Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Twoon és Badoon a nők hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Twoon és Badoon a nők hány százaléka lehet kamu?

Figyelt kérdés
Elnézve a felhozatalt tele vannak ezek az oldalak szép nőkkel. És írják, hogy ezen nők profilját 1000 felett nézték meg. Én bejelölöm, hogy tetszenek és írok nekik még válaszra sem méltatnak. Mások is így járnak? Kamuprofilok ezek? Ti mit gondoltok?
2016. júl. 31. 09:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Maximum kitörlik őket. De amennyire én nem mondhatom meg hogy milyen kérdést tehetsz fel, ugyanúgy te sem mondhatod meg, hogy melyikre válaszolhatok. :)
2016. júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Menj inkább vissza a homokozóba!
2016. júl. 31. 11:29
 13/14 anonim ***** válasza:
Én férfiként azt figyeltem meg a Badoon, hogy amikor frissen regisztrált tag vagyok akkor jön a sok-sok kedvelés, meg egyebek, aztán amikor meg prémiumra váltok hogy korlátlanul láthassak mindent, akkor meg már hirtelen senkit nem érdeklek, ez azért elég fura nem?
2016. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezeknek a többsége botokból áll, lopott képekkel, kíváncsi lennék hogy hányan tudnak róla hogy a fényképüket felhasználták üzleti célból, de persze ezt ők is tudják, ezért a közösségi oldalakra való regisztráláskor ezt szépen belecsempészik a felhasználási feltételekbe, csak őszintén, hányan olvassák el azt a rohadt sok szart amit beleírnak a felhasználási feltételekbe, jól ki van ez találva, arra az esetre hogyha valaki felháborodna a személyiségi jogok megsértése miatt, azt mondanák: benne volt az fsz-ben, rohadt szemét gengszter banda, ez nem vicc, gengszterek kezében van a világ a jogi szarságjaikkal.
2016. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!