Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Oké, azt hiszem most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Oké, azt hiszem most felszállok a szopórollerre, de tudni szeretném az igazat. Mit vár egy 30 alatti lány egy férfitól? Őszintén.

Figyelt kérdés

34 éves férfi vagyok, épp túl egy 9 éves kapcsolaton. Lakásom sajnos nincs, kocsim se. Volt, de eladtam, mert Pestre felesleges, diplomám, nyelvvizsgám van, keresek nettó 210-et havonta, ami nem sok, lássuk be, de azért tudok belőle félrerakni, rongyrázásra ugyanekkor nyilván nem futja ebből. Eléggé felelős munkát végzek, kifejezetten szellemi munka, de nem nagyon fizetik meg, cserébe atomstabil az állás (államigazgatás, aki eddig nem találta volna ki). Kicsit elcsesztem a pályaválasztást, mert idealista voltam fiatal koromban (környezetvédelem). Nincs benne pénz. Szeretek olvasni, klasszikus és sci-fi filmeket nézni, sportolni, utazni, nagyon szeretek főzni, tudok szeretni, figyelmes vagyok. Introvertált. A klasszikus bulizás nem igazén érdekel, de szeretek sörözni/borozni és nagyokat beszélgetni a barátaimmal, vagy idegenekkel akár. Nem vagyok magas (170 cm), de arcra szerintem rendben vagyok. Nagyon szeretnék családot.


A szűkös erőforrások miatt néha depis vagyok, de egy átlag hétköznapon jókedvű és viszonylag laza. Az exem azt mondta, hogy én vagyok az első normális srác, akivel együtt volt. Tényleg kommunikálok meg minden és mindent meg lehet velem beszélni.


Pillanatnyilag anyámnál lakok, mivel pont akkor szálltak el az albérletárak, mikor kidobott a barátnőm, egyedül nem igazán éri meg, de vkivel szívesen kivennék albérletet, nem akarok anyámmal lakni ilyen korban, megszoktam az önállóságot, ez nem mama hotel, csak olcsó lakhatás nekem, ideiglenesen. Magamra főzök, mosok, vasalok, stb. nem téma.


Ez így értékelhető női szemmel? Ebben így lát egy huszonéves nő manapság fantáziát? Egyáltalán menjek randizni, vagy ne is kerüljek a nők szeme elé? Úgy értem, mindig azt mondják a csajok, hogy normális srácokat keresnek, na most én tudom, h nem vagyok egy szupermen vagy sikerember, de normálisnak normális vagyok, most akkor ez ér valamit, vagy nem?


Csak őszintén, ne kíméljetek! igazából, ha leszóltok, az is jelenthet motivációt, légyetek szívesek értékeljetek.


Szerettem volna sokkal jobb lenni, de ennyi jött össze ebben a szaros országban.


Nyilván ezt így sosem kérdezném meg senkitől, de itt lehet arc és név nélkül és kíváncsi vagyok.


2016. júl. 28. 22:04
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

27-es:


Ja jobban végiggondolva össz tudom foglalni röviden is.

Tényleg nem haladtunk, ezért halt meg a kapcsolat.


1. A házasságot nem tartottam fontosnak, ezt valóbana szememre lehet vetni, ha ez manapság bűn egyáltalán, de hát én akkor ezt így gondoltam. Több ismerősöm van, akik házasság nélkül nevelnek több közös gyereket és működik. Sajnálom, ez engem akkor egyáltalán nem érdekelt, ez van.


2. Egy nagyon kis lakásban laktunk, de nagyobbra sajnos nem volt pénz.


3. A gyerekkel sokat próbálkoztunk, de végül nem jött össze.


Hát... ennyi. Tényleg nem haladtunk. Ez igaz.

2016. júl. 29. 00:30
 32/42 anonim ***** válasza:
50%

Kb úgy vagy mint én. Igaz én házas voltam és elválltam. Nekem is első komoly kapcsolat volt. Ugyanazt érzem hogy hiába mondják azt hogy 25 felett már felnőtt vagy, nagyon nem így van. 30 felett kezded kapizsgálni a dolgokat, és rájössz, hogy igaz a mondás a jó pap holtig tanul.

De az ilyen dolgok visznek előre az életben, te is sokat tanultál belőle mint írtad.

Nekem vannak gyerekek is, szóval ilyen szempontból nehezebb a pártalálás, van aki nem tolerálja ha a kiszemeltnek már van gyerek.

Én is anyámhoz fogok költözni ideiglenesen.

Viszont én külföldön dolgozom, így mostanra már rendbe szedtem magam anyagilag, de még pár évet tervezek maradni.

Ha kb úgy alakul ahogy tervezem, akkor leszek 36 mikor hazaköltözök végleg. Szerintem az még nem olyan vészes. Kérdés hogy fogok e találni új párt....

Szerintem te is inkább ettől félsz és nem az anyagiak a gond...

Amúgy szerintem rendben vagy, ha valakinek meg nem tettszik, akkor nem őt kerested, ennyi...

2016. júl. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
90%

Abszolút vállalható :) Nőként semmi kifogásolni valót nem találtam.


22L

2016. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
50%

Szia,


Én 27 éves nő vagyok. Közel annyit keresek mint te, csak nem állami szférában, és még csak 11 hónapja dolgozom itt.


