Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek alapból vonzóak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek alapból vonzóak a gazdag pasik, vagy csak akkor ha adnak is nekik a javakból?

Figyelt kérdés

Szóval ha egy pasi gazdag, akkor is vonzó, ha olyan smucig, hogy még egy kólára sem hív meg és ha hozzá akarsz hozzá költözni akkor rendesen a piacgazdaságnak megfelelő lakbért és rezsit számolna fel?


Vagy csak akkor vonzó a pénzes pasi ha vesz nektek ékszert, ruhákat, elvisz méregdrága nyaralásokra, ingyen lakhatsz a luxus lakásába, használhatod a drága autóját, ad neked rengeteg költőpénzt, luxus életet, úgy hogy nem kell dolgoznod stb. ?


2016. júl. 30. 14:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
Én soha nem pénz alapján választok,legyen annyi pénze ,hogy eltartsa magát,ne legyen olyan pénzhajház ,hogy szülinapikor,névnapkor stb. Ne vegyen valami jelképes ajándékot,vagy ne hívjon meg soha sehová. Amúgy nem várom el és nem is akarom ,hogy eltartsanak meg elhalmozzanak minden szrral,ha épp nem lennék toppon jó ha kisegít,de azt utána visszaadnám. Apró ajándékok oké,de mondjuk egy ajádnék kocsitól kiverne a víz.
2016. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%
A "pénzes pasi" magabiztosabb, határozottabb, nem nyávog az irigység vagy a szegénység miatt, továbbá alkalomadtán képes meglepni bizonyos dolgokkal, legyen az apróság, vagy valami nagyobb szabású.
2016. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ha skot ,es egy gomboc fagyit nem vesz nekik ,meg lakbert es rezsit szamol akkor egyaltalan nem vonzo szamukra. Viszont ha vasarol ossze vissza mindent es egy jobb eletkorulmenyt biztosit szamukra akkor nagyon sok lany szamara vonzo. (Bar tudom ez nem igy van ,mert az itteni noket egyaltalan nem erdekli a penz,az eletszinvonal stb.)
2016. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
51%

Erre ne itt keresd a választ.

És ne is a nőknél. A szemedbe meg itt mind azt fogja mondani, hogy nem számít a pénz, nekik a belső dolgok a fontosak. Csak az utolsó kijelentésnél elfelejti hozzátenni mind, hogy ezzel arra gondolo: klíma, bőrülés...stb.


A nőknek mindegy milyen vagy, lehetsz rothadó fogú elhízott disznó is, ha egy több millás kocsiból szállsz ki, nálad vonzóbb ember nem lesz számukra.

2016. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%

Számomra lehet akármilyen gazdag egy pasi, ha nem viselkedik férfiként, akkor a szememben csak egy senki.


Nem értem azokat a nőket, akik bűntudat nélkül elfogadnak olyan töménytelen mennyiségű pénzt, javakat, amiért nem ők dolgoztak meg.

2016. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Utolso, azert ha valakit szeret meglepni a parja ajandekokkal stb.azzal nincsen semmi baj,es ha megteheti miert ne vehetne neki akar egy uj autot is?

Egy a lenyeg,hogy a no ne a penzeert legyen az illetovel. Amit szerintem ugy lehet a legegyszerubben kikuszobolni,hogy az elso randira nem az uj gucci oltonyebe meg aranyorajaba megy ,hanem atlagos utcai viseletbe es lehetoseg szerint nem egy porscheval. Nem kell minden not egy kalap ala venni ,aki az atlagnal gazdagabb pasival jar.

23/F

2016. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
40%
Attól függ, hogy néz ki a pasas. Mert mi értelme lenne egy ronda vagy csak átlagos férfit maguk mellett elviselni, ha az nem jár anyagi haszonnal?
2016. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
#6-os vagyok. Meg annyit fuznek hozza,hogy en szemely szerint nem is engednem dolgozni a felesegemet ilyen helyzetben.
2016. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
40%

"A nőknek mindegy milyen vagy, lehetsz rothadó fogú elhízott disznó is, ha egy több millás kocsiból szállsz ki, nálad vonzóbb ember nem lesz számukra."


Mondasz nekem egy autó modellt, ami nem több millióba kerül? xD

2016. júl. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nincs olyan gazdag férfi, aki ne adna a szeretteinek a javaiból.
2016. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!