Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Oké, azt hiszem most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Oké, azt hiszem most felszállok a szopórollerre, de tudni szeretném az igazat. Mit vár egy 30 alatti lány egy férfitól? Őszintén.

Figyelt kérdés

34 éves férfi vagyok, épp túl egy 9 éves kapcsolaton. Lakásom sajnos nincs, kocsim se. Volt, de eladtam, mert Pestre felesleges, diplomám, nyelvvizsgám van, keresek nettó 210-et havonta, ami nem sok, lássuk be, de azért tudok belőle félrerakni, rongyrázásra ugyanekkor nyilván nem futja ebből. Eléggé felelős munkát végzek, kifejezetten szellemi munka, de nem nagyon fizetik meg, cserébe atomstabil az állás (államigazgatás, aki eddig nem találta volna ki). Kicsit elcsesztem a pályaválasztást, mert idealista voltam fiatal koromban (környezetvédelem). Nincs benne pénz. Szeretek olvasni, klasszikus és sci-fi filmeket nézni, sportolni, utazni, nagyon szeretek főzni, tudok szeretni, figyelmes vagyok. Introvertált. A klasszikus bulizás nem igazén érdekel, de szeretek sörözni/borozni és nagyokat beszélgetni a barátaimmal, vagy idegenekkel akár. Nem vagyok magas (170 cm), de arcra szerintem rendben vagyok. Nagyon szeretnék családot.


A szűkös erőforrások miatt néha depis vagyok, de egy átlag hétköznapon jókedvű és viszonylag laza. Az exem azt mondta, hogy én vagyok az első normális srác, akivel együtt volt. Tényleg kommunikálok meg minden és mindent meg lehet velem beszélni.


Pillanatnyilag anyámnál lakok, mivel pont akkor szálltak el az albérletárak, mikor kidobott a barátnőm, egyedül nem igazán éri meg, de vkivel szívesen kivennék albérletet, nem akarok anyámmal lakni ilyen korban, megszoktam az önállóságot, ez nem mama hotel, csak olcsó lakhatás nekem, ideiglenesen. Magamra főzök, mosok, vasalok, stb. nem téma.


Ez így értékelhető női szemmel? Ebben így lát egy huszonéves nő manapság fantáziát? Egyáltalán menjek randizni, vagy ne is kerüljek a nők szeme elé? Úgy értem, mindig azt mondják a csajok, hogy normális srácokat keresnek, na most én tudom, h nem vagyok egy szupermen vagy sikerember, de normálisnak normális vagyok, most akkor ez ér valamit, vagy nem?


Csak őszintén, ne kíméljetek! igazából, ha leszóltok, az is jelenthet motivációt, légyetek szívesek értékeljetek.


Szerettem volna sokkal jobb lenni, de ennyi jött össze ebben a szaros országban.


Nyilván ezt így sosem kérdezném meg senkitől, de itt lehet arc és név nélkül és kíváncsi vagyok.


2016. júl. 28. 22:04
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
46%
jóképű vagy?
2016. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Ha összejöttök, akkor esküvőn én leszek a tanú, ez itt és most eldőlt :D

2016. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben vagy,es termeszetesen nyugodtan kerulhetsz a nok szeme ele.:D
2016. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim válasza:
Szia! Szerintem nyugodtan randizz! Nem minden lány vágyik kacsalábon forgó kastélyra. Szóval ha szimpatikus vagy egy lánynak kívül-belül (és miért ne lennél?), akkor szerintem simán van esélyed. Persze kerüld el a pénzre hajtó "típust", mert ott nyilván nem rúgsz labdába. Én ezt gondolom, 20-as éveiben járó nőként.
2016. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
90%

Nézd, nem felvágásból mondom, de van kocsim, lakásom, sokkal jobb fizetésem, és mégis egyedül vagyok hasonló korban.


Haverom meg kb úgy, mint Te, és nem panaszkodhat...



Egy szó mint száz, nem ettől függ, hogy lesz e párod, vagy sem, hanem attól, hogy képes vagy e levenni egy nőt a lábáról a kinézeteddel, a dumáddal, vagy bármi mással.

2016. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom nem vagyok az a kifejezetten jóképű, aki mindent erre építhetne, de mindig, mindenhol van egy-egy lány, akinek bejövök. Arányos, szimmetrikus arcom van, intelligens, becsületes tekintet,szabályos fogsor. Azt hiszem nem vagyok kimondottan jóképű, de az emberek nagy részének rokonszenves vagyok. Ezt nem nagyképűségből, mondom, megfigyelés, tapasztalat.


Ún. "jópasi" egész biztosan nem vagyok, ezt jól tudom. Messze nem érem el azt a szintet.


Ha címkézni kell, akkor "szimpatikus fiatalember". Talán ez írja le a külsőm legjobban.

2016. júl. 28. 22:17
 7/42 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz velük"pihenj egy kicsit. Nekem is a fizum 175-240 között mozog,mikor hogy. Lakás van,kocsi lesz. igaz csak 10-12 éves.... van egy elvileg férfias munkám.De ez sem számít már,csak körítés. :) 28 évesen januárban jutottam el arra a pontra,hogy nem tudnak izgatni. Lesz ami lesz,inkább költök magamra,stb. De már nem izgatnak annyira. :) Lazíts egy kicsit,éld ki magad...
2016. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
3-as köszi! Ment a zöld kéz. Remélem lány voltál, az sokat jelentene. Tök nehéz megítélni, hogy mennyit ér az ember.
2016. júl. 28. 22:19
 9/42 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy miért vagy elkeseredve. Semmi olyat nem írtál magadról, ami egy nőnek negatívum. Dolgozol, tisztességes ember módjára, keresed a számításodat, próbálod megvalósítani a céljaidat.


Mitől keseredtél el? Nem is úgy jön le az egész, mintha régóta lennél szingli.


Talán egyedül az nem tetszik, hogy nem vagy elégedett a jelenlegi helyzeteddel és ennek ellenére nem változtatsz rajta. Ha kevesled a pénzed, akkor még mindig vállalkozhatsz, másba foghatsz, nem vagy öreg.


A magasságod korlátozhat, ha olyan nőt fogsz ki, akinél ez számít. A legtöbben szeretik, ha magasabb náluk egy férfi, de a közvetlen környezetemben is van ellenpélda.


Ne keseregj, hanem élvezd az életet :)

A szingli létnek is megvan a varázsa, javaslom használd ki, ameddig nincs párkapcsolatod.

2016. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

5-ös:

Köszi a választ!

Igen, tudom, hogy van nálam jobb. Különben nem kérdezném.

Örülök a sikereidnek.

Tavaly őszig volt barátnőm. Pedig akkor sem volt több pénzem, vagyonom. Nagyon szerettük egymást. Sok mindentől függenek ezek a dolgok, a pénz magában nem elég.


Én csak azt akartam kérdezni, hogy most süllyedjek el szégyenemben, vagy se.

2016. júl. 28. 22:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!