Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/lányok ti is szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok ti is szoktátok azt érezni, hogy titeket úgy sem fog senki szeretni?

Figyelt kérdés
Néha azt érzem, hogy engem sosem fog szeretni egyetlen lány sem. Néha mikor látok párokat akkor előfordul utána, hogy azt érzem, hogy én hozzám úgy sem fog odabújni senki meg nem fog senki sem megcsókolni és hasonlók. Bár mostanában nem fordul elő olyan gyakran mint néhány éve de azért még most is elő szokott jönni ez a keserű érzés. Ti szoktatok hasonlót érezni?
2016. aug. 1. 12:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Igen szoktam így érzeni,mert olyan mintha észre sem vennének,de mind1 remélem majd egyszer észre vesznek engem, is,addig meg szép lassan építgetem az életem.Mert úgy vlkivel nem tudnék lenni,aki mellett csak el vagyok,én boldog szeretné lenni,mint a legtöbb ember:)Hajrá mindenkinek aki így érez.
2016. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Bocsi 19/l voltam.
2016. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Igen elég gyakran !Föleg ha nem kellesz egy komolyabb személynek !Csak egy komolytalan linknek kellessz mondjuk ez elég szar érzés de inkább egyedül jobb ha már csak arra kellessz !23L
2016. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
En inkabb azt erzem az remit meg hogy ugy erzem sosrm fogok olyat talalni akit igazan szetetni tudnek majd szerelemmel.igazabol nem is nsgyon merek olyat keresni mert nagyon felek egy ujabb csalodastol.az exemen 18 eve nem tudom tultenni magam.sok ferfi szetetne.de nem tudok nemis akarok bizni senkiben.masreszt en ugyan meg nagyon fiatalnsk latszom annak is erzem magam de a hozzam illo ferfiak kozott mar nem nagyon talalok olyat aki meggelel az idealomnak.
2016. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Sokszor érzem azt, hogy soha nem lehet barátnőm, és hogy tőlem mindenki el akar távolodni. De a nagyobb baj, hogy pontosan nem tudom, miért. Egy taszítómágnes van elrejtve bennem :(
2016. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam érezni. Szeretnék ezen változtatni valahogy. Nem érzem magam értékesnek. Hiába vannak céljaim és olyan értékeim amik nekem fontosak, nem látom azt hogy bárki is értékelne. Barátokból is kevés van és szeretnék egy kicsit társaságibb ember lenni, de nem sikerült túlzottan. Olyan mintha nemcsak azok, akikben vonzalmat szeretnék kelteni, hanem a többi ember sem ad túl sokat rám. Nem vagyok nyumolós vagy felvágós. Általában van véleményem mindenről, érdeklődöm, szeretek aktív lenni. De valahogy nem alakul ki olyan társaság vagy baráti kör körülöttem, akik kedvelnének.


Az ellenkező nemmel való ismerkedésben meg egyre kevésbé van önbizalmam és nem merek már közeledni. Mivel nem érzem magam értékesnek, ezért sokszor úgy gondolom, ha közeledni próbálnék, terhes lenne a társaságom az illetőnek. Ezért inkább visszafogom magam. Csak hát ez meg nem túl jó érzés

2016. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!