Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi alapján választanátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján választanátok az alábbi bizarr szituációban?

Figyelt kérdés
Az alaphelyzet: van 3 lány egyetemen, akik mindannyian nagyon szépek, szexik, elbűvölőek, igényesek, és mind a 3-an, ha különböző kisugárzással is, de bejöttek/bejönnek nekem. Egyikükkel neten beszéltem sokat, de sajnos róla "lekéstem" akkor, peig nagyon bele voltam zúgva, a másikkal élőben is párszor, ő inkább ilyen modell alkatú szépség, és eléggé egyedi stílusa van, a harmadikuk pedig az, akinek a legkomolyabb szexuális kisugárzása van, ugyanakkor talán őt lenne a legnehezebb megszerezni, mivel vele semmilyen a viszonyom, egyetlen egyszer volt egy vicces párbeszédünk egy vécében de az már nem teljesen józanul folyt. :D Eddig mind a 3an pasinál voltak, az első volt akit nagyon szerettem de őt már egy ideje elengedtem, a másik kettő inkább csak amolyan álmodozás volt, de most hogy hogy nem az a bizarr helyzet állt elő, hogy gyakorlatilag egy héten bell mind a 3-an szinglik lettek, és ez mind a hármuknál 100%! És ebből következik az, hogy míg eddig egyikkel sem tudtam semmit csinálni, most hirtelen bőség zavara lett. Erre nem voltam felkészülve, reménykedtem hogy egyszer egyikük felszabadul de nem abban hogy mind a 3an gyakorlatilag egyszerre. Magyarul nem tudom kire menjek rá, mind a három jó lenne, mindegyikben más vonz, és eltérő esélyekkel indulok nyilván (első a "legkönnyebb", már amennyire ez könnyű lehet, mert ő ismer talán leginkább, vele folytattam már mélyebb és hosszabb beszélgetéseket is és ő az aki leginkább földön jár, a harmadik pedig a legnehezebb szerintem), de nem tudom magam irányba állítani, hogy szeptemberben (már ha addig még szabad lesz) kit hálózzak be. Ti milyen irányban indulnátok el? (És könyörgöm azt ne, hogy hallgassak a szívemre meg az eszemre, mert az most nem fog menni, különben nem írtam volna ide. Mint ahogy azt se, hogy csak k,rni akarok, mert az sem igaz, tényleg vonz mind a 3.) Előre is köszönöm!!
2016. aug. 2. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha racionálisan nézem, az elsőnél kezdj, mert ott tudod leginkább, hogy kedvel. Ha mégsem jön össze, még mindig van két opciód.
2016. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De koma! Egyiknek se indulj neki, mert te nem párkapcsolatot akarsz, hanem csak dugni párat!


De persze, ha csak dugni akarsz, válaszd a legkönnyebbet s legyél boldog! ;)

2016. aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem párhuzamosan bepróbálkozhatsz mind a 3 nál, meg ezzel is megoszthatod a figyelmüket, sosem tudhatják, hogy melyiktől mit akarsz :) Vagy előidézi a versenyszellemet, így olyan hatása lenne, hogy nekik kell érted küzdeniük, és nem neked :)

De csak ügyesen, ne vald be egyiknek sem az érzéseidet, inkább kicsit húzd az agyukat, vagy nem tudom hogy mondjam :)

2016. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy lehet valakibe "beleszeretni" úgy, hogy alig beszéltél vele. Ezek közül csak az első lenne logikus lépés, hiszen ő az egyetlen, akinek feltehetőleg a belső értékei is megfelelnek számodra az eddigiek alapján. A másik kettőt igazából nem is ismered, csak jól néznek ki.
2016. aug. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

"megszerezni... kire menjek rá... kit hálózzak be"


kérdező!

azért feltűnt neked, hogy milyen kifejezéseket használsz?!


mintha zsákmányokról, "húsokról", tárgyakról beszélnél!


ezt úgy is lehetne, hogy: megismerkedni, közel kerülni, felfedezni a másikat, és nemcsak a szavak, hanem az attitűd, a hozzáállás szintjén is.


ne légy annyira elájulva, hogy jelen pillanatban mind a 3 csaj szabad ("bőség zavara lett"), mert honnan veszed, hogy éppen te kellesz nekik?


ahogy gondolkozol a nőkről és kapcsolatokról, az nagyon nem szimpi!!!!

2016. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én végig próbálnám az összeset aztán amelyik a legszimpatikusabb azzal maradnák.

Figyelj nem vagy kapcsolatban egyikkel sem semmilyen elvárásuk nem lehet veled szemben,ha nem tudsz dönteni az adott pillanatban mert megszeretnéd ismerni a többi lányt is.

2016. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy egyeseknek micsoda problémáik vannak...
2016. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!