Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok tényleg fontos nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok tényleg fontos nektek, hogy legyen pénze a pasinak?

Figyelt kérdés

2016. jún. 15. 10:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Nekem annyira nem lényeg, de csòrò se legyen azèrt!
2016. jún. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mit értesz azon, hogy csóró?
2016. jún. 15. 10:27
 3/19 anonim ***** válasza:
10%
Fontos nekik, igen, lásd: egy csóró pasinak az esetek jó nagy részében miért nincs nője?...
2016. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Addig nem lényeg amíg van,ha nincs...
2016. jún. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem, de az fontos hogy tiszták legyenek a fogai. Márpedig a fogkefe pénzbe kerül. :)
2016. jún. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Persze, hogy legyen pénze. Annyi, hogy el tudja magát tartani.

Nekem nem kell kő gazdag pasi, de nem szeretném én eltartani, mintha a gyerekem lenne.

2016. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Sunshinedoll ***** válasza:
84%
Attól mg, hogy egy pasi pénzes, nincs rá garancia, hogy rám fogja költeni :D Ha rám költi, akkor nyilván nem hátrány, mert szeretem a pénzt, meg a szép dolgokat, de nem igazán lényeges.
2016. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom.

Párom tök csóró volt a kapcsolatunk első 8 hónapjában. Nagyon-nagyon csóró ráadásul távkapcsolat volt akkor már. Én beleszerettem és nem érdekelt hogy van e pénze vagy se, nekem kell utazni mert ő nem tud eljönni vagy se. Most fordult a kocka, olyan munkahelyre vették fel ahol annyit keres, amennyit én soha. :D

Azóta is együtt vagyunk, Semmit nem bántam meg.

2016. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Nekem annyiban volt fontos, hogy az általam megszokott (nem luxus) életszínvonalat együtt is tudjuk folytatni mind a randizás, mind a későbbi együttélés során.

Tehát ha én megszoktam bizonyos programokat, kikapcsolódási módokat, és egy férfinak erre nincs lehetősége pénz hiányában, akkor nem jósolok túl nagy jövőt a kapcsolatnak. (Nem várom, hogy fizesse az én részem, de én sem fizetném az övét rendszeresen.)

2016. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
Inkább az lenne fontos, hogy nekem legyen sok pénzem. De nincs! :D
2016. jún. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!