Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Oké, azt hiszem most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Oké, azt hiszem most felszállok a szopórollerre, de tudni szeretném az igazat. Mit vár egy 30 alatti lány egy férfitól? Őszintén.

Figyelt kérdés

34 éves férfi vagyok, épp túl egy 9 éves kapcsolaton. Lakásom sajnos nincs, kocsim se. Volt, de eladtam, mert Pestre felesleges, diplomám, nyelvvizsgám van, keresek nettó 210-et havonta, ami nem sok, lássuk be, de azért tudok belőle félrerakni, rongyrázásra ugyanekkor nyilván nem futja ebből. Eléggé felelős munkát végzek, kifejezetten szellemi munka, de nem nagyon fizetik meg, cserébe atomstabil az állás (államigazgatás, aki eddig nem találta volna ki). Kicsit elcsesztem a pályaválasztást, mert idealista voltam fiatal koromban (környezetvédelem). Nincs benne pénz. Szeretek olvasni, klasszikus és sci-fi filmeket nézni, sportolni, utazni, nagyon szeretek főzni, tudok szeretni, figyelmes vagyok. Introvertált. A klasszikus bulizás nem igazén érdekel, de szeretek sörözni/borozni és nagyokat beszélgetni a barátaimmal, vagy idegenekkel akár. Nem vagyok magas (170 cm), de arcra szerintem rendben vagyok. Nagyon szeretnék családot.


A szűkös erőforrások miatt néha depis vagyok, de egy átlag hétköznapon jókedvű és viszonylag laza. Az exem azt mondta, hogy én vagyok az első normális srác, akivel együtt volt. Tényleg kommunikálok meg minden és mindent meg lehet velem beszélni.


Pillanatnyilag anyámnál lakok, mivel pont akkor szálltak el az albérletárak, mikor kidobott a barátnőm, egyedül nem igazán éri meg, de vkivel szívesen kivennék albérletet, nem akarok anyámmal lakni ilyen korban, megszoktam az önállóságot, ez nem mama hotel, csak olcsó lakhatás nekem, ideiglenesen. Magamra főzök, mosok, vasalok, stb. nem téma.


Ez így értékelhető női szemmel? Ebben így lát egy huszonéves nő manapság fantáziát? Egyáltalán menjek randizni, vagy ne is kerüljek a nők szeme elé? Úgy értem, mindig azt mondják a csajok, hogy normális srácokat keresnek, na most én tudom, h nem vagyok egy szupermen vagy sikerember, de normálisnak normális vagyok, most akkor ez ér valamit, vagy nem?


Csak őszintén, ne kíméljetek! igazából, ha leszóltok, az is jelenthet motivációt, légyetek szívesek értékeljetek.


Szerettem volna sokkal jobb lenni, de ennyi jött össze ebben a szaros országban.


Nyilván ezt így sosem kérdezném meg senkitől, de itt lehet arc és név nélkül és kíváncsi vagyok.


2016. júl. 28. 22:04
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Visszavonva :D Csak hisztis vagyok ma.


Azt hiszem látom a problémát.

Valamiért a fejedbe vetted, hogy ez a pénz kevés egy családhoz. Most őszintén mondd meg nekem, téged boldoggá tenne, ha gazdag lennél? Mert nem tűnsz egy karrierista fazonnak. Inkább az idegesít, hogy úgy véled a nők nem akarnak családot egy olyan emberrel, aki "nincs anyagi biztonságban".

Ha több pénzt akarsz, akkor akard magad miatt. Ez a kereset és a leendő feleséged keresete bőven elegendő egy gyerek felneveléséhez.


Nem magadnak akarsz megfelelni, hanem egy kitalált nőnek.

Nyugi már! :)

2016. júl. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

16-os:

Köszi!Igen, tudom, jobb napjaimon meg is van a megfelelő hozzáállás, 34 évesen már jó sok dolgon túl van az ember és többnyire én is teszek rá, hogy ki mit gondol.


Csak vannak ezek a megzuhanásaim...


Tudod, tizenévesen nem így képzeltem el a 34 éves önmagamat.


