terjeng kép. Amikor a lány eldobja bugyiját. Van diplomád? Akkor erre már nincs szükségem :)
2016. júl. 24. 22:46
 16/36 anonim ***** válasza:
49%
Diplomás férfiként írom, hogy nálam eleve kiesik az a lány, aki olyat kijelent, hogy csak diplomással ismerkedik. Nem ezen múlnak az életben dolgok, hogy kia diplomás vagy ki nem. Nem magam ellen beszélek, de miből gondolja egy lány, hogy attól mert diplomás vagyok, majd ruházom, meg etetem őt ahogy mondani szokták...:D Az ágyban frenetikus vagyok, nem tagadom. Ezt eddigi barátnőim mondták, másoktól is visszahallottam. De ez sem jelenti azt, hogy minden diplomás jobb, ez kreténség.
2016. júl. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

#14-es: senki nem állított olyat, hogy a diplomás pasik azok rögtön nőt találnak


Nekem is van, és én is egyedül vagyok. A kérdező viszont azt fejtegette, hogy a diplomások miért kellenek jobban, mint a diploma nélküliek. Erre pedig megjöttek a válaszok, jobb karrier kilátások, értelmiségi lét, etc... (de ismét mondom, olyat senki nem állított, hogy ha mérnök-közgazdász vagy, akkor minden ujjadon egy palvin barbi lesz)

2016. júl. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
58%

Őszinte leszek, de senkit sem akarok megbántani. Én is diplomás férjet szeretnék. Én is egyetemista vagyok. Persze bárhogyan alakulhat. Az apám nem diplomás. A bátyám sem. És nagyon rendes emberek. (A kettő legnormálisabb, akit ismerek elfogultság nélkül) Nekik nem jött össze. Apának az anyagi helyzete és a szülei nyomása nem engedte. Pedig szinte biztos, hogy simán megcsinálta volna. A bátyámat pedig nem lehetett rávenni, hogy tanuljon. Őt a kreatív munka érdekelte már az érettségi tájékán is. Együtt az apámmal gyönyörű kovácsolt vas kerítéseket, kapukat, korlátokat kültéri és beltéri lépcsőkhöz, stb.csinálnak. Jól megél az egész család ebből (Nyilván külön kasszán vagyunk)Az anyám és a sógornőm pedig "koszos munkaruhát moshatnak". A bátyámnak mindig volt barátnője ennek ellenére, mert nagyon helyes és jó kiállású, kedves és őszinte ember. Apukámat ilyen idősnek nem ismertem, de anyukám hasonlónak írja le.

DE! Ennek ellenére én is egy diplomás férfit szeretnék. Egyértelmű, hogy egy diplomás is lehet nagyon bunkó. A nők többsége mégis szeretné, ha a férje diplomás lenne. Ebben van valami. Benne van az, hogy talán könnyebben el tud tartani/többet keres (nem minden esetben, de talán mégis a többségében igaz), kell a legtöbb diplomához egy magasabb intelligenciaszint, és kitartás. Ez pedig egy nőnek igenis lehet fontos. Nekem nincs most párom. De ha megismernék egy kedves, rendes és megbízható férfit nem érdekelne, hogy diplomás-e. De álmodni lehet róla :) Aztán majd kiderül. Az én esetemben azért is lenne fontos, mert ismerem magam: nagyon határozott elképzelésem van dolgokról. Az a baj, hogy talán "elnyomnám", ha úgy érezném, hogy ilyen téren több vagyok nála.

De egyébként a férfiaknál is van hasonló sztereotípia. Hogy csak a nagyon csinos, egyáltalán nem kövér nők lehetnek vonzóak egy férfi számára. És vannak tényleg kövér nők, akik senkinek sem tetszenek és vannak, akik egyenesen szépek a súlyuk ellenére. Míg vékony nők is vannak, akik nagy dekoratívak, de olyanok is akik iszonyatosan csontosak. Pedig elméletileg a súly a lényeg. De a valóság itt sem ez.

Szóval ahogy a férfiakat nem a végzettségük fokozata/mértéke minősíti, úgy a nőket nem a mérleg!

A lényeg az, hogy sok nő vágyik diplomás férfire, de a valóság az, hogy a legtöbb nő nagyon is boldog, ha mégsem azt kap:)

2016. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Ilyenről nincs értelme vitatkozni. Csak diplomás, csak ilyen, csak olyan, ki mennyit keres. Ezek nem igazak. Épp csak sikerült átesni a 8 általánoson. Még is meg van a havi 4-5 kiló. Tudva az iskolázottságom, nem egy diplomás nő jelentkezett páromnak. Szerintem, ami számít, mit tudsz kezdeni az életeddel és hogyan állsz a nőkhöz.
2016. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Nehéz tökéletesnek lenni.
2016. júl. 24. 22:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!