Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes társkeresőn, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresőn, hogy írjak rá egy Nőre úgy, hogy az méltasson is válaszolni? 24 F Nem igazán az én világom . De jelenleg nem tudok munka miatt eljárni ismerkedni .

Figyelt kérdés
2016. júl. 31. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Ha ismerkedni sem tudsz eljárni akkor minek akarsz barátnőt? Semmi értelme ha időd nincs rá.

Amúgy írj normálisan, értelmes, kerek, helyes mondatokat, mert az igen ritka. Többnyire a "szia, csini vagy, írj ha gondolod" - a max a pasiktól. Amire igen nehéz válaszolni...

2016. júl. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

1-es

Kb 200 levelet küldtem ki, mind igényesen megfogalmazott és egyedi volt. Soha nem küldtem képet a farkamról, nem bunkóztam. 2db választ kaptam, mindkettő elutasító volt.

2016. júl. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

Érdekelne, hogy szerinted miért voltak elutasítók veled, és miért nem válaszoltak a többiek?

Mondjuk számomra a 200 levél durván sok. Valami megszállott szint, válogatás nélkül bárki megfelel szinte? Ez magában is nagyon fura. De egyáltalán miért társkeresőn próbálkozol ahol lehetetlen normálisan ismerkedni? Még egy sima fórumon is sokkal könnyebb ahol se kép se adat nincs senkiről... de van közös érdeklődés és témák ami összehozhat valakivel könnyedén.

Na meg ahogy végignéztem pár társkeresőn a nők jó része kamu/komolytalan... nem csoda ha nem válaszolnak.

2016. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sosem értettem miért fújják fel ezt a nem válaszol brühühü témát.

Ha nem ír, akkor nem ír, legalább megtudtad, hogy nem azt a személyt keresed.

Sokkal nagyobb a csalódás, ha rágörcsölsz valamire.

Ha nincs időd, csak otthon, neten keresztül ismerkedni, akkor hogy fogsz randizni a kiszemelt lánnyal?

2016. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
# 4 Tán azért, mert ha szántam rá annyit, hogy normálisan megfogalmaztam egy szép levelet, és nem bunkó meg, szia mizu módon akkor legalább egy szép normális NEM DURVA, (sajnos nőknél ezt hangsúlyozni kell mert érzelmileg analfabéták), választ igen is írhatna..... látszik, hogy te is nő vagy, bezzeg ha te írnál vagy beszélgetnél egy alfával, és arra nem méltatna, hogy társkeresőn válaszolna, vagy beszélgetésnél porig aláz téged, te is ide jönnél sírni brühüühühü mért szemetek a férfiak...... szánalmas, ha írsz ide valamit elsőnek a mogyorónyi agyaddal elgondolkozhatnál, Köszönöm :D feminista férfigyűlölő bandának meg üzenem pontozzatok nyugodtan, tudom hogy fáj az igazság :D
2016. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5-ösnél a pont

Hogy miért nem válaszoltak 198-an? Nem tudom. Egy ideig marcangoltam magam, aztán dühös lettem és idővel az összes stáción átestem.

A legvége az lett, hogy leszedtem a regisztrációmat.

Úgy éreztem, hogy az egész csak a megalázásomra van kiélezve. Senkinek esze ágában nem volt párt keresni.

Ennél én jóval többet érek.

2016. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mert nem csatoltál hozzá egy 5-ös bömbi fotót!Sajnos az emberi értékek mára elvesztek.A nőknek csak szinte az anyagi biztonság az elsődleges.Légy türelmes....
2016. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ismerkedni sem tudsz eljárni akkor minek akarsz barátnőt?"


Nincs olyan, hogy "eljárni ismerkedni". Manapság nincs olyan hely, ahová kifejezetten ismerkedési céllal járnának az emberek.


#5: én is ugyanezt csináltam. Amikor beláttam, hogy az egész arra van kitalálva, hogy a férfiak fizessenek, a nők pedig legyezgessék az egójukat a próbálkozókkal, akkor dobtam az egészet.

2016. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát... ö ... megoszlottak a vélemények nem gyengén ... :D

rossz ido pontban dolgozok ( pék vagyok )

Talira tudnák időt szakìtani .

De munkámbol kifolyolag akkor megyek haza lefeküdni amikor az emberek kelnek ...


Bár èn nem irtam oda ezt a pár sort.. talán egész más kimenetele lett volna .

Talán nem .

De igy is tudtam leszűrni dolgokat :)

2016. júl. 31. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!