Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne érezzem magamat egy viperának?

Figyelt kérdés

Igen, a tipikus felállás van.

Van egy nagyon rendes, aranyos srác, aki tudja, hogy tetszik nekem, én is neki, randiztunk is már 3x, de egyszerűen annyira félénk, hogy egyelőre nem tudok mit kezdeni vele. :( Néhány véletlen érintéstől eltekintve semmi nem történt még, ami alapvetően nem lenne gond, mert nem zavar a lassú tempó, de nem érzem úgy, hogy ez változna később... Fogalmam sincs, mi lenne hozzá a kulcs. Pedig mondtam már neki, hogy mit várnék tőle, azaz pl. egy ölelést. Ráadásul kb. egy éve volt egy rövidebb kapcsolata, szóval valahogy az is összejött neki, de nem tudom, hogy.


És közben meg van egy másik srác, aki ugyan csak szexkapcsolatot akarna velem, de egyrészt hihetetlenül vonzódunk egymáshoz, évek óta nem éreztem ilyen kémiát, másrészt hihetetlenül intelligens, őszinte és normális.


Nem tudom, mit tegyek. Nagyon szívesen lefeküdnék a pasival, de nem akarom megbántani a másik fiút, mert tényleg kedvelem, meg amúgy külsőre ő is tetszik.


21L


2016. aug. 8. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Válaszd a szexkapcsolatot, és ne hülyítsd szegény rendes srácot tovább.
2016. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Úgyis megleszel neki, inkább előbb koccoltasd le a félénket, minthogy koppanjon egy nagyot.
2016. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Úgy is a szexkapcsolatod választod, de ezt is érdemlitek meg ;)
2016. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

Választ a szexkapcsolatos pasit, majd csavard el a fejét a másiknak a rólatok készült szexvideóval!


Bomba siker!


(majd a youtube linket itt is osszátok meg publikusan, pls...)

2016. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Úgyis a másodikat fogod választani. Vágj bele, jobb hamar túlesni rajta. A másik meg így járt.

Nem lehet, hogy az első azt hiszi, hogy csak barátkozni akarsz vele és ő nem szeretne csak barát lenni?

2016. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, mondtam már neki, hogy tetszik nekem.
2016. aug. 8. 21:57
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Akkor csak türelmetlen vagy. Mi az a 3 találkozó a majdani több éves együttlétetekhez képest? Annyi pozitívuma van a bátortalanságának, hogy kisebb eséllyel fog megcsalni téged. Veled ő viszont nem járna jól, mert egy idő után ráunnál. Nem illetek egymáshoz. Akivel korábban volt, azzal a lánnyal biztosan jobban összeillettek volna. Csak egyszer biztosan mindketten féltek elmenni a megbeszélt találkozóra és ezért nincsenek már együtt.
2016. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy ezzel a fiúval mit akarsz kezdeni.

Mert ha egyébként a domináns, határozott pasikat kedveled, akkor hülyét fogsz kapni tőle hosszú távon. De ha bejön ez a típus, akkor idővel tartós kapcsolat is kialakulhat.

Tehát egyszerre csak ezzel foglalkozz, hogy ha a másik pasi nem lenne, akkor maradnál ebben a kapcsolatban tovább? Mert ha nem, akkor ne erőlködj.


A másik pasinál is mérlegeld, hogy kell-e ez neked. Mert amit leírtál, az alapján nekem is tiszta sor, hogy te többet is el tudnál vele képzelni, nem csak pár alkalmi szexet, kötöttségek nélkül.

Úgy általában, mennyire vagy oda az alkalmi szexért olyannal, aki barátnőnek nem vállalna fel, de dugni jó leszel neki. Mert sokan az ilyen felállást élből elutasítják.

Veszteni valód most sincs, mert a pasi sose lesz a tiéd, ha párszor teletankol, akkor se.

A helyedben megmondanám, hogy bocs, de ennél többet érek, és vagy szeretne tőled valamit, vagy semmit se akarjon.

Már csak azért is, mert arra fogsz ébredni, hogy te fülig szerelmes vagy, a pasi meg két hete más csajjal randizik (és kefél), téged meg le se tojt.

Csak rosszul jöhetsz ki belőle.


Akkor már dobd fel a magas a labdát, és mindent vagy semmit alapon állítsd választás elé a srácot. Ha ő is hihetetlenül vonzódik hozzád, akkor nem csak szexet akar. Nem lehet, hogy ezek az érzelmek egyoldalúak?!



Az csak az én szerény véleményem, hogy egy harmadik srác lenne a nyerő, akivel van kémia is, és kapcsolatra is alkalmas. És akkor nem fogsz egyfolytában egy másik pasi után vágyakozni, akitől megkaphatod azt, ami hiányzik.

2016. aug. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!