Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől jobb egy diplomás pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől jobb egy diplomás pasi? Majd minden lány olyat keres? Sztereotípia, hogy értelmesebbek?

Figyelt kérdés

Jobban keresnek? Hát nem feltétlen egy belföldes kamionos vagy egy kezdő junior mérnök közül az első keres jobban. Jobbak az ágyban? Mondjuk fél kolit magukra húzták....

Én egy érettségi+5-6 évvel szeretek kulturálódni várost nézni, színházba járni,olvasok érdeklődök igyekszem képben lenni mindenről. Ja hogy koszos munkásruhát degradál mosni? Hűségesebb egy diplomás na pont hogy nem.. Szóval mi is az előnyük, főleg ha nesze semmi fogd meg jól büfé szakos a diploma?? Bocsánat az általánosításért minden végzettséggel vannak rendes és nem rendes emberek is az a lényeg csak kisarkítottam mert mindenkinek csak olyan kell.



2016. júl. 24. 21:40
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
3 éven bell diplomázok,de nem kikötés,hogy diplomás legyen,csak annyi,hogy szakma vagy érettségi,esetleg a kettő együtt legyen a kezében.Meg az,hogy érdekeljék a világ dolgai,saját maga miatt akarjon fejlődni a szakmájában,vagy néha elolvas egy felkapott klasszikust,amit sokszor feldolgoztak,pl. egy Dzsungel könyvét,A nyomorultakat,Twist Olivért,stb.,vagy legyen igénye egy konyhaangolt/németet elsajátítani.Azért ilyen diploma nélkül is előfordul.
2016. júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
És ha diplomás, de csak Capote-től a Hidegvérrelt szereti olvasni?
2016. júl. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Csak hülye gondolkodás hogy "értelmes és/vagy gazdag pasit keresek, ennek pedig diplomája van, szóval király"
2016. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem se kell még egyszer anyuka...mert már volt és nem az a baj hogy más gyerekét nevelem.A probléma az hogy, mindig második lennék, gyereknek van apja is aki sokszor keresztbe akar tenni, gyerek miatt sok minden másképp működik. Elöször ketten müködjünk aztán lépjünk szintet. Végül is a magam módján így tudom átérezni.
2016. júl. 24. 23:32
 25/36 anonim ***** válasza:
91%
Az anyuka-parát megértem, de tényleg csak személyes tipp, de a 35+ nők a létező legnagyobb kiaknázatlan kincs ma. Eszméletlen jó kis nők vannak köztük, csak ámulni fogsz, ha eggyel is lesz dolgod.
2016. júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

A barátom autószerelő, szóval moshatom majd a koszos munkásruhát látástól mikulásig, nem zavar. Szerintem szexi könyékig olajosan. :D

Az ilyen iromány viszont, amit lenyomtál itt, kérdező, elég unszimpatikus. Kissé össze-vissza írsz, és főleg marhaságokat. Ahogy írod, egy olyan szakmunkás, aki jól választott szakmát és állást, megkeresheti akár a többszörösét is némely diplomás fizetésének. Az intelligenciában sincs egyértelmű különbség a diplomások és a nem-diplomások között. Satöbbi, satöbbi.

Viszont ha te ezen nem tudod túltenni magad, és ezen pörögsz, hogy nincs diplomád, és milyen rossz neked, nem kellesz majd senkinek, az elég gáz.

Én felnézek a barátomra, amiért jó a szakmájában, folyton fejlődni akar, azt csinálja, amit szeret, és főleg nem törődik vele, hogy ki mit gondol a végzettségéről. Ez a mentalitás hiányzik sokakból szerintem, és ha egy szakmunkás, egyetemista, vagy bárki ilyen komplexusos, nekem az taszító, ilyennel nem jönnék össze.

22L (egyetemista)

2016. júl. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig a válaszokat, mert valószínű, hogy okosabb nem lennék tőlük.


Én nem érzem úgy, hogy előnyben lennék azokkal szemben, akiknek nincs diplomájuk. De azt is kijelenthetem nyugodtan, hogy nem érzem magamat különbnek bárkinél azért, mert diplomás vagyok.


A fizetésben igazad van, 150 nettót kerestem eddig és most másfél év után, egy másik helyen 190 nettót fogok. Még ez sincs sehol egy nemzetközi fuvarozóhoz képest, aki hazavisz 600 ezret, vagy egy minősített hegesztőtől, aki szintén megkereshet 2-300 ezer körül... de közben eszembe jut a volt főnököm, aki kevés munkával havi szinten 950 ezret kap 4x évesen úgy, hogy mellette a fő bevételi forrása a vállalkozása; ez havi szinten olyan 1,5-2 millió minimum, és nem szakad bele.


Szerintem ez az a szint már, ami még külföldön sem egyszerű, nemhogy itthon. Ehhez pedig szükséges volt egy diploma. De a megléte nem azt jelenti feltétlenül, hogy az illető egy polihisztor... csak enged feltételezni egy bizonyos szintű mentális kapacitást amit az ember vagy kihasznál, vagy nem.


A volt szaktársaim kb. 30-40 %-a butább volt, mint bármelyik nem diplomás ismerősöm és miután végeztek elmentek dolgozni bébiszitterként, recepciósként, szobalányként, vagy valami hivatalba aktatologatóként.


Egyébként egy fémforgácsoló ismerősömmel most találkoztam és ő is falja a lányokat. Én meg már vagy három éve nem láttam puncit közelről. Sőt, nőhöz sem értem nagyon az utóbbi években.

2016. júl. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Nem vagyok sznob, hidegen hagy ez a dolog. Engem az érdekelt, hogy az adott fèrfi ne legyen buta. Ez pedig nem attól függ van e diplomája. Randiztam én 32 éves diplomás pasival, akiből dőlt a hülyeség, ès olyannal is akinek 21 évesen érettségije volt és épp szakmàt tanult, és végül màs területen helyezkedett el. Okosabb mint bàrki akivel valaha dolgom volt. Szóval a lényeg, hogy az utóbbi úriember fogott meg.:)
2016. júl. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Sajnos sztereotípia, de azért nem hinném, hogy mindenkinek olyan kell. Csak épp mivel általánosságban a nő marad otthon a gyerekkel és nem árt ha a pasi keres annyit, hogy ezalatt el tudja tartani a családot. Egy "egyszerű" melós pedig erre nem mindig képes. Ugye meg van az a kép amikor a kicsit primitívebb munkások a csajoknak füttyögetnek, isszák a sört, ambíció vagy igény az előrejutásra semmi. Na ezért. Persze ez is csak általánosítás, apa is egyszerű melósként kezdte, azóta pedig egész jól megy a vállalkozása. Ahogy írtad itt is ott is vannak sutyerákok, dehát ez már csak ilyen.
2016. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
22:már az is valami,mert sok diplomás se nagyon vesz könyvet a kezébe,e-book formájában sem.Amúgy a 21-es kommentemben csak azért azokat soroltam fel,amik,mert azokat már Isten tudja hányszor feldolgozták vagy így vagy úgy.
2016. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!