De köszi szépen a bíztatást!

2016. júl. 28. 22:56
 23/42 A kérdező kommentje:

21-es (gondolom a 19 is te voltál akkor):


Nagyon jó meglátásaid vannak. Több gondolatom is leírtad szó szerint.


Igen, kicsit maximalista vok azt hiszem (tudom, hogy ez nem jó). Elképzelt nőnek akarok megfelelni... Igen. Ebben iagazad lehet.


Engem magama t a legkevésbé sem érdekel semmilyen luxus, egyáltalán nem is gondolom, hogy a gyerek felneveléséhez szükséges lenne. Lakhatás, kaja legyen, ezekívül odafigyelés, szeretet.


Egytlen apuka van a környékünkün, aki minden nap csavarog a kisifával, múltkor sárkányt röptettek... Csodálom őt, kb. 15 éve nem láttam senkit sárkányt röptetni, én is ilyen apa szeretnék lenni, ehhez nem kell pénz. So máshoz sem.


Tulajdonképpen azt akarod mondani nekem, hogy szerinted vannak nők, akik ezt így belátják? Mert , hogy én belátom, azt tudom. És abban is hinni akarok, hogy vannak ilyen nők.


De közben azt látom, hogy nagyon anyagias lett a világ, amiben élünk.

2016. júl. 28. 23:04
 24/42 A kérdező kommentje:

21-es:


Amúgy meg köszi a nyugtatást!

Ha lenne lakásom, bőségesen elég lenne ez a pénz, viszont ha lakáshitelt kell belőle fizetni, nyugodtan lefelezheted. Onnantól pedig éhbér.


Nekem csak ez fáj, ennyi.


Sok haverom szokott kiselőadást tartani arról, hogy hogy kell sikerese embernek lenni. De mindnek örökségből, vagy családi összedobásból lett megoldva a lakhatása.


Tudom, hogy nem mutogathatok senkire, mert ez van, ezt dobta nekem a gép. Csak fáj, hogy fele annyit nem érek a húspiacon, mert nem volt szerencsém.


De persze abban igazatok van, hogy az aranyásók miatt legalább nem kell izgulnom :)

2016. júl. 28. 23:11
 25/42 anonim ***** válasza:

Én úgy veszem ki az irásodból h nemcsak az arcod, a szived is a helyén van. Tudnál egy nőt szeretni elfogadni. Persze neked is vannak elvárásaid,de legyél kicsit nyitottabb,h már irtad h idegenekkel is akár jól el tudsz beszélgetni. Ha vidám vagy, jókedvű és kedves az imponáló lehet egy nőnek.

Sztem semmi gáz nincs abban h anyukádnál laksz,mindenki próbál spórolni. És lehet h az a huszonéves lány akit találnál,még szivesen is tanulna anyukádtól főzni. :)

Sztem nem sok olyan normális pasi van mint te,és ha jól sejtem hűséges tipus vagy.

2016. júl. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pontosan ezt akarom mondani. :)

Szerintem a többség belátja, csak a kisebbség feltűnőbb. Egy családcentrikus nőt, aki olyan férfit keres, mint te, sokkal nehezebb meglátni, mint valakit, aki adott esetben a pénzedet akarja, vagy kihasznál. Ők sokkal látványosabbak, nagyobb a hangjuk, ezért úgy tűnik, hogy talán ők maguk a tömeg. Pedig ez nem így van.


Természetesen van kivétel, de úgy gondolom általánosságban igazam van.


Felejtsd el ezt a sok hülye gondolatot, nem kell megfelelned önmagadon kívül senkinek.

Ahogy ezt megtetted ki fog nyílni előtted a világ.


Én is nő vagyok és más nevében ugyan nem tudok nyilatkozni, de nekem mindig is a kiegyensúlyozott, pozitív világnézetű férfiak voltak az eseteim. Ha egy kapcsolatot akarok létesíteni, akkor nem más problémáit szeretném a nyakamba venni, hanem többet szeretnék mosolyogni. :)


Nem lesz egyébként gond veled. Nem így szoktak nyilatkozni azok az emberek, akik "nehéz esetek". :)


Ja és fenntartom, hogy ne akard görcsösen megtalálni a párod. Ennek a létformának az előnyeit is nem árt, ha megtapasztalod.


