Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/lányok ti is szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok ti is szoktátok azt érezni, hogy titeket úgy sem fog senki szeretni?

Figyelt kérdés
Néha azt érzem, hogy engem sosem fog szeretni egyetlen lány sem. Néha mikor látok párokat akkor előfordul utána, hogy azt érzem, hogy én hozzám úgy sem fog odabújni senki meg nem fog senki sem megcsókolni és hasonlók. Bár mostanában nem fordul elő olyan gyakran mint néhány éve de azért még most is elő szokott jönni ez a keserű érzés. Ti szoktatok hasonlót érezni?
2016. aug. 1. 12:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Igen, bár én valóban úgy gondolom, hogy engem senki nem fog szeretni. Túl sok a gond velem. Bár gondolom ez téged nem vigasztal.
2016. aug. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
60%

10-es

Megbecsülöm őt, de kell a flört nekem. Feldob, felpörget és sose megyek el megcsalásig.

Viszont azt belátom, hogy az érzés, főleg ha több oldalról is megerősítik, hogy kellesz, akarnak, mindenképp hatalmasat dob az önbizalmon és önbecsülésen.

Azt is be kell látom, hogy viszont évek óta van bennem egy olyan érzés, hogy nem érdemlem meg ezt a fokú figyelmet és szeretetet. Sztem a mai lányok annyira szeretetéhesek, mint soha egy generáció sem eleddig.

2016. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Teljesen biztos vagyok benne, h egyedül egy kisgyerekkel nem fogok senkit találni, aki szeretne. Ezvan.
2016. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
ja bocs, 30/N (13as)
2016. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Elég fiatal vagyok még, szóval korai lenne megjósolnom, mi lesz velem később. Azt tudom, hogy szerelmi jellegű érdeklődést még senki nem tanúsított irántam soha. Annyira más vagyok, mint az ideálisnak mondott nő, és annyi defektem van, hogy nem lepne meg, ha senki nem akarná bevállalni a macerázást velem. Majd lesz valahogy.

18/L

2016. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállás mellett kevesebb az esély, de olyan nincs, hogy valakit senki se szeressen... Max pillanatnyi gondolataim voltak hasonlóak, de akkor csak az önsajnálat beszélt. Húszas éveiben járó fiatalok, kisgyerekes egyedülálló anyukák! Ha Ti nem szeretitek magatokat, vagytok büszkék az elért dolgaitokra, akkor mit vártok másoktól?
2016. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Igen. Sőt, még barátként se.

Egyrészt elég elvont vagyok, más értékrendem van. Másrészt pedig olyan ocsmány, hogy rám nézni is fájdalmas.


Néha vágyom egy társra, de ezt az érzést igyekszem csírájában elfojtani. Többnyire egyedül is boldog vagyok.

Nem szeretnék ismerkedni, itt sem.

2016. aug. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Egész életemben ezt éreztem.

27F

2016. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Gábor19... ***** válasza:
65%

Igen. Alapból ezt érzem.

26f

2016. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én érzem és tudom is, hogy nem lesz senkim de már nem is érdekel 23/L
2016. aug. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!