Nekem nagyjából 1 hónap múlva lesz házam hitellel. Nem tudom hogy fogom megcsinálni, de muszáj lesz :D Párom pár évvel fiatalabb mint én, most kezd dolgozni. Én szeptembertől kezdem a mesterképzésem. Utána a doktori, és egy kutatómunka vagy legalább egy híres kutatóintézetben való munka a cél.


Én is túl vagyok már egy derékba tört kapcsolaton, még a bosszú apró szikrája ég, de jóval kevésbé, mint pár hónapja, vagy akár 1 éve.


Igazából én nem akarok gyereket, ahogy párom sem, szóval minket nem sürget az idő ilyen téren, de mi a házból akarunk minél többet kihozni, amihez szintén pénz kell.


Mikor megismertem a párom még a szüleinél él, jelenleg még most is ők pénzelik, de a szándéka a változtatásra megvan, és csak ez számít.


Szóval ne add fel, a normális nők nem azt nézik hogy hol laksz, hanem hogy hova tartasz... és nálam a 9 éves kapcsolat is pozitív, nem gyakran váltogatod a partnered, megbízható vagy.

2016. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, az jól hangzik. Nekem alapból a magasságoddal lenne egy kis gondom, mivel 176 vagyok, de most is egy 165-ös pasival járok... :) :) :)

Nem tudom, mit akarnak a nők, amit én akarok az törődés, tisztelet, őszinteség, sok beszélgetés és még több sex. :) 31/N

2016. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen jó vagy, szerintem minden rendben. Az, hogy most anyukádnál vagy, átmeneti állapot, bárkivel megeshet bármikor, szerencsés vagy, hogy van hova menned. :)

24 éves lányként (nőként :) ) én azt mondom, hogy nem erre vágynék. Írtad, hogy családot szeretnél. Lehet, hogy sok nő ettől elájul, de én nem, mert bennem kifejezetten egy szorongó érzést kelt, hiszen én nem szeretnék. Magamból kiindulva, lehet, hogy sokan vannak így ezzel.

Én jelen pillanatban, most azért dolgozom, hogy elköltözhessek külföldre, ott építsek majd karriert, és valahogy nem szerepel a terveim között egy gyerek sem. (Mielőtt jönnének a megmondó emberek, van párom, 2 éve, és ő sem akar gyereket.)

Jelenleg ebben a családtervezés témában annyit látok az ismerőseim között, hogy érettségi vagy egyetem, okj stb. után, minél előbb szülni akarnak a lányok 1-2 gyereket, hogy ne kelljen dolgozni, vagy minél később kelljen elkezdeni dolgozni. Az ilyen lányokkal vigyázz. :)

Lehet kicsit kusza lett, de a lényeg, hogy jó vagy így, ahogyan vagy. Remélem megtalálod azt a nőt, akinek vagy annyira biztos pont (hűséges, megbízható, őszinte), mint amennyire ezt gondolom az írásod alapján. :)

2016. júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő válaszokat és asok bíztatást, máris kicsit pozitívabban látom a dolgokat, mindannyiotokat felpontoztam.
2016. júl. 30. 09:38
 38/42 anonim ***** válasza:

Tudod, az online tér már csak ilyen.


Itt mindenki jó ember, mindenki biztosítja a másikat, hogy a rendes srácokat szereti, hogy semmi gond nincs a nagyon ki mellű lányokkal, hogy nem baj ez, meg az...


De aztán ha a való életben körülnézel, akkor azt látod, hogy ugyanazon emberek akik biztosítanak, hogy nincs veled semmi gond, valójában nagyon nem olyan párt választanak, mint te (legyen szó akár férfiakról, akár nőkről).

2016. júl. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:

32-es:

Igen, én is úgy látom, hogy 30 felett jön meg manapság egy férfi esze. Régebben állítólag nem így volt, de közben megváltozott a társadalmi berendezkedés, borultak a hagyományos nemiszerepek, útmutatás nincs, viszont rengeteg a dezinformáció, az agymosás. Így nehezebb, hogy gyakorlatilag nincsen működőképes minta egy férfi előtt.


Mondjuk sokszor arra is szoktam gondolni, hogy ez a sok pofon az élettől, ez is kellett talán, hogy kicsit letisztuljanak bennem a dolgok.


A 36 szerintem se olyan vészes, ha anyagilag rendbe leszel addigra. Drukkolok, hogy összejöjjön, amit szeretnél! Sok sikert és köszönöm a hozzászólásod!

2016. júl. 30. 09:46
 40/42 A kérdező kommentje:

38-as:

Köszönöm, fontos szempontra világítottál rá.

Tisztában vagyok ezzel én is, ne aggódj :)

Ezért nem is hívtam randira egyetlen válaszolót sem.


De mégis jól esik, hogy sokan ilyeneket írnak. Nagyon nagy szükségem van rá, mert pillanatnyilag úgy érzem, nincs miből erőt merítenem.


Ha nem is minden hozzászólást kell komolyan venni, nekem az is elég, ha annyi reményt ki tudok szedni belőlük, ami továbbvisz egy darabon.


Muszáj volt feltennem a kérdésemet, mert csak fővök a saját levemben és néha úgy érzem, kezdek becsavarodni a saját gondolataimtől. Akartam tudni mit szólnak mások.

2016. júl. 30. 09:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!