Sok sikert neked!

2016. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az nem tetszik benned így látatlanban, hogy volt egy 9 éves párkapcsolatod. Hogy mondjam. Nekem jó tapaszatalatom olyan hapsival, aki ilyen hosszú párkapcsolatban üldögélt még nem volt. Mi a szent szart csináltál te 9 évig? Miért nem léptetek előre? Ha tudtad, hogy nem ő az, akivel előre akarsz lépni, akkor minek ültél a kapcsolatban 9 évet?


25 voltál, mikor összejöttetek. Felnőtt ember. Egy felnőtt ember viszonylag rövid idő alatt el kell hogy tudja dönteni, hogy mit akar, nem kell neki egy évtizedet toporogni valakivel egy helyben.


Aztán persze a barátnőd dobott. Lehet elege volt abból, hogy nem haladtok semerre, egy ideig még reménykedett, aztán meg úgy volt vele, ha már, ha akarnád se kellenél?


Most meg itt állsz és akkor rádjött, hogy hú ba-ki gyorsan kéne egy nő, aki szül nekem.


Na ne...

2016. júl. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

Kedves hkata26!

Köszönöm szépen a kedves szavakat! Épp most írtam valakinek, hogy nem bántam meg, hogy feltettem a kérdést, csupa jó szándékú ember írt! Ennek nagyon örülök, nem hittem volna :)


Anyukám nem nagyon tud főzni, én tudok főzni :D De tény, imádok tanítani bárkit bármire! :)


Nem fogok hazudni, nem vagyok szent, sajnos mindenki követ el hibákat életében, én is, így be kell valljam, nem mindig voltam hűséges, ezen már sajnos nem tudok változtatni. Soha nem voltam kifejezetten csapodár, de volt, hogy megbotlottam. Akkor még nem értettem, ez miért ne férne bele, ha senki nem tud róla, senkinek nem fáj. Nem értettem, hogy miért fontos ez.


Ma már értem.


Már ha hiszel benne, hogy változnak az emberek. Én hiszek, mert sokszor láttam már ilyet, én én is sokat változtam.


Még egyszer köszönöm, hogy írtál.

2016. júl. 28. 23:54
 29/42 A kérdező kommentje:

27-es:

Igen, az észrevétel jogos, tudom mire gondolsz. Igazából nagyon jó, ugyanakkor számomra roppant kínos kérdést tettél fel.


Tulajdonképpen eléggé meg is fogtál ezzel.

Mint az előző posztban írtam, nem vagyok szent.

Első barátnőm volt, tapasztalatom a párkapcsolatok terén konkrétan nulla volt. Volt itt sok minden, korkülönbség a nő javára, betegség, sokéves tanulás, csődbement vállalkozás, pénztelenség stb-stb.


Nem akarom, talán nem is igazán tudnám, megmagyarázni, vagy csak kisregény terjedelemben menne. Sajnos az az igazság, hogy ebbe akapcsolatba én mindent beleadtam akkori tudásom szerint, de sajnos így végignézve ezeket az éveket, végül is annyiban foglalható össze, hogy jól elbasztam.


Sajnálom, hogy nem sikerült jobb embernek lennem. A következőt szeretném jobban csinálni.


És 25 évesen elvileg felnőtt vagy, de manapság nagyon sokan nem azok. Én sem voltam, de ez nem volt akkora baj, minat az, hogy közben azt hittem, az vagyok.


Hát ilyen ez a filmes szakma.


Mindenesetre köszönöm a hozzászólást.

2016. júl. 29. 00:13
 30/42 A kérdező kommentje:

26:

Köszi szépen!

Sajnos asszem nem vok a legkiegyensúlyozottab emberek között, de sokat fejlődtem az elmúlt években. 7-ből 5 nap végül is hozom az elvárható szintet :)

2016. júl. 29. 00:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!