Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hozzám hasonló önbizalomhiányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám hasonló önbizalomhiányos pasik, ti is fájdalmat éreztek, amikor láttok egy olyan lányt, aki igazán az esetetek?

Figyelt kérdés

Akárhányszor akár képen, akár a valóságban látok egy olyan lányt, aki igazán az esetem, azonnal egy fájdalomérzet jelentkezik bennem, mivel az első, ami eszembe jut, hogy biztos sosem lehet majd olyan barátnőm, aki ennyire tetszene.

Ti is szoktátok ezt érezni? Hogyan kezelitek? Nekem az ilyenek után már el van rontva a napom.


2016. aug. 10. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elérni azt, hogy ne érdekeljen. Legyen valami hobbid, sportolj, élvezd a lehetőségeidet, amit az élet megadott, ne az elérhetetlen miatt szomorkodj! Én megtanultam azt, hogy amire nincs lehetőségem, az ne érdekeljen. Lenne értelme elrontani a napomat azzal, ha idegeskedek azon, hogy meglátok egy szerelmes párt, vagy egy szép lányt? Nem, mert úgyse lesz barátnőm. És ez nem fáj, mert így is jól érzem magam a bőrömben.
2016. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát ez nem így működik. Ha akarom valamit, akkor akarom, akkor is, ha elfojtom.
2016. aug. 10. 19:56
 3/14 anonim ***** válasza:

Én alapvetően nem vagyok önbizalomhiányos (csak részben még :DD )

De igen nekem is szokott ilyen lenni, hogy amikor meglátok egy ilyen lányt, aki teljesen az ideálom (nem sűrün van ilyen azért) és arra gondolok hogy úristen, micsoda gyönyörű lány, és bárcsak a barátnőm lenne, de ez csak egy álom. És én is utána egész nap ezen agyalok, és hogy miért vagyok iylen szerencsétlen, meg hasonlók :D

2016. aug. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig eszembe se jutott, viszont most már fog, úgyhogy kösz.
2016. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez ellen egy jó megoldás ha próbálsz azzal a leányzóval kontaktot kialakítani, hi kikosaraz majd lesz másik. Egy idő után eljutsz arra a szintre, mint én is, hogy pont nem fog érdekelni ha kikosaraz. Engem is nem egyszer küldtek már el a francba, de már fel se veszem. Nekem egy lerázás már építő jellegű, mert megtanultam tanulni a hibáimból. Az önbizalom fejben dől el. Szemezz lányokkal minél többet és rájössz nem is olyan nehéz ha már azon túl vagy és a szemükbe mersz nézni jöhet az, hogy ha pozitívan reagál akkor leszólítod. És hidd el egy idő után eljutsz arra a szintre, hogy oda mersz menni neked tetsző lányokhoz beszélgetni és nőni fog az önbizalmad, de ez egy hosszú folyamat. Sok türelem kell hozzá. És nem szabad lelombozodni azon ha nem jön össze. Először mindenképp olyan lányokkal kezdd akiktől nem akarsz semmit. Csak beszélgess velük. Akármilyen témáról. Mert ha nem győzöd le az önbizalom hianyodat sose lesz olyan barátnőd amilyet szeretnél. Vagy kezdésnek az is jó ha eljársz emberek közé és bekapcsolodsz egy beszélgetésbe. Nem nagy cucc hidd el csak az a lenyeg hogy érdemlegesen hozza tudj szólni a témához.
2016. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: csak ezt így nehéz megcsinálni akkor, ha az emberre alapból úgy néznek mintha maga a sátán lenne. Pedig nem vagyok ronda és nem is próbálok meg kapcsolatot teremteni. Elég érdekes. Ha még próbálkoznék is egyenesen rohannának előlem szerintem.
2016. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha szemeznének velem olyan lányok, amilyenek iránt így érzek, akkor fel sem merülne ez a probléma.
2016. aug. 10. 20:41
 8/14 anonim ***** válasza:

"Hát ez nem így működik. Ha akarom valamit, akkor akarom, akkor is, ha elfojtom."

Hány éves vagy? Nem akarlak megsérteni, inkább segíteni szeretnék, de ez egy tini hozzáállása a dolgokhoz, amit leírtál.

2016. aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát már nagyon nem tini. 27.
2016. aug. 10. 21:03
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen már el kellett volna jutnod addig, hogy próbálj ismerkedni lányokkal és ne a sült galambot várd tátott szájjal, mert igy csak egy nagy brét kapsz az élettől.
2016. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!