Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől jobb egy diplomás pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől jobb egy diplomás pasi? Majd minden lány olyat keres? Sztereotípia, hogy értelmesebbek?

Figyelt kérdés

Jobban keresnek? Hát nem feltétlen egy belföldes kamionos vagy egy kezdő junior mérnök közül az első keres jobban. Jobbak az ágyban? Mondjuk fél kolit magukra húzták....

Én egy érettségi+5-6 évvel szeretek kulturálódni várost nézni, színházba járni,olvasok érdeklődök igyekszem képben lenni mindenről. Ja hogy koszos munkásruhát degradál mosni? Hűségesebb egy diplomás na pont hogy nem.. Szóval mi is az előnyük, főleg ha nesze semmi fogd meg jól büfé szakos a diploma?? Bocsánat az általánosításért minden végzettséggel vannak rendes és nem rendes emberek is az a lényeg csak kisarkítottam mert mindenkinek csak olyan kell.



2016. júl. 24. 21:40
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
25!! Hàtha ide nézel néha! 35plusszos férjes de boldogtalan vagy elvàlt vagy nem kellt el kategóriàra gondolsz? Multkor retró bulin belekeveredtem egy vihàncolva bulizó 33+os tàrsasàgba hàt sötét és jó melltartó sokat dobott rajtuk de szépek voltak. Na de ha ilyenkor felszedek valakit nincs kedvem a következőkre ébredni: menj el mert jön a férjem haza menj el mielőtt a gyerek felébred, anya ki ez a bàcsı az új apukàm? Aki eddig nem kellt egyszer se el hmm vagy profi az àgyban es ezt kihasznàlta vagy béna...:)
2016. júl. 25. 17:00
 32/36 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én diplomás vagyok(jelenleg már a mesterképzést csinálom), de ettől egy cseppet sem érzem többnek magam bárkinél. Azért tanulok, mert ez a szak érdekel, nem pénz miatt és nem is azért hogy elmondhassam, h van diplomám. Szerintem diplomások és nem diplomások között is vannak hülyék és értelmesek is. Nekem nem szimpatikus, ha egy lány ilyen szempont alapján választ párt, pedig megfelelek az elvárásnak, de sok mindent elárul a csajról, ha egyetemi végzettségtől teszi függővé, hogy összejön e valakivel vagy sem.
2016. júl. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

"Hát figyelj, én diplomás vagyok(jelenleg már a mesterképzést csinálom), de ettől egy cseppet sem érzem többnek magam bárkinél"


Nem a diplomások szokták többnek érezni magukat "bárkinél", hanem a diploma nélküliek kevesebbnek.


Legalábbis már okág nem látom annak, hogy folyton azt magyarázzák, hogy mennyi hülye diplomással találkoznak, hogy az iskolában csak marhaságokat lehet tanulni, hogy ők sem kevesebbek senkinél.


Ez alap pszichológia, nem a diplomások miatt magyarázzák, hanem maguk miatt, így aztán védekezni sem tudsz azzal, hogy te nem nézel le senkit, ez nem számít, mert nem neked van bajod vele, hanem saját magának önmagával.

2016. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

31-es

Ezek csak előítéletek.

Amúgy még szeretőnek lenni egy jó karban tartott 35+ nőnél is sokkal jobb tud lenni, mint összezárni magad egy 25-ös, fesztiválozó, érzelmileg labilis, elélvezni képtelen, telefonjába boruló, facebooklike-ribivel egy garzonba, mondván ilyen az együttélés, tanulj meg boldognak lenni benne.


Ezek a nők már jól fejlettek, tudják, hogy mit akarnak, mitől döglik nekik a légy és azt is, hogy te mire vágysz.

Már nincsenek eltelve önnön nagyszerűségükkel és nem érzik azt, hogy a csillagokat is követelhetik tőled egy szopásért.

sokkal jobb arcok, értelmesebbek, van humoruk, világlátottak és nekik jól áll a vörös rúzs is :)

Ha egyszer kipróbálod velük, garantálom, hogy elkap majd a gépszíj.

2016. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
59%

"Nem a diplomások szokták többnek érezni magukat "bárkinél", hanem a diploma nélküliek kevesebbnek. "


És tényleg. Én minden emberrel ugyanúgy bánok, mégis a nem diplomások amikor megkérdezik, hogy mit csinálok és elmondom, hogy informatikus vagyok, akkor 10-ből 7 esetben minimum benyögnek valami hasonlót negatív hangsúllyal:

- Jah, oda az okosok járnak.

- Pfff, jó okos vagy!

- *csak egy hümmögéssel nyugtázzák és kerülik a társaságomat*

- Akkor neked fut a szekér!

- *elkezdi mesélni, hogy neki csak egy hagymaszeletelő papírja van, de a bátyja tesójának a kutyája kőműves-asztalos-kovács-favágó-bányász-lakatos-hegesztő és szakmunkásként jobban keres, mint a diplomások*. Pedig rohadtul nem kérdeztem. De egyetértek és megnyugtatom, hogy ő csinálja jól én meg elb***tam.


Nem kell a feszültség.

Ezeket egyébként nőktől és férfiaktól is állandóan megkapom. Még randin is megkaptam egy csajtól.

Ez azért szánalmas, mert soha nem én hozom fel a témát...


25/F

2016. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
35ös Köszönöm a válaszod! Nagyon érdekes amit irtál, megkaptad nőtől is akár itt akár privátban elmesélnéd, hogy egy átlagos lány volt e aki ránézésre lehetne diplomás is, vagy egy ilyen tipikusan látszik rajta hogy nem sok ész jutott neki...?
2016. júl. 25. 21:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!