Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi sülhet két nagyon őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi sülhet két nagyon őszinte ember kapcsolatából?

Figyelt kérdés

Bár tetsszünk egymásnak, de járni nem fogunk bizonyos ellentétek miatt. Viszont ennek ellenére naponta beszélünk, és rájöttem, hogy imádom jól megmondani nekem a magamét, és érvelni a saját véleményem mellett. És azt is imádom, hogy ő is pont ugyanezt teszi. :D Mert jó meglátásai vannak rólam, hasznos dolgokat mond, de azért benne is van hiba.


Szerintetek ez most mi? Valami barátságféle lehet még ebből?


2016. júl. 28. 00:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez szép és jó, de érzelmi síkon os jelen kell lenni, picit ismerni kell az emberi viselkedést, a szavak következményeit!

Tehát a mondandód legyen szimpátiakeltő, és semmiképp sem szemrehányó, lekezelő,...

2016. júl. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy nem vagyok bunkó, és ő sem az.
2016. júl. 28. 10:40
 13/14 anonim ***** válasza:

Szex ----> kinder--->hazassag---->megcsalas---->gyogyszerszedes,pialas----->ongyilkossag .

Ezek lesztek ti!

2016. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ket nagyon oszinte ember kapcsolatabol a legtobb, ami kisulhet, az a meleghazassag. Eleg keves no oszinte, foleg, ha kapcsolatrol van szo.
2016. júl. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!