Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, kit választanátok inkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, kit választanátok inkább?

Figyelt kérdés

Egy olyan férfit, aki vállalkozókedvű, sőt vállalkozásból akar élni, de ez be is csődölt, emiatt adósságokat nyög, de végül is ekképp képzeli el a megélhetését, próbálkozik tovább.


Egy olyan férfit, aki inkább alkalmazott, a biztonságot többre becsüli, mint a potenciálisan nagyobb bevételt ígérő vállalkozói sikert. Stabil anyagilag, de igazán nem tud előrelépni.



#vállalkozó vagy biztonságos
2016. jún. 3. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
1.
2016. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de kérlek írjátok oda az indoklást is és a korotokat.
2016. jún. 3. 21:36
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
egyiket sem...
2016. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha nagyon szerelmes vagyok,akkor a másodikat.
2016. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Inkább a vállalkozót, de ne legyen egy béna szerencsétlen, hogy állandóan adósságokat termel csak. De ha valakinek olyan fix állása van amit szeret, nekem az is jó, igazából nem érdekel, mit csinál a másik.

Én viszont vállalkozóként képzelem el a jövőmet, még maximum két év amit alkalmazottként eltöltök.

Nekem egy alkalmazotti állás inkább csak átmeneti, pénzgyűjtő jellegű, vállalkozó szülő mellett nőttem fel, nekem ez a természetesebb életforma.

2016. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Én meg pont azért, mert stabil alkalmazotti viszonyban álló szülők mellett nőttem fel, csak ezt tudom elképzelni. Én magam sem vagyok vállalkozó típus, és nem is érezném magam igazán biztonságban ilyen típusú ember mellett.

Páromnak biztos, elég jól kereső állása van, ami amúgy nem zárja ki, hogy mellette legyen más bevételi forrása is, de csakis a fix állás mellett tudja ő is elképzelni.

2016. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindkettonek megvannak az elonyei es a hatranyai, de valoszinu, a vallakozoszellemut valaszanam. Sokkal szimpatikususabb egy eros, ambiciozus jellem, mint egy szamomra olyan ember, aki csak a komfort zonajaban kepes es akar tevekenykedni.

Valoszinuleg ez csak igy "belen nevelodott", szuleim is vallalkozok.

Alkalmazottkent az ember tulsagosan korlatozza onmagat es ezaltal nem is ad maganak lehetoseget sem.

2016. jún. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ezalapján döntenék.
2016. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 7: Ez nem mindenkire igaz azért. A párom annak ellenére, hogy alkalmazott, folyamatosan képzi magát, és rendszeresen vannak saját fejlesztései, találmányai, ami független a munkájától. Nem gondolom, hogy korlátozná magát.

Én ugyan szabadúszó vagyok, de sok szempontból jobban vagyok korlátozva, mint ő.

2016. jún. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!