Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan fogom így megtalálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogom így megtalálni a párom, ha a legtöbb nő olyan pasihoz vonzódik, mint ami nekem is az esetem?

Figyelt kérdés
34 éves nő vagyok és kezdek félni :( Társkeresőn is fent vagyok, de ott borzalom a felhozatal. Azt vettem észre, hogy akik nekem az eseteim, azok általában az összes nőnek bejönnek és ezek nincsenek olyan sokan sajnos. Általában ha kezd kialakulni ilyen pasival valami, kiderül hogy rejtett feleség, barátnő, stb azért ott van :( és hogy inkább lazát akarna. Vannak olyan pasik az eseteim között is akik azért tényleg szinglik, de valahogy nem tudok velük elbeszélgetni, kicsit butusok úgy vettem észre. Akivel meg tök jól megvan a közös hang meg minden az meg nem az esetem. Jó lenne már ennyi idősen család meg gyerek, de így hogy lesz, mit csináljak?
2016. júl. 26. 17:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A kérdés jó és jogos a felvetés.Tényleg van igazság abban amit írsz.

Mit szolnál egy megnyerő pasihoz az összes általad fontosnak tartott tulajdonsággal,de kis szépséghibával?

2016. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
11. Mi a szépséghiba?
2016. júl. 26. 17:53
 13/18 anonim ***** válasza:
Kérsz egy randit? ;)
2016. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%

"szerintem már lejjebb adtam az igényeket."


Rosszmájú leszek, de olyan érzésem van, mintha kifutottál volna az időből. Sokat akartál volna, de nem jött össze. Most már kevesebbel is beérnéd, de már ez sem fog összejönni.


Ugyan fiatalabb vagyok nálad pár évvel, de már az én korosztályomra vonatkozóan is azt mondhatom, hogy a normálisabb férfiak elkeltek és maradt a gyenge kínálat... ezzel kell beérned, ha nem akarsz egyedül megöregedni.

2016. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Noren1989 ***** válasza:

#14eske: szerintem inkább realista vagy. A nagysasszony láthatóan nem akar kitálalni.


Szerintem vedd fel egy spermabankkal a kapcsolatot!

2016. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Már össze jött a "mindegy" - el. :)
2016. júl. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Noren1989 ***** válasza:
74%-os, még élsz?
2016. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, csak a százaléka esik! :)
2016. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!