Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Képtelenség normális társat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelenség normális társat találni? Többi lent

Figyelt kérdés
Középkorú átlagos nő vagyok. Elég bátortalan vagyok ismerkedés terén, próbálkoztam társkeresőn de ott nem kapcsolatot, kizárólag szexet kerestek. Az életben pedig , hihetetlen de kizárólag jóval fiatalabb férfiak szeretnének ismerkedni velem.Ebből adódóan lehetetlen párkapcsolatot találni.
2016. júl. 28. 21:51
 1/7 Noren1989 ***** válasza:

Sajnos ez van. Tovább kell próbálkozni, megismerkedni emberekkel. Nem társat keresni, csak egy embert, aki alkalmas rá.


26/F

2016. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire megnehezíted a saját dolgod, akkor igen.


Ha bátortalan vagy ismerkedés terén, még azt is eltaszítod, aki ismerkedne.

Társkeresőn nem mindenki csak szexet akar.

A fiatalabb férfiak is lehetnek normálisak társak.

2016. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen. Èn netes tàrskeresőn ismertem meg a férjemet aki fiatalabb 3,5 évvel. Komoly kapcsolatot akartunk mindketten.

Nem mindenki akar csak szexet. És mi a bajod a fiatalabb pasikkal? Igazsàg szerint csak a sajàt dolgodat nehezíted meg. Ha bàtortalan vagy, vegyél erőt magadon. Ha csak vàrsz hogy a szőke herceg az öledbe pottyan, akkor hiàba vàrsz. Tenni is kell èrte, ha pàrt akarsz.

2016. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as, köszönöm hogy írtál, semmi problémám nincs a fiatalabb pasikkal, de akik engem megtalálnak több mint 10 évvel fiatalabbak....nem 3 évvel...
2016. júl. 28. 22:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, nekem pasiként ugyanez a bajom. Nekem is képtelenség társat találni, csak nekem annyi különbséggel, h nekem még szexuális ajánlatokat sem tesznek nők. Szóval Te ezzel előnyben vagy, mert a lehetőséged megvan. Ha belemennél 1-2-be (és félre ne érts, nem akarlak ráneazélni, h menj bele, nem értek egyet az ilyen "csak szex" kapcsolatokkal) akkor ezekből esetleg alakulhatna valami. Kvázi a lehetőséged megvan..
2016. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*rábeszélni
2016. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mivel privátban többen is kérdezték hány éves vagyok..... remélem még középkorúnak számító 48 éves nő vagyok .
2016. júl. 28. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!