Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszek minden nőt barátzónába?

Figyelt kérdés
Sok társkeresőn fent vagyok, vagy 100 randim volt már, de valamiért minden randin azt érzem hogy csak barátság, ezért mondtam is a randi végén hogy nagyon aranyos lány vagy de csak barátságot tudok elképzelni.
2016. aug. 6. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Mert vagy kövérekkel vagy rondákkal randizol. Vagy akinek már gyereke van.
2016. aug. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Troll.. polgàrpukkasztò kérdés :D
2016. aug. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

kamukérdés


Ha annyira jó pasi vagy, hogy 100 nő is hajlandó volt veled randizni, akkor nem igaz, hogy nem volt köztük 1-2, aki felsőbb kategóriás és nem kell "barátzónába tenni".

2016. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó nyilván ez egy költői túlzás, olyan 25-30 randim volt valójában, ezt lehet kamunak mondani, a többi igaz
2016. aug. 6. 18:59
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vagy, van ilyen.
2016. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Valami gond van veled.
2016. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Nemhiszem,hogy kamu lehet. Én egyszerűen ha kedvelek is valakit és van is vonzalom mind két részről egyszerűen friendzoneban köt ki a dolog. És ennek már többen is adtak hangot hogy miért rakom őket oda be mikor bazi nagyokat és tartalmasakat beszélgetünk, szinte forr a levegő köztünk de mégis abba marad a dolog. És nem azért mert válogatós vagyok.

Lány.

2016. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es te lány vagy, az más. Nálatok normális az, ami tulképp hülyeség. Majd megmagyarázzátok azzal, hogy ez "bonyolult".
2016. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Most akkor száz vagy 20 lánnyal volt dolgot? Nem mindegy ám. Vagyis tulajdonképpen mindegy, mert a lányok mind felszínesek, vagy legalábbis nem a szépségüktől függ, hogy azok-e. Szóval ha már 20 lány hajlandó volt randizni veled, akkor nem lehetsz csúnya, szóval vagy az van, amit az első is írt, vagy kamukérdés.

2016. aug. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mert egy részük használhatatlan, előbb utóbb a lány tenne barát zónába, szerintem ezt akarod kikerülni
2016. aug. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!