Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan fogom így megtalálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogom így megtalálni a párom, ha a legtöbb nő olyan pasihoz vonzódik, mint ami nekem is az esetem?

Figyelt kérdés
34 éves nő vagyok és kezdek félni :( Társkeresőn is fent vagyok, de ott borzalom a felhozatal. Azt vettem észre, hogy akik nekem az eseteim, azok általában az összes nőnek bejönnek és ezek nincsenek olyan sokan sajnos. Általában ha kezd kialakulni ilyen pasival valami, kiderül hogy rejtett feleség, barátnő, stb azért ott van :( és hogy inkább lazát akarna. Vannak olyan pasik az eseteim között is akik azért tényleg szinglik, de valahogy nem tudok velük elbeszélgetni, kicsit butusok úgy vettem észre. Akivel meg tök jól megvan a közös hang meg minden az meg nem az esetem. Jó lenne már ennyi idősen család meg gyerek, de így hogy lesz, mit csináljak?
2016. júl. 26. 17:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ne a neten keresztül próbálj meg ismerkedni, hanem élőben barátokon, ismerősökön keresztül. Esetleg a munkahelyeden is körülnézhetnél.
2016. júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Ez mennyire jellemző. Mondtam én, hogy pár főtípus kedvenc a többiek meg "annyira azért nem"
2016. júl. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1. folyamatosan élőben ismerkedek, mert a net tragédia......
2016. júl. 26. 17:11
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
tipikus nő vagy aki a helyes menő férfiak után sír... add lejjebb az igényeidet akkor
2016. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"tipikus nő vagy aki a helyes menő férfiak után sír... add lejjebb az igényeidet akkor"


Nem igaz, mert nem kell ilyen gazdag pasi, nem baj ha nincs saját lakása, sőt még ha autója sincs abba is belemegyek,. csak tetsszen meg lehessen vele beszélgetni, meg intelligens hűséges legyen, szerintem már lejjebb adtam az igényeket.

2016. júl. 26. 17:21
 6/18 anonim ***** válasza:
Milyen pasi a te eseted?
2016. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
Minden nőnek ugyanazok a férfiak tetszenek. Legyél normális, azzal ki tudsz emelkedni a többi közül!
2016. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#6


Öt linkből tuti beletalálsz, ha csak a nagyon szépfiúkra keresel. Szójer a losztból vagy ilyenek.

2016. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Noren1989 ***** válasza:

Szóóóval, te még olyan fickóval nem is futottál össze, aki minden szempontból bejönne?

A társkeresőt sztem hanyagold, max milf-ekre vadászó srácok fognak betalálni.

Na, mesélj, ha a pasidnak nagyon tökösen kell kinéznie, te mit nyújtanál neki?


A kis butus mondatodon igazán jót nevettem, már megbocsáss.

26/F

2016. júl. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%
Állítólag ez a szóbeszéd semennyire sem igaz, hogy minden nő a pasasok top 1-2%-ára bukik, csak éppen mégis néha elszólja magát egy-egy GYK-zásban kevésbé jártas nőcske. :D
2016. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!