Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban lejebb kéne adnom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban lejebb kéne adnom az igényeket ha barátnőt szeretnék teljesen átlagos pocakos pasiként?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom azt várom el amit nyújtani tudok. Egyedül a külsőben várok el többet de ez érthető mert a női nem a szebbik nem és a férfiaknak fontosabb a külső mint a nőknek.

Informatikus szemüveges kocka fejem van és van pocak is. Viszont külön lakok saját ingatlanba.

Keresem a párom de sajnos nem jön olyan akire vágynék.....

Csomó randin voltam túl és bizony kb. 70%ban én utasítottam el a nőt. Mert vagy szüleinél lakott 30évesen vagy buta volt számomra vagy vékony volt semmi mellekkel vagy duci volt.

Volt olyan csinos okos nővel randim aki bejött minden stimmelt csak sajnos ő nem akart...

33 éves vagyok jó lenne már feleség gyerek de olyan nővel szeretnék együtt lenni aki bejön.


2016. júl. 29. 07:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Hát... igazából nem jutok szóhoz. Neked lehetnek igényeid és elvárásaid, de egy nőnek ne legyenek.

Azzal, ha lefogynál, már azt mutatnád, hogy egészséges vagy, és sokkal vonzóbb lennél. Mert egy egészséges embernél nincs vonzóbb. És te nem vagy egészséges. Számomra taszító egy kövér férfi. Nekem ez gyengeséget sugároz, meg hogy beteges, csak a gond és a baj van vele.

24/N

2016. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
fordítva ülsz a lovon, ilyen belsővel és értékrenddel csoda, ha szóba áll veled egy nő
2016. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!