Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tegyem túl magam azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam azon hogy csinos nőként egy csúnyább férfi csak barátságot akar? Normális egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Nagyon közkedvelt vagyok a férfiak között. Randiztam netről egy férfival. Pocak, kopaszodás egyáltalán nem előnyös a külseje. A randi végén közli velem hogy csak barátságot tud elképzelni....normális egy ilyen férfi? Miért nem akar többet tőlem amikor tuti az esete voltam?
2016. aug. 3. 08:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Óó, az egó, mennyi ökörséget ki tud hozni az emberekből..
2016. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%
Mégérezte a "kisugárzásodból" amit itt nekünk leírtál róla!
2016. aug. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem mindenkinek jonnek be a bekepzelt nok. Sot.. normalis ferfiak szoba sem allnak veluk. Szimplan a kulso sz*rt sem er, a kisugarzas a lenyeg, ami belulrol fakad.
2016. aug. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy gyenge troll vagy, vagy pedig győzött az értelem és az igazság.
2016. aug. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
3%

A legrosszabb helyen tetted fel ezt a kérdést. :D

Szét is szedtek a (szűz) pocakos, kopaszodó, egyáltalán nem előnyös külsejű pasik. :DDD


De ha velük fordult volna elő, hogy randi végén elutasítja őket egy náluk sokkal jobb nő, akkor jöttek volna ide pityeregni, hogy az összes nő egy felszínes kur-va!

2016. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
69%
#15 Te honnan tudod ki hogy néz ki itt? Senki sem sértegette, csak válaszoltak, ellenben veled te kis frusztrált :)
2016. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

13-mas vagyok. Nő vagyok, es mindenfele nagykepuseg nelkul, nem vagyok csunya, es sok ferfinek bejovok. Termeszetesen volt olyan is, akinek nem, hisz nem lehet valaki mindenkinek az esete.

Ettol fuggetlenul, nem vagyok bekepzelt es nem csak a "mostjottleacimlaprol" pasik tetszenek, kisugarzas alapjan valasztottam a paromat mindig. Persze ez mar a mult, hisz megtalaltam eletem parjat, de nem is ez a lenyeg, hanem amit elozo valaszomban is iram, hogy a kisugarzas a lenyeg, es a kerdezo, ha igy all hozza a dolgokhoz, hiaba nez ki jol, az ertekrendje miatt nem biztos, (sot biztos hogy nem) fog "bejonni" normalis ertekrenddel rendelkezo ferfiaknak.

2016. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
17-es vagyok, még hozzatennem, hogy hiaba jonnek itt a csunyacskabb nok/ferfiak, hogy persze, aki jol nez ki, annak konnyu, mert nem, sajnos hiaba jon be az ember sok ellenkezo nemunek, ettol fuggetlenul tapasztalatbol mondom, hogy nagyon nehez megtalalni azt, akivel tenyleg boldog parkapcsolatot tudsz kialakitani.
2016. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Sunshinedoll ***** válasza:
69%
Létezik egy férfi a világon, aki nem akar megdugni akármilyen okból kifolyólag, ÚRISTEN! Ez legyen életed legnagyobb problémája, komolyan....
2016. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Közkedvelt. :D erre mondja azt egyik haver, hogy van akit azért d.ugnak meg mert jó nő és van akit azért, mert meg lehet. Te az utóbbi vagy.

El kell, hogy keserítselek, te sem jössz be mindenkinek, nyilván van olyan aki bűn rondának gondol. Az meg, hogy ilyen egoista önimádó p.csa vagy valszeg normális embernek elég taszító.

2016. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!