Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb szinte minden,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb szinte minden, vagy legtöbb huszonéves lánynak bármiféle értéknél a külcsíny?

Figyelt kérdés
Társkeresőzök. Pl Tinder, Randivonal stb. Felveszem a lányokat facebookra. Beszélünk 3 napot, majd kb 3 napot skypeon, telefonos kapcsolaton. Aztán megpróbálom kamerával is. Tudják képek szerint, hogy nézek ki. Facebookon friss képek vannak fent. Aztán másnap kérdem, áll-e még a randi. A legtöbb mismásolni kezd, hogy nem kellene, meg nem érne rá, hirtelen beteg lett stb. Csak ugye az a fájó, hogy facebookos beszélgetés és 3-4 napos telefonos beszélgetés közben még nem volt semmi bajuk. Csak hirtelen minden megváltozott. Már nem írnak, ha írok, akkor is nyögve egy-két szavas választ adnak. Ebből gondolom, hogy valami extra pasit vártak.
2016. aug. 5. 13:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Így nevelte őket az apjuk-anyjuk meg az RTL klub. (sajnos a kora huszas fiatalok már beleszülttek az RTL ámokfutásába, viszont még nem abba a korba mikor már azt töltünk le amit jónak látunk. Bár a nézettség még mindig magas így sajnos úgy látom jó nekik a retek meg a tevekettő)
2016. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert ezt látják a tvben és ez megy a fb-n.
2016. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Te személyiségtesztek alapján, a külső teljes figyelmen kívül hagyásával válogatsz a társkeresőkön, nem? Nem azokra kattintasz rá, akik kép alapján bejönnek, ugye? Amennyiben nem így történik a dolog, gondolkozz el rajta, hogy neked miért van több jogod a külső alapján dönteni, mint nekik!
2016. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ezen ne rágódj. A nők a férfiak 80%-át visszataszítónak találják. Hamis kép, ez a megoldás.

Sorry mate, ez van.

2016. aug. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem, valamennyire nekem is lényeges. Társkeresőn arra írok rá, aki kép alapján szimpatikus. Csak az a gond, hogy kép alapján én is az vagyok nekik, akkor nem kezdenének ismerkedésbe. Utána megismerem a belső értékeit, és az lesz számomra sokkal jelentősebb. Ők is valamennyire megismerik a pár napos beszélgetés után a belső értékeimet, írnak is utána, hogy szimpatikus vagyok. De kamerázás után borul minden. Ez fáj. Lehet rossz a mimikám vagy bármi más. De ugye én is bele tudnék kötni az adott lány gesztusaiba, stb. De mint mondtam, nála a belső lényegesebb, ha elfogadható a külső. A lányoknál sajnos nem ezt tapasztalom.
2016. aug. 5. 14:08
 6/15 A kérdező kommentje:
Képesek akár egy több hetes meghitt ismertséget, online kapcsolatot is semmissé tenni egy kamerás beszélgetés után.
2016. aug. 5. 14:09
 7/15 anonim ***** válasza:

Azért, mert csak addig akarnak kapcsolatot, amíg a monitor vagy a vonal másik végén teszik magukat. Személyesen ritkán akarnak találkozni, mert ha kapcsolat van, akkor már a másik 5 ilyen pasival nem tudnák ugyanazt csinálni.

Persze, hogy a külsőségek számítanak nekik, mivel ők is max azzal villoghatnak, belső értékek ritkán vannak

2016. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A mimikád, gesztusaid azért már nem annyira csak a külsőd részei. Azok már jobban tükrözik a belsődet, kiül a személyiséged az arcodra, mozdulataidra. Én pl. képtelen lennék vonzódni egy férfihoz, ha lányosabb mozgása van, mint nekem, legyen akármilyen szimpatikus, inkább menekülnék előle. Ha képtelen vagyok megkívánni a másikat, akkor meg lehet akármilyen a belsője, megette a fene az egész kapcsolatot.
2016. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igazából arról van csak szó, hogy a nők egy-egy ideált kergetnek.

amikor ismerkednek, akkor a rólad kialakult képbe a szöveged, a képed, a gondolataid adják ki az 5-6%-ot, a többi mind az ő fantáziájuk és bizony az ideáljukat képzelik bele.

Amikor elkezdesz megjelenni fizikai valódban(motzgás, hang, illat,stb.), akkor ez a kialakult kép, amibe simán bele is zúgnak, elkezd összeomlani, méghozzá elég gyorsan és csalódottak lesznek, hogy nem az elképzelt pali áll előttük, hanem egy alacsonyabb, aránytalanabb, emberibb, hétköznapi... idegen. Valaki olyan, amiből ezerszám találhatnak bármikor, ők viszont jóval különlegesebbek annál, hogy odaadják magukat egy ilyennek.

2016. aug. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

külcsín.


mert a részletek fontosak.


ez nem azt jelenti, hogy tökéletesnek kell lenned.


de a sablon ismerkedési sémákat hagyd. nekem attól menne el a kedvem, ha hülye és általános kérdéseket tennének csak fel. ha bármi érdekeset látok abban, akivel levelezek, akkor viszont hamar lesznek nekem is kérdéseim.

2016. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!